ronde 1 2 3 4 5 6 7 opstellingen persoonlijk
Met 12 wedstrijdpunten is RSC-Belgisch Park 1 kampioen. Botwinnik 2 en DSC 6 scoorden te weinig punten. We zien ze volgend seizoen in de tweede klasse.
7e ronde
ma 7 apr DSC 6 1688 - DD 5 1646 3 - 5 1. L.R. Sliedrecht 1655 - A.J. van Weel 1674 0 - 1 2. S.P.A. Cadot 1670 - F. Wentholt 1618 0 - 1 3. J.v/d Donk 1724 - A. Lopies 1748 1 - 0 4. A. Elkenawy - R.A. van Manen 1702 1 - 0 5. P.T. Kenter 1665 - M. Grapendaal 1747 0 - 1 6. E. Huisman 1734 - G. Horst 1622 0 - 1 7. T.W.P.v/d Berg 1641 - R.J.M. Claessens 1575 1 - 0 8. C. Huygen 1725 - M. van Herpen 1481 0 - 1
ma 7 apr RHC-Arena 1 1604 - DSC 4 1833 2½ - 5½ 1. J. van der Meijden - F. Borst 1911 0 - 1 2. T.F. van Orsouw 1842 - M.F. van Alfen 1831 1 - 0 3. H.T. Hylkema 1762 - B.L.E. Meulemans 1889 0 - 1 4. G. van der Meijden - A.D. van Gennip 1841 0 - 1 5. E.F. Nitzsche 1678 - P.A.C. Quist 1871 1 - 0 6. B.J. Toledo 1562 - S.J. Broos 1795 0 - 1 7. J.J. van As 1650 - R.C.M. Smits 1777 ½ - ½ 8. P.B. Lindhout 1129 - M.Th. Rekveldt 1749 0 - 1
ma 7 apr Schaakhuis 1 1784 - De Haagse Toren 2 1717 3½ - 4½ 1. B.v.d. Berg 1877 - E.E. Baak 1832 0 - 1 2. J.L. Wolff 1925 - K.L. Baak 1813 1 - 0 3. R. Baas 1864 - O. van Leeuwen 1745 0 - 1 4. T. Klop - E.F. Coers 1688 ½ - ½ 5. G.P.T.G. Tjioe 1716 - R.J. Weerts 1686 0 - 1 6. P.A. Regeer 1825 - E.F.S. Alvares 1657 1 - 0 7. G.R. Kleijwegt 1494 - E. Olvers 1686 0 - 1 8. N.C. Harmanus 1786 - J. Verheijen 1629 1 - 0
ma 7 apr Botwinnik 2 1695 - RSC-Belgisch Park 1 1827 4 - 4 1. A.H. Ameling 1755 - B.M. Verbaan 1987 0 - 1 2. F.H. Middelkoop 1661 - A.Q.v/d Zijden 1843 0 - 1 3. F. Michielen 1749 - NO 1 - 0 Regl. 4. M. Niaounakis 1735 - N.F. Vromans 1843 ½ - ½ 5. A. Termaat 1711 - B.J. van Deelen 1837 1 - 0 6. E. Eveleens 1662 - J.A.v/d Zijden 1793 ½ - ½ 7. L.H.L.M. Gloudemans 1601 - P.H. Ingenhoes 1761 ½ - ½ 8. G. Arp 1683 - D. Ramondt 1728 ½ - ½
6e ronde
ma 6 mrt DSC 6 1694 - De Haagse Toren 2 1720 3½ - 4½ 1. L.R. Sliedrecht 1655 - E.E. Baak 1832 0 - 1 2. J.v/d Donk 1724 - K.L. Baak 1813 ½ - ½ 3. S.P.A. Cadot 1670 - O. van Leeuwen 1745 0 - 1 4. A.E. Kemeling 1772 - E.F. Coers 1688 ½ - ½ 5. P.T. Kenter 1665 - R.J. Weerts 1686 ½ - ½ 6. E. Huisman 1734 - B.J.v/d Net 1709 1 - 0 7. T.W.P.v/d Berg 1641 - E.F.S. Alvares 1657 0 - 1 8. A. Elkenawy - J. Verheijen 1629 1 - 0
ma 06 mrt Schaakhuis 1 1811 - Botwinnik 2 1702 6 - 2 1. B.v.d. Berg 1877 - Th.M.M. van Beekum 1907 0 - 1 2. J.L. Wolff 1925 - F. Michielen 1749 1 - 0 3. R. Baas 1864 - F.H. Middelkoop 1661 1 - 0 4. P.A. Regeer 1825 - A.H. Ameling 1755 1 - 0 5. T. Klop - M. Niaounakis 1735 1 - 0 6. N.C. Harmanus 1786 - S. van der Vlugt 1547 1 - 0 7. G.P.T.G. Tjioe 1716 - E. Eveleens 1662 1 - 0 8. N. Taverne 1681 - L.H.L.M. Gloudemans 1601 0 - 1
di 7 mrt DD 5 1615 - DSC 4 1820 3½ - 4½ 1. G.J.P.M. Wackers 1458 - F. Borst 1911 0 - 1 2. W.L. Goudriaan 1665 - M.F. van Alfen 1831 0 - 1 3. M. Grapendaal 1747 - B.L.E. Meulemans 1889 1 - 0 4. R.A. van Manen 1702 - P.A.C. Quist 1871 ½ - ½ 5. R.J.M. Claessens 1575 - A.D. van Gennip 1841 1 - 0 6. F. Wentholt 1618 - R.C.M. Smits 1777 0 - 1 7. A.J. van Weel 1674 - O. Marincic 1692 0 - 1 8. M. van Herpen 1481 - M.Th. Rekveldt 1749 1 - 0
do 09 mrt RHC-Arena 1 1758 - RSC-Belgisch Park 1 1861 2½ - 5½ 1. P. Vis 1988 - B.M. Verbaan 1987 0 - 1 2. T.F. van Orsouw 1842 - N.F. Vromans 1843 ½ - ½ 3. E.F. Nitzsche 1678 - A.Q.v/d Zijden 1843 ½ - ½ 4. J.J.H. Scholten 1804 - B.J. van Deelen 1837 1 - 0 5. H.T. Hylkema 1762 - P.H. Ingenhoes 1761 0 - 1 6. Y. Mikhail 1691 - V.P.B. Duin 2007 ½ - ½ 7. A. van Dijk 1601 - J.A.v/d Zijden 1793 0 - 1 8. J.W. Hansen 1696 - F.de Leeuwe 1819 0 - 1
5e ronde
ma 6 feb Schaakhuis 1 1834 - DD 5 1617 7 - 1 1. B.v.d. Berg 1877 - M. Grapendaal 1747 ½ - ½ 2. J.L. Wolff 1925 - G. Horst 1622 1 - 0 3. R. Baas 1864 - R.J.M. Claessens 1575 1 - 0 4. P.A. Regeer 1825 - R.A. van Manen 1702 1 - 0 5. G.P.T.G. Tjioe 1716 - A.J. van Weel 1674 1 - 0 6. N.C. Harmanus 1786 - F. Wentholt 1618 ½ - ½ 7. M. van Straaten 1846 - G.J.P.M. Wackers 1458 1 - 0 8. T. Klop - J.P. Arkesteijn 1543 1 - 0
ma 6 feb RSC-Belgisch Park 1 1847 - DSC 6 1650 7½ - ½ 1. B.M. Verbaan 1987 - NO 1 - 0 Regl. 2. V.P.B. Duin 2007 - L.R. Sliedrecht 1655 ½ - ½ 3. N.F. Vromans 1843 - E. Huisman 1734 1 - 0 4. B.J. van Deelen 1837 - S.P.A. Cadot 1670 1 - 0 5. J.A.v/d Zijden 1793 - G.H. Bilars 1724 1 - 0 6. D. Ramondt 1728 - A. Elkenawy 1 - 0 7. F.de Leeuwe 1819 - P.T. Kenter 1665 1 - 0 8. P.H. Ingenhoes 1761 - B. Sedee 1450 1 - 0
do 9 feb Botwinnik 2 1737 - RHC-Arena 1 1758 2 - 6 1. F. Michielen 1749 - T.F. van Orsouw 1842 0 - 1 2. F.H. Middelkoop 1661 - P. Vis 1988 0 - 1 3. A.H. Ameling 1755 - H.T. Hylkema 1762 0 - 1 4. M. Niaounakis 1735 - J.J. van As 1650 ½ - ½ 5. Th.M.M. van Beekum 1907 - E.F. Nitzsche 1678 0 - 1 6. A. Pijpers 1827 - J.W. Hansen 1696 1 - 0 7. L.H.L.M. Gloudemans 1601 - H. Bijkerk 1753 0 - 1 8. E. Eveleens 1662 - Y. Mikhail 1691 ½ - ½
do 9 feb Haagse Toren 2 1724 - DSC 4 1833 2 - 6 1. E.E. Baak 1832 - F. Borst 1911 0 - 1 2. K.L. Baak 1813 - B.L.E. Meulemans 1889 ½ - ½ 3. O. van Leeuwen 1745 - M.F. van Alfen 1831 ½ - ½ 4. E.F. Coers 1688 - P.A.C. Quist 1871 1 - 0 5. R.J. Weerts 1686 - A.D. van Gennip 1841 0 - 1 6. B.J.v/d Net 1709 - S.J. Broos 1795 0 - 1 7. E. Olvers 1686 - R.C.M. Smits 1777 0 - 1 8. J. Verheijen 1629 - M.Th. Rekveldt 1749 0 - 1
4e ronde
ma 09 jan DSC 4 1822 - RSC-Belgisch Park 1 1841 3 - 5 1. F. Borst - A.Q.v/d Zijden 1843 0 - 1 2. B.L.E. Meulemans 1889 - N.F. Vromans 1843 ½ - ½ 3. M.F. van Alfen 1831 - D. Wareman 1807 ½ - ½ 4. P.A.C. Quist 1871 - V.P.B. Duin 2007 ½ - ½ 5. A.D. van Gennip 1841 - J.A.v/d Zijden 1793 0 - 1 6. S.J. Broos 1795 - P.H. Ingenhoes 1761 ½ - ½ 7. R.C.M. Smits 1777 - F.de Leeuwe 1819 1 - 0 8. M.Th. Rekveldt 1749 - R. Crefcoeur 1855 0 - 1
ma 09 jan DSC 6 1718 - Botwinnik 2 1723 3 - 5 1. J.v/d Donk 1724 - Th.M.M. van Beekum 1907 0 - 1 2. J. van Leeuwen 1863 - F. Michielen 1749 ½ - ½ 3. L.R. Sliedrecht 1655 - M. Niaounakis 1735 ½ - ½ 4. S.P.A. Cadot 1670 - A.H. Ameling 1755 1 - 0 5. A.E. Kemeling 1772 - F.H. Middelkoop 1661 0 - 1 6. C. Korving 1678 - A. Termaat 1711 0 - 1 7. M. Gijsbers - E. Eveleens 1662 0 - 1 8. P.T. Kenter 1665 - L.H.L.M. Gloudemans 1601 1 - 0
do 12 jan RHC-Arena 1 1736 - Schaakhuis 1 1805 2 - 6 1. Y. Mikhail 1691 - J.L. Wolff 1925 0 - 1 2. T.F. van Orsouw 1842 - B.v.d. Berg ½ - ½ 3. E.F. Nitzsche 1678 - P.A. Regeer 1825 0 - 1 4. J.J.H. Scholten 1804 - R. Baas 1864 0 - 1 5. N.C. Schouten 1495 - N. Harmanus 0 - 1 6. H.T. Hylkema 1762 - T. Klop 0 - 1 7. J.A.F. Geraets 1921 - P.de Boer 1692 1 - 0 8. J.W. Hansen 1696 - O. Bruls 1720 ½ - ½
di 10 jan DD 5 1633 - De Haagse Toren 2 1724 3½ - 4½ 1. R.J.M. Claessens 1575 - E.E. Baak 1832 ½ - ½ 2. R.A. van Manen 1702 - K.L. Baak 1813 ½ - ½ 3. A.J. van Weel 1674 - O. van Leeuwen 1745 0 - 1 4. F. Wentholt 1618 - E.F. Coers 1688 ½ - ½ 5. G. Horst 1622 - R.J. Weerts 1686 1 - 0 6. W.L. Goudriaan 1665 - B.J.v/d Net 1709 0 - 1 7. M. Grapendaal 1747 - E. Olvers 1686 ½ - ½ 8. G.J.P.M. Wackers 1458 - J. Verheijen 1629 ½ - ½
3e ronde
do 24 nov RHC-Arena 1 1748 - DD 5 1620 4 - 4 1. T.F. van Orsouw 1842 - A.J. van Weel 1674 ½ - ½ 2. H. Bijkerk 1753 - F. Wentholt 1618 ½ - ½ 3. Y. Mikhail 1691 - R.J.M. Claessens 1575 ½ - ½ 4. J.J.H. Scholten 1804 - R.A. van Manen 1702 1 - 0 5. E.F. Nitzsche 1678 - M. Grapendaal 1747 0 - 1 6. J.A.F. Geraets 1921 - G. Horst 1622 1 - 0 7. A. van Dijk 1601 - J.P. Arkesteijn 1543 0 - 1 8. J.W. Hansen 1696 - M. van Herpen 1481 ½ - ½
Ma 26 nov Schaakhuis 1 1791 - DSC 6 1696 3 - 5 1. R. Baas 1864 - E. Huisman 1734 1 - 0 2. P.A. Regeer 1825 - L.R. Sliedrecht 1655 0 - 1 3. G.P.T.G. Tjioe 1716 - A. Elkenawy ½ - ½ 4. N. Harmanus - J.v/d Donk 1724 0 - 1 Regl. 5. O. Bruls 1720 - C. Korving 1678 ½ - ½ 6. P.de Boer 1692 - G.H. Bilars 1724 0 - 1 7. F. Aires - J.P.de Vries 1687 0 - 1 Regl. 8. Y.L. Chan 1931 - S.P.A. Cadot 1670 1 - 0
Ma 28 nov RSC-Belg.Park1 1855 - De Haagse Toren 2 1725 4 - 4 1. N.F. Vromans 1843 - I.M. Schoonman 1666 0 - 1 2. B.M. Verbaan 1987 - K.L. Baak 1813 ½ - ½ 3. V.P.B. Duin 2007 - E.E. Baak 1832 ½ - ½ 4. D. Wareman 1807 - E.F. Coers 1688 ½ - ½ 5. J.A.v/d Zijden 1793 - O. van Leeuwen 1745 ½ - ½ 6. P.H. Ingenhoes 1761 - P. van Noort 1681 1 - 0 7. F.de Leeuwe 1819 - E. Olvers 1686 ½ - ½ 8. B.de Groot 1824 - R.J. Weerts 1686 ½ - ½
Do 1 dec Botwinnik 2 1717 - DSC 4 1789 2½ - 5½ 1. Th.M.M. van Beekum 1907 - B.L.E. Meulemans 1889 0 - 1 2. F. Michielen 1749 - M.F. van Alfen 1831 ½ - ½ 3. F.H. Middelkoop 1661 - M.F.J. Anink 1857 ½ - ½ 4. R. Mulders 1688 - S.J. Broos 1795 ½ - ½ 5. A.H. Ameling 1755 - A.D. van Gennip 1841 0 - 1 6. A. Termaat 1711 - M.Th. Rekveldt 1749 1 - 0 7. L.H.L.M. Gloudemans 1601 - O. Marincic 1692 0 - 1 8. E. Eveleens 1662 - R. Torenstra 1655 0 - 1
2e ronde
ma 31 okt DSC 4 1822 - Schaakhuis 1 1766 4½ - 3½ 1. F. Borst - J.L. Wolff 1925 0 - 1 2. M.F. van Alfen 1831 - B.v.d. Berg 0 - 1 3. B.L.E. Meulemans 1889 - P.A. Regeer 1825 ½ - ½ 4. P.A.C. Quist 1871 - R. Baas 1864 ½ - ½ 5. A.D. van Gennip 1841 - G.P.T.G. Tjioe 1716 1 - 0 6. S.J. Broos 1795 - N. Harmanus ½ - ½ 7. R.C.M. Smits 1777 - F.B. Semeleer 1499 1 - 0 8. M.Th. Rekveldt 1749 - J. Avon 1 - 0
ma 31 okt DSC 6 1703 - RHC-Arena 1 1781 2½ - 5½ 1. L.R. Sliedrecht 1655 - T.F. van Orsouw 1842 ½ - ½ 2. A. Elkenawy - H.T. Hylkema 1762 0 - 1 3. J.v/d Donk 1724 - P. Vis 1988 0 - 1 4. E. Huisman 1734 - Y. Mikhail 1691 1 - 0 5. A.E. Kemeling 1772 - J.J.H. Scholten 1804 0 - 1 6. S.P.A. Cadot 1670 - E.F. Nitzsche 1678 0 - 1 7. T.W.P.v/d Berg 1641 - J. Schalen 1790 0 - 1 8. G.H. Bilars 1724 - J.W. Hansen 1696 1 - 0
di 1 nov DD 5 1669 - RSC-Belgisch Park 1 1857 1 - 7 1. H.O. Noija 1750 - B.M. Verbaan 1987 0 - 1 2. W.L. Goudriaan 1665 - N.F. Vromans 1843 0 - 1 3. M. Grapendaal 1747 - V.P.B. Duin 2007 0 - 1 4. G. Horst 1622 - B.J. van Deelen 1837 0 - 1 5. R.J.M. Claessens 1575 - J.A.v/d Zijden 1793 0 - 1 6. R.A. van Manen 1702 - P.H. Ingenhoes 1761 ½ - ½ 7. A.J. van Weel 1674 - F.de Leeuwe 1819 ½ - ½ 8. F. Wentholt 1618 - D. Wareman 1807 0 - 1
Do 10 nov De Haagse Toren 2 1728 - Botwinnik 2 1723 5 - 3 1. I.M. Schoonman 1666 - Th.M.M. van Beekum 1907 1 - 0 2. K.L. Baak 1813 - A.H. Ameling 1755 ½ - ½ 3. E.E. Baak 1832 - F. Michielen 1749 0 - 1 4. E.F. Coers 1688 - F.H. Middelkoop 1661 ½ - ½ 5. O. van Leeuwen 1745 - M. Niaounakis 1735 ½ - ½ 6. B.J.v/d Net 1709 - E. Eveleens 1662 ½ - ½ 7. E. Olvers 1686 - A. Termaat 1711 1 - 0 8. R.J. Weerts 1686 - L.H.L.M. Gloudemans 1601 1 - 0
1e ronde
do 29 sep Botwinnik 2 1723 - DD 5 1654 3½ - 4½ 1. Th.M.M. van Beekum 1907 - M. Grapendaal 1747 0 - 1 2. A. Termaat 1711 - G. Horst 1622 0 - 1 3. F.H. Middelkoop 1661 - H.O. Noija 1750 ½ - ½ 4. F. Michielen 1749 - R.A. van Manen 1702 ½ - ½ 5. A.H. Ameling 1755 - A.J. van Weel 1674 1 - 0 6. M. Niaounakis 1735 - F. Wentholt 1618 0 - 1 7. L.H.L.M. Gloudemans 1601 - R.J.M. Claessens 1575 ½ - ½ 8. E. Eveleens 1662 - J.P. Arkesteijn 1543 1 - 0
do 06 okt De Haagse Toren 2 1724 - RHC-Arena 1 1764 4 - 4 1. E.E. Baak 1832 - T.F. van Orsouw 1842 1 - 0 2. K.L. Baak 1813 - H.T. Hylkema 1762 ½ - ½ 3. O. van Leeuwen 1745 - P. Vis 1988 ½ - ½ 4. E.F. Coers 1688 - Y. Mikhail 1691 0 - 1 5. R.J. Weerts 1686 - J.J.H. Scholten 1804 0 - 1 6. B.J.v/d Net 1709 - E.F. Nitzsche 1678 1 - 0 7. E. Olvers 1686 - J.W. Hansen 1696 1 - 0 8. J. Verheijen 1629 - J.J. van As 1650 0 - 1
ma 10 okt RSC-Belgisch Park 1 1838 - Schaakhuis 1 1737 6 - 2 1. N.F. Vromans 1843 - J.L. Wolff 1925 1 - 0 2. B.M. Verbaan 1987 - B.v.d. Berg 1 - 0 3. A.Q.v/d Zijden 1843 - R. Baas 1864 1 - 0 4. B.J. van Deelen 1837 - N. Taverne 1681 1 - 0 5. J.A.v/d Zijden 1793 - G.P.T.G. Tjioe 1716 1 - 0 6. P.H. Ingenhoes 1761 - N. Harmanus 0 - 1 7. F.de Leeuwe 1819 - F.B. Semeleer 1499 0 - 1 8. B.de Groot 1824 - NO 1 - 0 Regl.
ma 10 okt DSC 4 1822 - DSC 6 1717 4 - 4 1. F. Borst - J. van Leeuwen 1863 1 - 0 2. M.F. van Alfen 1831 - L.R. Sliedrecht 1655 ½ - ½ 3. B.L.E. Meulemans 1889 - A. Elkenawy 1 - 0 4. P.A.C. Quist 1871 - J.v/d Donk 1724 0 - 1 5. A.D. van Gennip 1841 - E. Huisman 1734 0 - 1 6. S.J. Broos 1795 - C. Huygen 1725 ½ - ½ 7. R.C.M. Smits 1777 - C. Nobel 1646 1 - 0 8. M.Th. Rekveldt 1749 - S.P.A. Cadot 1670 0 - 1
persoonlijk
DSC 6 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR 1. J. van Leeuwen 0 - - ½ - - - 2 ½ 1,5 1863 1637 2. L.R. Sliedrecht ½ ½ 1 ½ ½ 0 0 7 3 1,7 1655 1771 3. J.v/d Donk 1 0 ½ 0 - ½ 1 6 3 2,8 1724 1852 4. E. Huisman 1 1 0 - 0 1 0 6 3 4,2 1734 1762 5. A. Elkenawy 0 0 ½ - 0 1 1 6 2½ 4,3 1681 6. A.E. Kemeling - 0 - 0 - ½ - 3 ½ 4,7 1772 1445 7. S.P.A. Cadot 1 0 0 1 0 0 0 7 2 5,0 1670 1601 8. C. Korving - - ½ 0 - - - 2 ½ 5,5 1678 1522 9. P.T. Kenter - - - 1 0 ½ 0 4 1½ 6,3 1665 1626 10. G.H. Bilars - 1 1 - 0 - - 3 2 6,3 1724 1852 11. J.P.de Vries - - 1r - - - - 1 1 7,0 1687 1494 12. M. Gijsbers - - - 0 - - - 1 0 7,0 1469 13. C. Huygen ½ - - - - - 0 2 ½ 7,0 1725 1445 14. T.W.P.v/d Berg - 0 - - - 0 1 3 1 7,0 1641 1549 15. C. Nobel 0 - - - - - - 1 0 7,0 1646 1518 16. B. Sedee - - - - 0 - - 1 0 8,0 1450 1412 17. NO - - - - 0r - - 1 0 1,0
RHC-Arena 1 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR
1. J. van der Meijden – – – – – – 0 1 0 1,0 1718
2. T.F. van Orsouw 0 ½ ½ ½ 1 ½ 1 7 4 1,4 1842 1830
3. P. Vis ½ 1 – – 1 0 – 4 2½ 2,3 1988 1866
4. H.T. Hylkema ½ 1 – 0 1 0 0 6 2½ 3,5 1762 1748
5. G. van der Meijden – – – – – – 0 1 0 4,0 1648
6. Y. Mikhail 1 0 ½ 0 ½ ½ – 6 2½ 4,3 1691 1708
7. J.J.H. Scholten 1 1 1 0 – 1 – 5 4 4,4 1804 2012
8. H. Bijkerk – – ½ – 1 – – 2 1½ 4,5 1753 1802
9. E.F. Nitzsche 0 1 0 0 1 ½ 1 7 3½ 4,7 1678 1796
10. N.C. Schouten – – – 0 – – – 1 0 5,0 1495 1448
11. B.J. Toledo – – – – – – 0 1 0 6,0 1562 1486
12. J.J. van As 1 – – – ½ – ½ 3 2 6,3 1650 1839
13. J.A.F. Geraets – – 1 1 – – – 2 2 6,5 1921 2018
14. J. Schalen – 1 – – – – – 1 1 7,0 1790 1908
15. A. van Dijk – – 0 – – 0 – 2 0 7,0 1601 1373
16. J.W. Hansen 0 0 ½ ½ 0 0 – 6 1 7,5 1696 1436
17. P.B. Lindhout – – – – – – 0 1 0 8,0 1129 1246
Schaakhuis 1 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR
1. B.v.d. Berg 0 1 – ½ ½ 0 0 6 2 1,5 1877 1733
2. J.L. Wolff 0 1 – 1 1 1 1 6 5 1,5 1925 2044
3. R. Baas 0 ½ 1 1 1 1 0 7 4½ 3,0 1864 1850
4. P.A. Regeer – ½ 0 1 1 1 1 6 4½ 3,7 1825 1916
5. G.P.T.G. Tjioe 0 0 ½ – 1 1 0 6 2½ 5,0 1716 1674
6. T. Klop – – – 1 1 1 ½ 4 3½ 5,8 2018
7. N.C. Harmanus 1 ½ ½ 1 ½ 1 1 7 5½ 5,9 1786 1883
8. N. Taverne 0 – – – – 0 – 2 0 6,0 1681 1433
9. O. Bruls – – ½ ½ – – – 2 1 6,5 1720 1687
10. P.de Boer – – 0 0 – – – 2 0 6,5 1692 1506
11. A. Fortes – – 0r – – – – 1 0 7,0
12. F.B. Semeleer 1 0 – – – – – 2 1 7,0 1499 1798
13. G.R. Kleijwegt – – – – – – 0 1 0 7,0 1494 1397
14. M. van Straaten – – – – 1 – – 1 1 7,0 1846 1845
15. J. Golverdinge-schut – 0 – – – – – 1 0 8,0 1865 1614
16. Y.L. Chan – – 1 – – – – 1 1 8,0 1931 1994
17. NO 0r – – – – – – 1 0 8,0
Botwinnik 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR
1. Th.M.M. van Beekum 0 0 0 1 0 1 – 6 2 1,7 1907 1638
2. F. Michielen ½ 1 ½ ½ 0 0 1r 6 2½ 2,4 1749 1776
3. F.H. Middelkoop ½ ½ ½ 1 0 0 0 7 2½ 3,1 1661 1721
4. A.H. Ameling 1 ½ 0 0 0 0 0 7 1½ 3,4 1755 1566
5. R. Mulders – – ½ – – – – 1 ½ 4,0 1688 1795
6. M. Niaounakis 0 ½ – ½ ½ 0 ½ 6 2 4,5 1735 1577
7. A. Termaat 0 0 1 1 – – 1 5 3 5,2 1711 1786
8. A. Pijpers – – – – 1 – – 1 1 6,0 1827 1954
9. S. van der Vlugt – – – – – 0 – 1 0 6,0 1547 1474
10. E. Eveleens 1 ½ 0 1 ½ 0 ½ 7 3½ 7,1 1662 1684
11. L.H.L.M. Gloudemans ½ 0 0 0 0 1 ½ 7 2 7,4 1601 1530
12. G. Arp – – – – – – ½ 1 ½ 8,0 1683 1728
RSC-Belgisch Park 1 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR
1. B.M. Verbaan 1 1 ½ – 1r 1 1 5 4½ 1,3 1987 2203
2. N.F. Vromans 1 1 0 ½ 1 ½ ½ 7 4½ 2,1 1843 1881
3. A.Q.v/d Zijden 1 – – 1 – ½ 1 4 3½ 2,3 1843 2114
4. V.P.B. Duin – 1 ½ ½ ½ ½ – 5 3 3,6 2007 1831
5. B.J. van Deelen 1 1 – – 1 0 0 5 3 4,2 1837 1770
6. D. Wareman – 1 ½ ½ – – – 3 2 5,0 1807 1837
7. J.A.v/d Zijden 1 1 ½ 1 1 1 ½ 7 6 5,4 1793 2004
8. P.H. Ingenhoes 0 ½ 1 ½ 1 1 ½ 7 4½ 6,3 1761 1784
9. D. Ramondt – – – – 1 – ½ 2 1½ 7,0 1728 1876
10. F.de Leeuwe 0 ½ ½ 0 1 1 – 6 3 7,2 1819 1666
11. R. Crefcoeur – – – 1 – – – 1 1 8,0 1855 1995
12. B.de Groot 1r – ½ – – – – 1 ½ 8,0 1824 1686
13. NO – – – – – – 0r 1 0 3,0
De Haagse Toren 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR
1. I.M. Schoonman – 1 1 – – – – 2 2 1,0 1666 2078
2. E.E. Baak 1 0 ½ ½ 0 1 1 7 4 1,6 1832 1852
3. K.L. Baak ½ ½ ½ ½ ½ ½ 0 7 3 2,0 1813 1771
4. O. van Leeuwen ½ ½ ½ 1 ½ 1 1 7 5 3,6 1745 1952
5. E.F. Coers 0 ½ ½ ½ 1 ½ ½ 7 3½ 4,0 1688 1737
6. R.J. Weerts 0 1 ½ 0 0 ½ 1 7 3 5,9 1686 1675
7. P. van Noort – – 0 – – – – 1 0 6,0 1681 1528
8. B.J.v/d Net 1 ½ – 1 0 0 – 5 2½ 6,0 1709 1707
9. E.F.S. Alvares – – – – – 1 0 2 1 6,5 1657 1733
10. E. Olvers 1 1 ½ ½ 0 – 1 6 4 7,0 1686 1832
11. J. Verheijen 0 – – ½ 0 0 0 5 ½ 8,0 1629 1295
DSC 4 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR
1. F. Borst 1 0 – 0 1 1 1 6 4 1,0 1911 1909
2. M.F. van Alfen ½ 0 ½ ½ ½ 1 0 7 3 2,3 1831 1713
3. B.L.E. Meulemans 1 ½ 1 ½ ½ 0 1 7 4½ 2,4 1889 1918
4. M.F.J. Anink – – ½ – – – – 1 ½ 3,0 1857 1661
5. P.A.C. Quist 0 ½ – ½ 0 ½ 0 6 1½ 4,2 1871 1584
6. A.D. van Gennip 0 1 1 0 1 0 1 7 4 4,9 1841 1760
7. S.J. Broos ½ ½ ½ ½ 1 – 1 6 4 5,7 1795 1830
8. R.C.M. Smits 1 1 – 1 1 1 ½ 6 5½ 6,8 1777 2054
9. O. Marincic – – 1 – – 1 – 2 2 7,0 1692 1929
10. M.Th. Rekveldt 0 1 0 0 1 0 1 7 3 7,7 1749 1570
11. R. Torenstra – – 1 – – – – 1 1 8,0 1655 1852
DD 5 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp Brd KNSB TPR
1. H.O. Noija ½ 0 – – – – – 2 ½ 2,0 1750 1631
2. A. Lopies – – – – – – 0 1 0 3,0 1748 1543
3. W.L. Goudriaan – 0 – 0 – 0 – 3 0 3,3 1665 1426
4. M. Grapendaal 1 0 1 ½ ½ 1 1 7 5 3,6 1747 1974
5. R.A. van Manen ½ ½ 0 ½ 0 ½ 0 7 2 4,0 1702 1646
6. A.J. van Weel 0 ½ ½ 0 0 0 1 7 2 4,1 1674 1588
7. G. Horst 1 0 0 1 0 – 1 6 3 4,2 1622 1802
8. R.J.M. Claessens ½ 0 ½ ½ 0 1 0 7 2½ 4,4 1575 1650
9. F. Wentholt 1 0 ½ ½ ½ 0 1 7 3½ 4,9 1618 1745
10. G.J.P.M. Wackers – – – ½ 0 0 – 3 ½ 5,3 1458 1522
11. J.P. Arkesteijn 0 – 1 – 0 – – 3 1 7,7 1543 1506
12. M. van Herpen – – ½ – – 1 1 3 2½ 8,0 1481 1996