Open Kampioenschappen van Gouda: GM Bok wint 22e editie

Voor wat betreft de vertegenwoordiging vanuit de Haagse regio komen Robby Kevlishvili (A), Tony Goudriaan (B) en Ronald de Vries (C) het sterkst voor de dag.

Het lukt Tony Goudriaan spelend in groep B als enige van het haagse gezelschap om de dag ongeslagen te doorstaan, doordat Ronald de Vries in groep C tijdens de slotronde voor het eerst moet buigen en daarmee afstand moet doen van (gedeelde) groepszege.

In groep A is er een zestal dat op 5½ punten eindigt, waarbij GM Benjamin Bok winnaar is volgens indelingsprogramma Swiss Masters. Robby Kevlishvili speelt wederom een sterk toernooi, waarbij vijf overwinningen hem vijf punten opleveren. Goed voor de ratingprijs in deze groep.

Groep B is een prooi voor Jimmy Geboers, die twee weken eerder nog warm draaide tijdens Schaken aan de Kust. Jaap van den Berg – voorzitter van sv Promotie mengt zich tot laat in de middag in de strijd om het podium. Doch na de vierde ronde wordt alleen in de zesde ronde nog een halfje gescoord, waardoor een sterk positieve TPR geen prijs oplevert. Tony Goudriaan passeert hem gedurende de middaguren en maakt ongeslagen met vijf punten aanspraak op een gedeelde derde plaats.

Groep C wordt gewonnen door Bas Luiten, nadat hij in een kraker van een finale Ronald de Vries heeft verslagen. De delegatie van de Haagse Schaakbond in deze groep hielden elkaar tussen de ronden door scherp en meldden zich regelmatig voor een strijd op de hoogste borden van de groep, waarbij er boeiende streekderby's gespeeld werden.

Alle persoonlijke uitslagen van de deelnemers uit de regio van de Haagse Schaakbond staan verwerkt. Per ronde en per deelnemer. Live-partijen zijn na te kijken via de toernooisite.

Uitslagen 1e ronde

Groep A

bord wit   zwart uitslag
6 Frans Vreugdenhil IM Jan Sprenger 0 – 1
10 GM John van der Wiel Erik Hennink 1 – 0
14 IM Tea Lanchava Alexander Cupido 1 – 0
15 Jan Evengroen Robby Kevlishvili 0 – 1

Groep B

bord wit   zwart uitslag
2 Jaap van den Berg Fabian van Buuren ½ – ½
3 Frans Pieter van den Bos Hans van Calmthout 1 – 0
11 Tony Goudriaan Bernard Evengroen ½ – ½
12 Theo van Orsouw Georgios Tzoumacas 0 – 1
18 Willem-Jan van den Broek Lola van Dunnen 1 – 0

Groep C

bord wit   zwart uitslag
6 Ronald Bode Harry van der Stap 0 – 1
7 Ed Eveleens Willem Giesesteijn 1 – 0
12 Stefan Lipschart Ronald de Vries 0 – 1
14 Hans Morsink Wim Bergers 0 – 1
15 Hans Schreuder Jan Zonneveld 1 – 0
17 Bob Ameling Frank Beusen ½ – ½
24 Kelvin Kanne Paul Koks ½ – ½
Uitslagen 2e ronde

Groep A

bord wit   zwart uitslag
3 Robby Kevlishvili GM Dimitri Reinderman 0 – 1
9 Liam Vrolijk GM John van der Wiel ½ – ½
19 Alexander Cupido Gerrie Bloothoofd 1 – 0
20 Sebastian Halfhide Frans Vreugdenhil 1 – 0
22 Erik Hennink Arjan Hennink 1 – 0

Groep B

bord wit   zwart uitslag
1 Cees van Oosterom Frans Pieter van den Bos ½ – ½
4 Melvin Holwijn Willem-Jan van den Broek ½ – ½
11 Sergio Harnandan Tony Goudriaan 0 – 1
12 Bernard Evengroen Jaap van den Berg 0 – 1
16 Andrew Mensing Theo van Orsouw ½ – ½

Groep C

bord wit   zwart uitslag
1 Wim Bergers Ruben Hooghwerff 0 – 1
5 Arie van den Bos Ed Eveleens ½ – ½
9 Ronald de Vries Victor Muntean 1 – 0
12 Ivan Kroetkov Bob Ameling 0 – 1
14 Paul Koks Dominique Taapken 1 – 0
15 Harry van der Stap Kelvin Kanne 1 – 0
  Jan Zonneveld   was oneven  
Uitslagen 3e ronde

Groep A

bord wit   zwart uitslag
7 GM John van der Wiel FM John van Baarle 1 – 0
10 Alexander Cupido Arjan van der Leij 1 – 0
11 Mark Vermeer Erik Hennink 0 – 1
16 CM Paul-Peter Theulings Robby Kevlishvili 0 – 1
21 Frans Vreugdenhil Jan Evengroen ½ – ½

Groep B

bord wit   zwart uitslag
4 Frans Pieter van den Bos Tony Goudriaan ½ – ½
6 Willem-Jan van den Broek Fabian van Buuren 0 – 1
7 Jaap van den Berg Cees van Oosterom 1 – 0
17 Theo van Orsouw Kees Brinkers 0 – 1

Groep C

bord wit   zwart uitslag
2 Ruben Evengroen Ronald de Vries 0 – 1
7 Bob Ameling Paul Koks 0 – 1
9 Anton Lammers Harry van der Stap 0 – 1
14 Jan Zonneveld Wim Bergers 0 – 1
21 Ed Eveleens Ivan Kroetkov 0 – 1
Uitslagen 4e ronde

Groep A

bord wit   zwart uitslag
3 IM Bruno Carlier GM John van der Wiel 1 – 0
4 Robin Lecomte Alexander Cupido 1 – 0
5 Robby Kevlishvili GM Benjamin Bok 0 – 1
10 Erik Hennink FM Wim Heemskerk ½ – ½
21 Guido Royakkers Frans Vreugdenhil 1 – 0

Groep B

bord wit   zwart uitslag
3 Melvin Holwijn Jaap van den Berg 0 – 1
5 See Huidji Frans Pieter van den Bos 1 – 0
8 Kees Brinkers Willem-Jan van den Broek 1 – 0
7 Tony Goudriaan Bart Dubbeldam ½ – ½
19 Gaston Merkx Theo van Orsouw 1 – 0

Groep C

bord wit   zwart uitslag
1 Harry van der Stap Ruben Hooghwerff ½ – ½
3 Ronald de Vries Hans Schreuder ½ – ½
4 Paul Koks Arjen Zuurmond ½ – ½
10 Wim Bergers Adrian Muntean 1 – 0
12 Karel de Kok Bob Ameling ½ – ½
14 Frank Beusen Ed Eveleens 0 – 1
19 Willem Giesesteijn Jan Zonneveld 1 – 0
Uitslagen 5e ronde

Groep A

bord wit   zwart uitslag
6 IM Robert Ris Erik Hennink 1 – 0
10 GM John van der Wiel Joop Piket 1 – 0
12 IM Tea Lanchava Robby Kevlishvili 0 – 1
13 Alexander Cupido Liam Vrolijk 1 – 0
  Frans Vreugdenhil   was oneven  

Groep B

bord wit   zwart uitslag
1 Jaap van den Berg Georgios Tzoumacas 0 – 1
7 David Berendsen Tony Goudriaan 0 – 10
9 Frans Pieter van den Bos Teun Koorevaar 1 – 0
15 Willem-Jan van den Broek Bernard Evengroen 1 – 0
  Theo van Orsouw   was oneven  

Groep C

bord wit   zwart uitslag
1 Bas Luiten Harry van der Stap 1 – 0
3 Ralph Simon Ronald de Vries 0 – 1
6 Hans Schreuder Paul Koks 1 – 0
7 Ruben Evengroen Wim Bergers 1 – 0
9 Ed Eveleens Sebastiaan Janse ½ – ½
14 Bob Ameling `Jan van Willigen 0 – 1
22 Jan Zonneveld Bert-Jan Melchers 1 – 0
Uitslagen 6e ronde

Groep A

bord wit   zwart uitslag
5 Ilias van der Lende GM John van der Wiel ½ – ½
7 GM Zhaoqin Peng Alexander Cupido 1 – 0
10 Robby Kevlishvili Henk-Jan Evengroen 1 – 0
13 Erik Hennink WFM Caroline Slingerland ½ – ½
20 Frans Vreugdenhil Maurits de Jong ½ – ½

Groep B

bord wit   zwart uitslag
3 Tony Goudriaan Jaap van den Berg ½ – ½
7 Kees Brinkers Frans Pieter van den Bos ½ – ½
13 Cees van Oosterom Willem-Jan van den Broek 0 – 1
17 Clement van Eijsden Theo van Orsouw 0- 1

Groep C

bord wit   zwart uitslag
2 Ronald de Vries Michael van der Voorden 1 – 0
5 Harry van der Stap Arie van den Bos ½ – ½
7 Hans Pot Ed Eveleens 0 – 1
10 Wim Bergers Paul Koks 0 – 1
18 Jan Zonneveld Bob Ameling 0 – 1
Uitslagen 7e ronde

Groep A

bord wit   zwart uitslag
5 Robby Kevlishvili IM Fred Slingerland 1 – 0
7 GM John van der Wiel IM Jan Sprenger ½ – ½
10 Alexander Cupido Erik Hennink 0 – 1
19 Eduard van Dijk Frans Vreugdenhil 0 – 1

Groep B

bord wit   zwart uitslag
3 Wouter Schonwetter Tony Goudriaan 0 – 1
4 Jaap van den Berg See Huidji 0 – 1
6 Frans Pieter van den Bos David Berendsen 1 – 0
8 Willem-Jan van den Broek Sergio Harnandan 1 – 0
15 Theo van Orsouw Cees van Oosterom 0 – 1

Groep C

bord wit   zwart uitslag
1 Ronald de Vries Bas Luiten 0 – 1
3 Paul Koks Bert Vlot 0 – 1
7 Ed Eveleens Harry van der Stap 0 – 1
14 Bob Ameling Wim Bergers 1 – 0
22 John Jacobs Jan Zonneveld 1 – 0
Scoretabel Open Kampioenschappen van Gouda

punten     ½ 1     2     3     4     5     6     7  
GM John van der Wiel Nederland                                            
                                               
Robby Kevlishvili Nederland                                            
                                               
Alexander Cupido Nederland                                            
                                               
Frans Vreugdenhil Nederland                                            
                                               
Erik Hennink Nederland                                            
                                               
Frans Pieter van den Bos Nederland                                            
                                               
Willem-Jan van den Broek Nederland                                            
                                               
Tony Goudriaan Nederland                                            
                                               
Jaap van den Berg Nederland                                            
                                               
Theo van Orsouw Nederland                                            
                                               
Harry van der Stap Nederland                                            
                                               
Ed Eveleens Nederland                                            
                                               
Ronald de Vries Nederland                                            
                                               
Wim Bergers Nederland                                            
                                               
Bob Ameling Nederland                                            
                                               
Paul Koks Nederland                                            
                                               
Jan Zonneveld Nederland                                            
                                               
Informatie vanuit Gouda

toernooisite
schaakvereniging Messemaker 1847
verslag
fotogalerij | video-filmpjes | perspublicaties

  A B C
Eindstanden A B C
Uitslagen 1 1 1
  2 2 2
  3 3 3
  4 4 4
  5 5 5
  6 6 6
  7 7 7

deelnemende grootmeesters

LIVE

GM John van der Wiel
sg Discendo Discimus

ronde wit   zwart uitslag
1 GM John van der Wiel Erik Hennink 1 – 0
2 Liam Vrolijk GM John van der Wiel ½ – ½
3 GM John van der Wiel FM John van Baarle 1 – 0
4 IM Bruno Carlier GM John van der Wiel 1 – 0
5 GM John van der Wiel Joop Piket 1 – 0
6 Ilias van der Lende GM John van der Wiel ½ – ½
7 GM John van der Wiel IM Jan Sprenger ½ – ½
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 10
2 1 1 0 75 11
3 2 1 0 83 5
4 2 1 1 56 12
5 3 1 1 70 9
6 4 3 2 1 67 13
7 3 3 1 64 11
Robby Kevlishvili
sv Promotie
SO Rotterdam

ronde wit   zwart uitslag
1 Jan Evengroen Robby Kevlishvili 0 – 1
2 Robby Kevlishvili GM Dimitri Reinderman 0 – 1
3 CM Paul-Peter Theulings Robby Kevlishvili 0 – 1
4 Robby Kevlishvili GM Benjamin Bok 0 – 1
5 IM Tea Lanchava Robby Kevlishvili 0 – 1
6 Robby Kevlishvili Henk-Jan Evengroen 1 – 0
7 Robby Kevlishvili IM Fred Slingerland 1 – 0
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 15
2 1 1 0 1 50 23
3 2 2 0 1 67 19
4 2 2 0 2 50 25
5 3 3 0 2 60 17
6 4 4 0 2 67 14
7 5 5 0 2 71 9
Alexander Cupido
sg Rijswijk

ronde wit   zwart uitslag
1 IM Tea Lanchava Alexander Cupido 1 – 0
2 Alexander Cupido Gerrie Bloothoofd 1 – 0
3 Alexander Cupido Arjan van der Leij 1 – 0
4 Robin Lecomte Alexander Cupido 1 – 0
5 Alexander Cupido Liam Vrolijk 1 – 0
6 GM Zhaoqin Peng Alexander Cupido 1 – 0
7 Alexander Cupido Erik Hennink 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 40
2 1 1 0 1 50 36
3 2 2 0 1 67 20
4 2 2 0 2 50 30
5 3 3 0 2 60 20
6 3 3 0 3 50 26
7 3 3 0 4 43 32
Frans Vreugdenhil
Westlandse Schaakcombinatie

ronde wit   zwart uitslag
1 Frans Vreugdenhil IM Jan Sprenger 0 – 1
2 Sebastian Halfhide Frans Vreugdenhil 1 – 0
3 Frans Vreugdenhil Jan Evengroen ½ – ½
4 Guido Royakkers Frans Vreugdenhil 1 – 0
5 oneven      
6 Frans Vreugdenhil Maurits de Jong ½ – ½
7 Eduard van Dijk Frans Vreugdenhil 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 44
2 0 0 0 2 0 40
3 ½ 0 1 2 17 42
4 ½ 0 1 3 13 45
5 0 1 3 30 41
6 2 0 2 3 33 41
7 3 1 2 3 43 35
Erik Hennink
sv Promotie

ronde wit   zwart uitslag
1 GM John van der Wiel Erik Hennink 1 – 0
2 Erik Hennink Arjan Hennink 1 – 0
3 Mark Vermeer Erik Hennink 0 – 1
4 Erik Hennink FM Wim Heemskerk ½ – ½
5 IM Robert Ris Erik Hennink 1 – 0
6 Erik Hennink WFM Caroline Slingerland ½ – ½
7 Alexander Cupido Erik Hennink 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 36
2 1 1 0 1 50 34
3 2 2 0 1 67 15
4 2 1 1 63 19
5 2 1 2 50 23
6 3 2 2 2 50 19
7 4 3 2 2 57 20
Frans Pieter van den Bos
Haagse SV

ronde wit   zwart uitslag
1 Frans Pieter van den Bos Hans van Calmthout 1 – 0
2 Cees van Oosterom Frans Pieter van den Bos ½ – ½
3 Frans Pieter van den Bos Tony Goudriaan ½ – ½
4 See Huidji Frans Pieter van den Bos 1 – 0
5 Frans Pieter van den Bos Teun Koorevaar 1 – 0
6 Kees Brinkers Frans Pieter van den Bos ½ – ½
7 Frans Pieter van den Bos David Berendsen 1 – 0
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 1
2 1 1 0 75 6
3 2 1 2 0 67 8
4 2 1 2 1 50 17
5 3 2 2 1 60 13
6 2 3 1 58 12
7 3 3 1 64 8
Willem-Jan van den Broek
Delftse Schaakclub

ronde wit   zwart uitslag
1 Willem-Jan van den Broek Lola den Dunnen 1 – 0
2 Melwin Holwijn Willem-Jan van den Broek ½ – ½
3 Willem-Jan van den Broek Fabian van Buuren 0 – 1
4 Kees Brinkers Willem-Jan van den Broek 1 – 0
5 Willem-Jan van den Broek Bernard Evengroen 1 – 0
6 Cees van Oosterom Willem-Jan van den Broek 0 – 1
7 Willem-Jan van den Broek Sergio Harnandan 1 – 0
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 10
2 1 1 0 75 9
3 1 1 1 50 16
4 1 1 2 38 29
5 2 1 2 50 22
6 3 1 2 57 16
7 4 1 2 64 12
Tony Goudriaan
sg Rijswijk

ronde wit   zwart uitslag
1 Tony Goudriaan Bernard Evengroen ½ – ½
2 Sergio Harnandan Tony Goudriaan 0 – 1
3 Frans Pieter van den Bos Tony Goudriaan ½ – ½
4 Tony Goudriaan Bart Dubbeldam ½ – ½
5 David Berendsen Tony Goudriaan 0 – 1
6 Tony Goudriaan Jaap van den Berg ½ – ½
7 Wouter Schonwetter Tony Goudriaan 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 19
2 1 1 0 75 13
3 2 1 2 0 67 10
4 1 3 0 63 11
5 2 3 0 70 8
6 4 2 4 0 67 6
7 5 3 4 0 71 5
Jaap van den Berg
sv Promotie

ronde wit   zwart uitslag
1 Jaap van den Berg Fabian van Buuren ½ – ½
2 Bernard Evengroen Jaap van den Berg 0 – 1
3 Jaap van den Berg Cees van Oosterom 1 – 0
4 Melvin Holwijn Jaap van den Berg 0 – 1
5 Jaap van den Berg Georgios Tzoumacas 0 – 1
6 Tony Goudriaan Jaap van den Berg ½ – ½
7 Jaap van den Berg See Huidji 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 21
2 1 1 0 75 10
3 2 1 0 83 4
4 3 1 0 88 3
5 3 1 1 70 6
6 4 3 2 1 67 7
7 4 3 2 2 57 14
Theo van Orsouw
sg Discendo Discimus

ronde wit   zwart uitslag
1 Theo van Orsouw Georgios Tzoumacas 0 – 1
2 Andrew Mensing Theo van Orsouw ½ – ½
3 Theo van Orsouw Kees Brinkers 0 – 1
4 Gaston Merkx Theo van Orsouw 1 – 0
5 was oneven      
6 Clement van Eijsden Theo van Orsouw 0 – 1
7 Theo van Orsouw Cees van Oosterom 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 35
2 ½ 0 1 1 25 30
3 ½ 1 1 2 17 35
4 ½ 1 1 3 13 38
5 1 1 3 30 33
6 2 1 3 42 29
7 2 1 4 36 32
Harry van der Stap
sg Rijswijk

ronde wit   zwart uitslag
1 Ronald Bode Harry van der Stap 0 – 1
2 Harry van der Stap Kelvin Kanne 1 – 0
3 Anton Lammers Harry van der Stap 0 – 1
4 Harry van der Stap Ruben Hooghwerff ½ – ½
5 Bas Luiten Harry van der Stap 1 – 0
6 Harry van der Stap Arie van den Bos ½ – ½
7 Ed Eveleens Harry van der Stap 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 6
2 2 2 0 0 100 9
3 3 3 0 0 100 5
4 3 1 0 88 4
5 3 1 1 70 8
6 4 3 2 1 67 11
7 5 4 2 1 71 7
Ed Eveleens
sv Promotie

ronde wit   zwart uitslag
1 Ed Eveleens Willem Giesesteijn 1 – 0
2 Arie van den Bos Ed Eveleens ½ – ½
3 Ed Eveleens Ivan Kroetkov 0 – 1
4 Frank Beusen Ed Eveleens 0 – 1
5 Ed Eveleens Sebastiaan Janse ½ – ½
6 Hans Pot Ed Eveleens 0 – 1
7 Ed Eveleens Harry van der Stap 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 7
2 1 1 0 75 12
3 1 1 1 50 26
4 2 1 1 63 16
5 3 2 2 1 60 13
6 4 3 2 1 67 10
7 4 3 2 2 57 14
Ronald de Vries
persoonlijk lid Schaakbond

ronde wit   zwart uitslag
1 Stefan Lipschart Ronald de Vries 0 – 1
2 Ronald de Vries Victor Muntean 1 – 0
3 Ruben Evengroen Ronald de Vries 0 – 1
4 Ronald de Vries Hans Schreuder ½ – ½
5 Ralph Simon Ronald de Vries 0 – 1
6 Ronald de Vries Michael van der Voort 1 – 0
7 Ronald de Vries Bas Luiten 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 11
2 2 2 0 0 100 8
3 3 3 0 0 100 2
4 3 1 0 83 3
5 4 1 0 90 3
6 5 1 0 92 1
7 5 1 1 79 3
Wim Bergers
De Scheve Toren

ronde wit   zwart uitslag
1 Hans Morsink Wim Bergers 0 – 1
2 Wim Bergers Ruben Hooghwerff 0 – 1
3 Jan Zonneveld Wim Bergers 0 – 1
4 Wim Bergers Adrian Muntean 1 – 0
5 Ruben Evengroen Wim Bergers 1 – 0
6 Wim Bergers Paul Koks 0 – 1
7 Bob Ameling Wim Bergers 1 – 0
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 13
2 1 1 0 1 50 23
3 2 2 0 1 67 15
4 3 3 0 1 75 12
5 3 3 0 2 60 16
6 3 3 0 3 50 23
7 3 3 0 4 43 31
Bob Ameling
Botwinnik

ronde wit   zwart uitslag
1 Bob Ameling Frank Beusen ½ – ½
2 Ivan Kroetkov Bob Ameling 0 – 1
3 Bob Ameling Paul Koks 0 – 1
4 Karel de Kok Bob Ameling ½ – ½
5 Bob Ameling Jan van Willigen 0 – 1
6 Jan Zonneveld Bob Ameling 0 – 1
7 Bob Ameling Wim Bergers 1 – 0
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 23
2 1 1 0 75 14
3 1 1 1 50 22
4 2 1 2 1 50 23
5 2 1 2 2 40 31
6 3 2 2 2 50 27
7 4 3 2 2 57 23
Paul Koks
RSC-Belgisch Park

ronde wit   zwart uitslag
1 Kelvin Kanne Paul Koks ½ – ½
2 Paul Koks Dominique Taapken 1 – 0
3 Bob Ameling Paul Koks 0 – 1
4 Paul Koks Arjen Zuurmond ½ – ½
5 Hans Schreuder Paul Koks 1 – 0
6 Wim Bergers Paul Koks 0 – 1
7 Paul Koks Bert Vlot 0 – 1
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 25
2 1 1 0 75 16
3 2 1 0 83 9
4 3 2 2 0 75 14
5 3 2 2 1 60 19
6 4 3 2 1 67 13
7 4 3 2 2 57 15
Jan Zonneveld
sv Prometheus

ronde wit   zwart uitslag
1 Hans Schreuder Jan Zonneveld 1 – 0
2 Jan Zonneveld   was oneven  
3 Jan Zonneveld Wim Bergers 0 – 1
4 Willem Giesesteijn Jan Zonneveld 1 – 0
5 Jan Zonneveld Bert-Jan Melchers 1 – 0
6 Jan Zonneveld Bob Ameling 0 – 1
7 John Jacobs Jan Zonneveld 1 – 0
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 47
2 1 0 0 1 50 21
3 1 0 0 2 33 34
4 1 0 0 3 25 40
5 2 1 0 3 40 36
6 2 1 0 4 33 39
7 2 1 0 5 29 41

Plaats een reactie

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van auto.