3e klasse A (gedetailleerd)

.

ronde 1 2 3 4 5 6 7 8 9 opstellingen persoonlijk
Rijswijk 4 wist alles te winnen en zijn kampioen. 
Maar de prestatieprijs gaat net aan ze voorbij.
Paris 1 zien we het volgend seizoen in de 4e klasse.
9e ronde
di 11 april Paris 1 1383 - Lierse SV 3        1410 2½ - 5½
1. R.W. Heeres           - J. Nieswaag        1496 0  - 1
2. B.J. Schaafsma        - P.A.M.de Vetten    1364 1  - 0
3. M.E. Attema      1436 - J.v/d Krogt        1451 ½  - ½
4. A. Tichelaar          - J. Dekker          1257 0  - 1
5. W.W.B.O. Mertens 1272 - H. van den Ende         0  - 1
6. J.H. Beeker           - T. Uijlenbroek          1  - 0
7. A. Streefkerk    1441 - N. Valstar-Valstar 1483 0  - 1
8. L.O.F. Nolet          - A. Feringa              0  - 1
ma 03 apr WSC 6      1421 - Rijswijk 4        1486 2½ - 5½
1. A. Valstar        1503 - A. Gallardo            ½  - ½
2. N.v/d Gaag        1349 - G.E.v/d Hul       1717 0  - 1
3. P. van Eijk            - A.P. Frehe        1588 1  - 0
4. R. Switzar        1508 - J.H. van der Tol  1541 0  - 1
5. J. Zuidgeest      1449 - B. Akkerboom      1423 ½  - ½
6. F.A.M. Overschie  1476 - J.A. Knoester     1432 ½  - ½
7. T. Janssen        1347 - A. Wezenaar       1364 0  - 1
8. M. van Geest      1316 - T.A.M. van Burk   1336 0  - 1
vr 7 apr ISD 1                  1593 - DSC 10             1469 2½ - 5½
1. A.H. Veenstra                1663 - S.v/d Weele        1621 0  - 1
2. F. Farid                     1660 - R.P. Poots         1507 1  - 0
3. P. Zitha                     1430 - L. van Reede            0  - 1
4. J.F.N. Bonanno - Noordhuizen 1464 - F. Smit            1484 ½  - ½
5. M. Bonanno                        - H. Zonderland           0  - 1
6. C.M. Bonanno                 1749 - L.D.A. Zuydgeest   1336 1  - 0
7. Y.F.M.R. Bonanno                  - A.de Jong          1473 0  - 1
8. Y. Wu                             - B.v/d Willik       1392 0  - 1
ma 10 apr HSV 3       1506 - Botwinnik 4         1571 3½ - 4½
1. J.C.P.de Wit       1558 - G. Arp              1683 ½  - ½
2. C.C.W. Leentvaar   1630 - J.L. Perluka        1629 ½  - ½
3. D.de Jong          1532 - O. Boot             1538 ½  - ½
4. W.B. Hessels       1605 - W.E. Mac Gillavry   1550 ½  - ½
5. R. Kuyvenhoven     1587 - A.W.F. Corpeleijn   1572 0  - 1
6. M. Hendriks        1385 - F.M. Varenkamp      1414 1  - 0
7. D.J. Verwaart      1380 - A.C.W. Franke       1608 0  - 1
8. P.M. Huybens       1368 - H. Al-Sam                ½  - ½
do 13 apr Haeghe Ooievaar 3 1512 - Promotie 8 1430 3 - 5
1. M. Moerland          1565 - E. Guijt       1492 0 - 1
2. A.P.C. Kop           1529 - N. Smit        1481 1 - 0
3. J.J.E. Hendriks      1510 - B. Soman       1406 0 - 1
4. J.C. Croes           1520 - P. Krabbedam   1474 0 - 1
5. J. Zonneveld         1523 - R. Dekker           1 - 0
6. H.P. Hiemstra        1528 - P.W.M. Franken 1393 0 - 1
7. A.G.M. Middeldorp    1441 - J.de Roo       1331 0 - 1
8. C.J.J. Hartmann      1484 - J. Alphenaar        1 - 0
8e ronde
di 14 mrt Promotie 8 1504 - Paris 1          1409 6½ - 1½
1. E. Guijt          1492 - R.W. Heeres           1  - 0
2. N. Smit           1481 - T.v/d Berg       1518 0  - 1
3. B. Soman          1406 - M.E. Attema      1436 1  - 0
4. P.W. Briggeman    1750 - A. Tichelaar          1  - 0
5. P.W.M. Franken    1393 - W.W.B.O. Mertens 1272 1  - 0
6. R. Dekker              - J.H. Beeker           ½  - ½
7. J. Alphenaar           - B.J. Schaafsma        1  - 0
8. G. Westerman           - L.O.F. Nolet          1  - 0
ma 20 mrt Lierse SV 3 1410 - WSC 6            1421 3 - 5
1. P.A.M.de Vetten    1364 - A. Valstar       1503 0 - 1
2. P. van Dijk        1497 - N.v/d Gaag       1349 0 - 1
3. J.v/d Krogt        1451 - P. van Eijk           0 - 1
4. J. Dekker          1257 - R. Switzar       1508 ½ - ½
5. T. Uijlenbroek          - J. Zuidgeest     1449 ½ - ½
6. N. Valstar-Valstar 1483 - F.A.M. Overschie 1476 1 - 0
7. A. Feringa              - T. Janssen       1347 0 - 1
8. H. van den Ende         - M. van Geest     1316 1 - 0
di 21 mrt Rijswijk 4  1582 - ISD 1                        1470 6½ - 1½
1. A. Gallardo             - M. Petrone                   1134 1  - 0
2. C. Gijsen          1720 - M. Bonanno                        1  - 0
3. G.E.v/d Hul        1717 - NO                                1  - 0
4. A.P. Frehe         1588 - Y. Wu                             1  - 0
5. M. Kraakman             - F. Farid                     1660 ½  - ½
6. J.H. van der Tol   1541 - A.H. Veenstra                1663 0  - 1
7. R.A. van Neijhof   1492 - P. Zitha                     1430 1  - 0
8. J.A. Knoester      1432 - J.F.N. Bonanno - Noordhuizen 1464 1  - 0
ma 20 mrt DSC 10      1430 - HSV 3              1550 2½ - 5½
1. R.P. Poots         1507 - J.C.P.de Wit       1558 0  - 1
2. H. Zonderland           - NO                      1  - 0  Regl.
3. L. van Reede            - D.de Jong          1532 1  - 0
4. A.de Jong          1473 - W.B. Hessels       1605 ½  - ½
5. F. Smit            1484 - C.C.W. Leentvaar   1630 0  - 1
6. S.E.P. Mast        1386 - R. Kuyvenhoven     1587 0  - 1
7. L.D.A. Zuydgeest   1336 - M. Hendriks        1385 0  - 1
8. B.v/d Willik       1392 - A. Somer                0  - 1
do 30 mrt Botwinnik 4 1571 - Haeghe Ooievaar 3 1516 6 - 2
1. G. Arp             1683 - M. Moerland       1565 1 - 0
2. O. Boot            1538 - R.A. Warmenhoven  1555 1 - 0
3. J.L. Perluka       1629 - J.J.E. Hendriks   1510 0 - 1
4. W.E. Mac Gillavry  1550 - M.H.M. Bruna      1442 ½ - ½
5. A.W.F. Corpeleijn  1572 - J. Zonneveld      1523 1 - 0
6. A.C.W. Franke      1608 - M. Snijder        1499 ½ - ½
7. F.M. Varenkamp     1414 - J.C. Croes        1520 1 - 0
8. H. Al-Sam              - NO                     1 - 0 Regl.
 
7e ronde
do 23 feb Haeghe Ooievaar 3 1513 - Paris 1   1409 5½ - 2½
1. R.A. Warmenhoven  1555 - NO                    1  - 0
2. A.P.C. Kop        1529 - M.E. Attema      1436 0  - 1
3. J.J.E. Hendriks   1510 - T.v/d Berg       1518 1  - 0
4. J. Zonneveld      1523 - A. Tichelaar          0  - 1
5. M. Snijder        1499 - W.W.B.O. Mertens 1272 ½  - ½
6. J.C. Croes        1520 - J.H. Beeker           1  - 0
7. H.P. Hiemstra     1528 - B.J. Schaafsma        1  - 0
8. A.G.M. Middeldorp 1441 - L.O.F. Nolet          1  - 0
di 21 feb Promotie 8  1426 - HSV 3        1522 3½ - 4½
1. E. Guijt       1492 - J.C.P.de Wit     1558 ½  - ½
2. N. Smit        1481 - C.C.W. Leentvaar 1630 0  - 1
3. P. Krabbedam   1474 - W.B. Hessels     1605 1  - 0
4. B. Soman       1406 - A. Somer              1  - 0
5. P.W.M. Franken 1393 - R. Kuyvenhoven   1587 0  - 1
6. H. Bragonje    1405 - P.M. Huybens     1368 1  - 0
7. J.de Roo       1331 - M. Hendriks      1385 0  - 1
8. J. Alphenaar        - G. Pakkoo             0  - 1
di 28 feb Rijswijk 4 1507 - Lierse SV 3          1389 5½ - 2½
1. A. Gallardo            - P.A.M.de Vetten      1364 1  - 0
2. F. Snijders       1687 - H. van den Ende           ½  - ½
3. J.H. van der Tol  1541 - J.v/d Krogt          1451 0  - 1
4. W.M. Gho          1534 - J. Dekker            1257 1  - 0
5. R.A. van Neijhof  1492 - T. Uijlenbroek            1  - 0
6. H. Knigge              - N. Valstar-Valstar   1483 1  - 0
7. B. Akkerboom      1423 - A. Feringa                1  - 0
8. A. Wezenaar       1364 - R.J.M. van Heyningen      0  - 1

 

ma 6 mrt DSC 10     1430 – WSC 6            1421 5 – 3
1. R.P. Poots       1507 – A. Valstar       1503 ½ – ½
2. L. van Reede          – N.v/d Gaag       1349 ½ – ½
3. H. Zonderland         – P. van Eijk           ½ – ½
4. A.de Jong        1473 – R. Switzar       1508 ½ – ½
5. F. Smit          1484 – J. Zuidgeest     1449 1 – 0
6. S.E.P. Mast      1386 – F.A.M. Overschie 1476 1 – 0
7. L.D.A. Zuydgeest 1336 – T. Janssen       1347 0 – 1
8. B.v/d Willik     1392 – M. van Geest     1316 1 – 0

 

do 2 mrt Botwinnik 4 1512 – ISD 1                        1422 5½ – 2½
1. W. van Dalen           – M. Petrone                   1134 1  – 0
2. H. van Asperen    1296 – NO                                1  – 0  Regl.
3. J.L. Perluka      1629 – F. Farid                     1660 ½  – ½
4. W.E. Mac Gillavry 1550 – P. Zitha                     1430 0  – 1
5. F.M. Varenkamp    1414 – J.F.N. Bonanno – Noordhuizen 1464 0  – 1
6. A.W.F. Corpeleijn 1572 – M. Bonanno                        1  – 0
7. H. Al Sam              – Y.F.M.R. Bonanno                  1  – 0
8. A.C.W. Franke     1608 – Y Wu                              1  – 0  Regl.

 


6e ronde
di 24 jan Promotie 8  1426 - WSC 6           1439 3 - 5
1. E. Guijt           1492 - A. Valstar      1503 1 - 0
2. P.W.M. Franken     1393 - A. Duijvesteijn 1613 0 - 1
3. H. Bragonje        1405 - P. van Eijk          0 - 1
4. N. Smit            1481 - R. Switzar      1508 0 - 1
5. B. Soman           1406 - J. Zuidgeest    1449 1 - 0
6. P. Krabbedam       1474 - M. van Geest    1316 1 - 0
7. J.de Roo           1331 - T. Janssen      1347 0 - 1
8. J. Alphenaar            - M. Oomes        1337 0 - 1
do 2 feb Haeghe Ooievaar 3 1512 - ISD 1                        1561 3½ - 4½
1. A. Tuk                  1566 - A.H. Veenstra                1663 0  - 1
2. M. Moerland             1565 - B. Jalilzadeh                1829 0  - 1
3. A. Middeldorp           1522 - C.M. Bonanno                 1749 ½  - ½
4. J.J.E. Hendriks         1510 - P. Zitha                     1430 0  - 1
5. J.C. Croes              1520 - F. Farid                     1660 0  - 1
6. H.P. Hiemstra           1528 - M. Bonnano                        1  - 0
7. M.H.M. Bruna            1442 - J.F.N. Bonanno - Noordhuizen 1464 1  - 0
8. A.G.M. Middeldorp       1441 - M. Petrone                   1134 1  - 0
ma 6 feb  DSC 10           1466 - Rijswijk 4       1524 3 - 5
1. S.v/d Weele             1621 - G.E.v/d Hul      1717 1 - 0
2. H. Zonderland                - A. Gallardo           0 - 1
3. A.de Jong               1473 - A.P. Frehe       1588 0 - 1
4. R.P. Poots              1507 - J.H. van der Tol 1541 0 - 1
5. L.D.A. Zuydgeest        1336 - W.M. Gho         1534 0 - 1
6. L. van Reede                 - R.A. van Neijhof 1492 1 - 0
7. R. Scherpenisse              - J.A. Knoester    1432 0 - 1
8. B.v/d Willik            1392 - A. Wezenaar      1364 1 - 0
do 16 feb Botwinnik 4 1571 - Lierse SV 3          1410 6½ - 1½
1. G. Arp             1683 - P.A.M.de Vetten      1364 ½  - ½
2. O. Boot            1538 - P. van Dijk          1497 ½  - ½
3. J.L. Perluka       1629 - J.v/d Krogt          1451 1  - 0
4. W.E. Mac Gillavry  1550 - J. Dekker            1257 1  - 0
5. A.W.F. Corpeleijn  1572 - T. Uijlenbroek            1  - 0
6. F.M. Varenkamp     1414 - N. Valstar-Valstar   1483 1  - 0
7. H. Al Sam               - A. Feringa                ½  - ½
8. A.C.W. Franke      1608 - R.J.M. van Heyningen      1  - 0

 

 
5e ronde
ma 09 jan  Lierse SV 3  1410 - DSC 10           1430 3½ - 4½
1. P.A.M.de Vetten      1364 - R.P. Poots       1507 0  - 1
2. P. van Dijk          1497 - L. van Reede          0  - 1
3. J.v/d Krogt          1451 - H. Zonderland         1  - 0
4. J. Dekker            1257 - F. Smit          1484 0  - 1
5. H. van den Ende           - A.de Jong        1473 1  - 0
6. N. Valstar-Valstar   1483 - L.D.A. Zuydgeest 1336 0  - 1
7. A. Feringa                - S.E.P. Mast      1386 ½  - ½
8. R.J.M. van Heyningen      - B.v/d Willik     1392 1  - 0
ma 09 jan WSC 6         1439 - Botwinnik 4       1565 3 - 5
1. A. Valstar           1503 - NO                     1 - 0 Regl.
2. A. Duijvesteijn      1613 - O. Boot           1538 1 - 0
3. P. van Eijk               - P. Hanemaaijer    1557 0 - 1
4. R. Switzar           1508 - J.L. Perluka      1629 ½ - ½
5. J. Zuidgeest         1449 - A.W.F. Corpeleijn 1572 0 - 1
6. M. van Geest         1316 - G. Arp            1683 0 - 1
7. T. Janssen           1347 - P.C. Rijsdijk     1409 ½ - ½
8. M. Oomes             1337 - H. Al Sam              0 - 1
ma 09 jan  HSV 3        1524 - Haeghe Ooievaar 3 1533 5 - 3
1. J.C.P.de Wit         1558 - A. Tuk            1566 1 - 0
2. C.C.W. Leentvaar     1630 - M. Moerland       1565 1 - 0
3. W.B. Hessels         1605 - R.A. Warmenhoven  1555 1 - 0
4. D.de Jong            1532 - J.J.E. Hendriks   1510 0 - 1
5. R. Hahlen                 - J.C. Croes        1520 1 - 0
6. R. Kuyvenhoven       1587 - M. Snijder        1499 1 - 0
7. M. Hendriks          1385 - J. Zonneveld      1523 0 - 1
8. P.M. Huybens         1368 - H.P. Hiemstra     1528 0 - 1
vr 13 jan ISD 1                 - Promotie 8     1420 1 - 7
1. A.H. Veenstra                - E. Guijt       1492 1 - 0
2. R. van Dam                   - F. Kaptein          0 - 1
3. P. Zitha                     - H. Bragonje    1405 0 - 1
4. L. van Weeren                - B. Soman       1406 0 - 1
5. M. Petrone                   - P. Krabbedam   1474 0 - 1
6. Y.F.M.R. Bonanno             - F. Hoek        1436 0 - 1
7. J.F.N. Bonanno - Noordhuizen - J.de Roo       1331 0 - 1
8. M. Bonanno                   - P.W.M. Franken 1393 0 - 1
di 17 jan Paris 1   1409 - Rijswijk 4       1546 2 - 6
1. B.J. Schaafsma        - A. Gallardo           0 - 1
2. T.v/d Berg       1518 - F. Snijders      1687 0 - 1
3. R.W. Heeres           - C. Gijsen        1720 1 - 0
4. A. Tichelaar          - A.P. Frehe       1588 ½ - ½
5. M.E. Attema      1436 - J.H. van der Tol 1541 ½ - ½
6. J.H. Beeker           - R.A. van Neijhof 1492 0 - 1
7. L.O.F. Nolet          - J.A. Knoester    1432 0 - 1
8. W.W.B.O. Mertens 1272 - A. Wezenaar      1364 0 - 1
4e ronde
ma 12 dec Lierse SV 3   1410 - Promotie 8     1432 4½ - 3½
1. P.A.M.de Vetten      1364 - E. Guijt       1492 1  - 0
2. P. van Dijk          1497 - B. Soman       1406 1  - 0
3. J.v/d Krogt          1451 - H. van Werven  1498 0  - 1
4. J. Dekker            1257 - J. Alphenaar        ½  - ½
5. T. Uijlenbroek            - P. Krabbedam   1474 ½  - ½
6. N. Valstar-Valstar   1483 - J.de Roo       1331 0  - 1
7. A. Feringa                - NO                  1  - 0 regl.
8. R.J.M. van Heyningen      - P.W.M. Franken 1393 ½  - ½
ma 12 dec WSC 6    1412 - Haeghe Ooievaar 3 1497 3½ - 4½
1. A. Valstar      1503 - M.H.M. Bruna      1442 ½  - ½
2. N.v/d Gaag      1349 - L.A.G.M. Wulffers 1400 ½  - ½
3. P. van Eijk          - R.A. Warmenhoven  1555 1  - 0
4. A. Duijvesteijn 1613 - J.J.E. Hendriks   1510 1  - 0
5. J. Zuidgeest    1449 - J.C. Croes        1520 0  - 1
6. R. Switzar      1508 - M. Snijder        1499 0  - 1
7. T. Janssen      1347 - J. Zonneveld      1523 ½  - ½
8. M. van Geest    1316 - H.P. Hiemstra     1528 0  - 1
di 13 dec  Paris 1   1392 - DSC 10           1449 5 - 3
1. J.J.J.H. Sandberg 1379 - S.v/d Weele      1621 0 - 1
2. B.J. Schaafsma         - H. Zonderland         1 - 0
3. R.W. Heeres            - A.de Jong        1473 1 - 0
4. A. Streefkerk     1441 - F. Smit          1484 1 - 0
5. M.E. Attema       1436 - S.E.P. Mast      1386 1 - 0
6. R. van Reenen     1434 - L.D.A. Zuydgeest 1336 1 - 0
7. W.W.B.O. Mertens  1272 - R. Scherpenisse       0 - 1
8. L.O.F. Nolet           - B.v/d Willik     1392 0 - 1
di 20 dec Rijswijk 4 1570 - Botwinnik 4       1570 5 - 3
1. A. Gallardo            - O. Boot           1538 1 - 0
2. M. Kraakman            - J.L. Perluka      1629 ½ - ½
3. C. Gijsen         1720 - G. Arp            1683 0 - 1
4. G.E.v/d Hul       1717 - W.E. Mac Gillavry 1550 1 - 0
5. A.P. Frehe        1588 - A.W.F. Corpeleijn 1572 ½ - ½
6. J.H. van der Tol  1541 - P.C. Rijsdijk     1409 1 - 0
7. R.A. van Neijhof  1492 - H. Al Sam              1 - 0
8. A. Wezenaar       1364 - A.C.W. Franke     1608 0 - 1
vr 16 dec ISD 1           - HSV 3            1553 3 - 4 
1. R. van Dam             - J.C.P.de Wit     1558 0 - 1
2. NO                     - NO                    0 - 0 Regl.
3. A.H. Veenstra          - W.B. Hessels     1605 1 - 0
4. M. Petrone             - C.C.W. Leentvaar 1630 0 - 1
5. B. Jalilzadeh          - M. Hendriks      1385 1 - 0
6. L. van Weeren          - R. Kuyvenhoven   1587 0 - 1
7. Y.F.M.R. Bonanno       - R. Hahlen             0 - 1
8. C.M. Bonanno           - J.de Jager            1 - 0
3e ronde
ma 21 nov   WSC 6      1425 - ISD 1                        6 - 2
1. A. Valstar          1503 - NO                           1 - 0 Regl.
2. N.v/d Gaag          1349 - L. van Weeren                1 - 0
3. L. van Nieuwkerk         - F. Farid                     1 - 0
4. A. Duijvesteijn          - J.F.N. Bonanno - Noordhuizen 1 - 0
5. J. Zuidgeest        1449 - A.H. Veenstra                0 - 1
6. R. Switzar          1508 - M. Bonanno                   1 - 0
7. P. van de Ende           - C.M. Bonanno                 0 - 1
8. M. van Geest        1316 - Y.F.M.R. Bonanno             1 - 0
Ma 28 nov Lierse SV 3   1410 - HSV 3            1506 2 - 6
1. P.A.M.de Vetten      1364 - J.C.P.de Wit     1558 0 - 1
2. P. van Dijk          1497 - C.C.W. Leentvaar 1630 0 - 1
3. J.v/d Krogt          1451 - W.B. Hessels     1605 0 - 1
4. J. Dekker            1257 - D.de Jong        1532 0 - 1
5. T. Uijlenbroek            - R. Kuyvenhoven   1587 0 - 1
6. N. Valstar-Valstar   1483 - D.J. Verwaart    1380 1 - 0
7. A. Feringa                - M. Hendriks      1385 ½ - ½
8. R.J.M. van Heyningen      - P.M. Huybens     1368 ½ - ½
ma 28 nov DSC 10        1430 - Promotie 8         1393 4½ - 3½
1. R.P. Poots           1507 - N. Smit            1481 1  - 0
2. L. van Reede              - E. Guijt           1492 0  - 1
3. H. Zonderland             - P. Krabbedam       1474 ½  - ½
4. A.de Jong            1473 - B. Soman           1406 0  - 1
5. F. Smit              1484 - J.de Roo           1331 1  - 0
6. S.E.P. Mast          1386 - J. Alphenaar            1  - 0
7. L.D.A. Zuydgeest     1336 - J.G. van der Ploeg 1177 1  - 0
8. B.v/d Willik         1392 - P.W.M. Franken     1393 0  - 1
Di 29 nov Rijswijk 4 1522 - Haeghe Ooievaar 3 1538 5 - 3
1. A. Gallardo           - A. Tuk            1566 ½ - ½
2. M. Kraakman           - M. Moerland       1565 1 - 0
3. G.E.v/d Hul      1717 - R.A. Warmenhoven  1555 1 - 0
4. A.P. Frehe       1588 - J.J.E. Hendriks   1510 ½ - ½
5. J.H. van der Tol 1541 - J.C. Croes        1520 1 - 0
6. R.A. van Neijhof 1492 - NO                     1 - 0
7. J.A. Knoester    1432 - J. Zonneveld      1523 0 - 1
8. A. Wezenaar      1364 - H.P. Hiemstra     1528 0 - 1
di 29 nov  Paris 1   1408 - Botwinnik 4       1571 3½ - 4½
1. B.J. Schaafsma         - G. Arp            1683 0  - 1
2. L.O.F. Nolet           - J.L. Perluka      1629 0  - 1
3. T.v/d Berg        1518 - O. Boot           1538 ½  - ½
4. R.W. Heeres            - W.E. Mac Gillavry 1550 1  - 0
5. J.J.J.H. Sandberg 1379 - A.W.F. Corpeleijn 1572 1  - 0
6. W.W.B.O. Mertens  1272 - F.M. Varenkamp    1414 0  - 1
7. M.E. Attema       1436 - A.C.W. Franke     1608 1  - 0
8. R. van Reenen     1434 - H. Al Sam              0  - 1
2e ronde
di 1 nov Promotie 8 1415 - Rijswijk 4       1471 3½ - 4½
1. N. Smit          1481 - A. Gallardo           0  - 1
2. H. Bragonje      1405 - A.P. Frehe       1588 ½  - ½
3. F. Kaptein            - H. van Schuppen  1527 1  - 0
4. P. Krabbedam     1474 - R.A. van Neijhof 1492 0  - 1
5. B. Soman         1406 - B. Akkerboom     1423 1  - 0
6. J.de Roo         1331 - H. Knigge             0  - 1
7. J. Alphenaar          - J.A. Knoester    1432 0  - 1
8. P.W.M. Franken   1393 - A. Wezenaar      1364 1  - 0
do 03 nov Haeghe Ooievaar 3 1533 - Lierse SV 3        1410 7 - 1
1. A. Tuk                   1566 - P.A.M.de Vetten    1364 ½ - ½
2. M. Moerland              1565 - P. van Dijk        1497 1 - 0
3. R.A. Warmenhoven         1555 - J.v/d Krogt        1451 1 - 0
4. J.J.E. Hendriks          1510 - J. Dekker          1257 ½ - ½
5. J.C. Croes               1520 - T. Uijlenbroek          1 - 0
6. M. Snijder               1499 - N. Valstar-Valstar 1483 1 - 0
7. J. Zonneveld             1523 - H. van den Ende         1 - 0
8. H.P. Hiemstra            1528 - R.J.M. van Heyningen    1 - 0
Vr 4 nov ISD 1                  - Paris 1          1409 4½ - 3½
1. B. Jalilzadeh                - T.v/d Berg       1518 0  - 1
2. A.H. Veenstra                - R.W. Heeres           0  - 1
3. L. van Weeren                - B.J. Schaafsma        0  - 1
4. R. van Dam                   - M.E. Attema      1436 1  - 0
5. F. Farid                     - W.W.B.O. Mertens 1272 ½  - ½
6. C.M. Bonanno                 - J.H. Beeker           1  - 0  Regl.
7. J.F.N. Bonanno - Noordhuizen - A. Tichelaar          1  - 0  Regl.
8. Y.F.M.R. Bonanno             - L.O.F. Nolet          1  - 0
Ma 7 nov HSV 3      1524 - WSC 6            1421 3½ - 4½
1. J.C.P.de Wit     1558 - A. Valstar       1503 ½  - ½
2. C.C.W. Leentvaar 1630 - N.v/d Gaag       1349 1  - 0
3. W.B. Hessels     1605 - L. van Nieuwkerk      1  - 0
4. D.de Jong        1532 - R. Switzar       1508 0  - 1
5. R. Kuyvenhoven   1587 - J. Zuidgeest     1449 0  - 1
6. M. Hendriks      1385 - F.A.M. Overschie 1476 0  - 1
7. P.M. Huybens     1368 - T. Janssen       1347 ½  - ½
8. J.de Jager            - M. van Geest     1316 ½  - ½
do 03 nov Botwinnik 4  1547 - DSC 10           1430 6½ - 1½
1. J.L. Perluka        1629 - R.P. Poots       1507 1  - 0
2. G. Arp              1683 - L. van Reede          1  - 0
3. O. Boot             1538 - H. Zonderland         ½  - ½
4. W.E. Mac Gillavry   1550 - F. Smit          1484 1  - 0
5. P.C. Rijsdijk       1409 - A.de Jong        1473 1  - 0
6. F.M. Varenkamp      1414 - L.D.A. Zuydgeest 1336 1  - 0
7. H. Al Sam                - S.E.P. Mast      1386 0  - 1
8. A.C.W. Franke       1608 - B.v/d Willik     1392 1  - 0

 


1e ronde
ma 26 sep HSV 3     - Rijswijk 4       2½ - 5½
1. J.C.P.de Wit     - C. Gijsen        0  - 1
2. W.B. Hessels     - G.E.v/d Hul      0  - 1
3. P.M. Huybens     - A.P. Frehe       0  - 1
4. C.C.W. Leentvaar - J.H. van der Tol ½  - ½
5. R. Kuyvenhoven   - R.A. van Neijhof 0  - 1
6. M. Hendriks      - J.A. Knoester    1  - 0
7. D.J. Verwaart    - A. Wezenaar      0  - 1
8. J.de Jager       - T.A.M. van Burk  1  - 0
di 27 sep Promotie 8 1433 - Botwinnik 4       1526 2½ - 5½
1. P.W.M. Franken    1393 - G. Arp            1683 0  - 1
2. H. van Werven     1498 - J.L. Perluka      1629 ½  - ½
3. E. Guijt          1492 - O. Boot           1538 ½  - ½
4. N. Smit           1481 - A.W.F. Corpeleijn 1572 1  - 0
5. NO                     - W.E. Mac Gillavry 1550 0  - 1  Regl.
6. H. Bragonje       1405 - F.M. Varenkamp    1414 0  - 1
7. J.de Roo          1331 - H. Al Sam              0  - 1
8. J. Alphenaar           - H. van Asperen    1296 ½  - ½
do 29 sep Haeghe Ooievaar 3 1534 - DSC 10    1468 4 - 4
1. A. Tuk            1566 - NO                    1 - 0 Regl.
2. M. Moerland       1565 - S.v/d Weele      1621 0 - 1
3. R.A. Warmenhoven  1555 - R.P. Poots       1507 0 - 1
4. A.P.C. Kop        1529 - F. Smit          1484 1 - 0
5. J.J.E. Hendriks   1510 - A.de Jong        1473 1 - 0
6. H.P. Hiemstra     1528 - L. van Reede          0 - 1
7. J.C. Croes        1520 - S.E.P. Mast      1386 0 - 1
8. M. Snijder        1499 - L.D.A. Zuydgeest 1336 1 - 0
 
vr 30 sep ISD 1                 - Lierse SV 3        1373 4 - 4
1. M. Petrone                   - NO                      1 - 0 Regl.
2. L. v. Weeren                 - P.A.M.de Vetten    1364 0 - 1
3. R. van Dam                   - P. van Dijk        1497 0 - 1
4. Y.F.M.R. Bonanno             - J.v/d Krogt        1451 0 - 1
5. A.H. Veenstra                - J. Dekker          1257 1 - 0
6. C.M. Bonanno                 - H. van den Ende         ½ - ½
7. F. Farid                     - N. Valstar-Valstar 1483 ½ - ½
8. J.F.N. Bonanno - Noordhuizen - F. van der Wel     1188 1 - 0
 
ma 03 okt WSC 6     1421 - Paris 1           1408 6½ - 1½
1. A. Valstar       1503 - T.v/d Berg        1518 1  - 0
2. N.v/d Gaag       1349 - B.J. Schaafsma         1  - 0
3. P. van Eijk           - R.W. Heeres            0  - 1
4. R. Switzar       1508 - J.J.J.H. Sandberg 1379 1  - 0
5. J. Zuidgeest     1449 - W.W.B.O. Mertens  1272 ½  - ½
6. F.A.M. Overschie 1476 - M.E. Attema       1436 1  - 0
7. T. Janssen       1347 - R. van Reenen     1434 1  - 0
8. M. van Geest     1316 - L.O.F. Nolet           1  - 0
 
ma 6 feb   HSV 3    1506 - Paris 1           1382 5 - 3
1. J.C.P.de Wit     1558 - M.E. Attema       1436 0 - 1
2. C.C.W. Leentvaar 1630 - A. Tichelaar           0 - 1
3. W.B. Hessels     1605 - W.W.B.O. Mertens  1272 1 - 0
4. D.de Jong        1532 - J.H. Beeker            1 - 0
5. R. Kuyvenhoven   1587 - J.J.J.H. Sandberg 1379 1 - 0
6. M. Hendriks      1385 - B.J. Schaafsma         1 - 0
7. D.J. Verwaart    1380 - A. Streefkerk     1441 1 - 0
8. P.M. Huybens     1368 - L.O.F. Nolet           0 - 1

 

persoonlijk


    WSC 6                        1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  A. Valstar                   1  ½  1r ½  1r 0 ½  1  ½ 7  4  1,0 1503 1530
2.  N.v/d Gaag                   1  0  1  ½  -  - ½  1  0 7  4  2,0 1349 1611
3.  A. Duijvesteijn              -  -  1  1  1  1 -  -  - 4  4  3,0 1613 1870
4.  L. van Nieuwkerk             -  0  1  -  -  - -  -  - 2  1  3,0      1632
5.  P. van Eijk                  0  -  -  1  0  1 ½  1  1 7  4½ 3,0      1613
6.  R. Switzar                   1  1  1  0  ½  1 ½  ½  0 9  5½ 4,4 1508 1554
7.  J. Zuidgeest                 ½  1  0  0  0  0 0  ½  ½ 9  2½ 5,0 1449 1325
8.  F.A.M. Overschie             1  1  -  -  -  - 0  0  ½ 5  2½ 6,0 1476 1424
9.  P.W.S. van de Ende           -  -  0  -  -  - -  -  - 1  0  7,0      1556
10. T. Janssen                   1  ½  -  ½  ½  1 1  1  0 8  5½ 7,0 1347 1536
11. M. van Geest                 1  ½  1  0  0  0 0  0  0 9  2½ 7,6 1316 1317
12. M. Oomes                     -  -  -  -  0  1 -  -  - 2  1  8,0 1337 1337

 

ISD 1                        1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  L. Len                       0  –  –  –  –  – –  –  – 1  0  2,0      1171
2.  R. van Dam                   0  1  –  0  0  – –  –  – 4  1  2,5 1435 1304
3.  B. Jalilzadeh                –  0  –  1  –  1 –  –  – 3  2  2,7 1829 1614
4.  A.H. Veenstra                1  0  1  1  1  1 –  1  0 8  6  3,0 1663 1697
5.  M. Petrone                   1r –  –  0  0  0 0  0  – 5  0  3,3 1134 1050
6.  L. van Weeren                –  0  0  0  0  – –  –  – 4  0  3,8      1081
7.  P. Zitha                     –  –  –  –  0  1 1  0  0 5  2  4,2 1430 1417
8.  F. Farid                     ½  ½  0  –  –  1 ½  ½  1 7  4  4,3 1660 1532
9.  M. Bonanno                   –  –  –  –  –  – 0  0  0 3  0  4,3      1310
10. C.M. Bonanno                 ½  1r 1  1  –  ½ –  –  1 5  4  6,0 1749 1669
11. J.F.N. Bonanno – Noordhuizen 1  1r 0  –  0  0 1  0  ½ 7  2½ 6,3 1464 1313
12. Y. Wu                        –  –  –  –  –  – 0r 0  0 2  0  6,7      1217
13. M. Bonnano                   –  –  0  –  0  0 –  –  – 3  0  6,7      1140
14. Y.F.M.R. Bonanno             0  1  0  0  0  – 0  –  0 7  1  6,7      1110
15. NO                           –  –  0r 0r –  – 0r 0  – 1  0  2,0      1524

 

HSV 3                        1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  J.C.P.de Wit                 0  ½  1  1  1  0 ½  1  ½ 9  5½ 1,0 1558 1603
2.  C.C.W. Leentvaar             ½  1  1  1  1  0 1  1  ½ 9  7  2,8 1630 1680
3.  W.B. Hessels                 0  1  1  0  1  1 0  ½  ½ 9  5  3,1 1605 1562
4.  D.de Jong                    –  0  1  –  0  1 –  0  ½ 6  2½ 3,7 1532 1396
5.  R. Kuyvenhoven               0  0  1  1  1  1 1  1  0 9  6  5,3 1587 1578
6.  A. Somer                     –  –  –  –  –  – 0  1  – 2  1  6,0      1399
7.  R. Hahlen                    –  –  –  1  1  – –  –  – 2  2  6,0      1793
8.  M. Hendriks                  1  0  ½  0  0  1 1  1  1 9  5½ 6,3 1385 1557
9.  D.J. Verwaart                0  –  0  –  –  1 –  –  0 4  1  6,8 1380 1281
10. P.M. Huybens                 0  ½  ½  –  0  0 0  –  ½ 7  1½ 6,9 1368 1237
11. G. Pakkoo                    –  –  –  –  –  – 1  –  – 1  1  8,0
12. J.de Jager                   1  ½  –  0  –  – –  –  – 3  1½ 8,0      1467
13. NO                           –  –  –  0r –  – –  0r – 2  0  2,0

 

Haeghe Ooievaar 3            1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  A. Tuk                       1r ½  ½  –  0  0 –  –  – 4  1  1,0 1566 1335
2.  M. Moerland                  0  1  0  –  0  0 –  0  0 7  1  1,7 1565 1316
3.  L.A.G.M. Wulffers            –  –  –  ½  –  – –  –  – 1  ½  2,0 1400 1349
4.  R.A. Warmenhoven             0  1  0  0  0  – 1  0  – 7  2  2,6 1555 1406
5.  A.P.C. Kop                   1  –  –  –  –  – 0  –  1 3  2  2,7 1529 1592
6.  A. Middeldorp                –  –  –  –  –  ½ –  –  – 1  ½  3,0 1522 1749
7.  J.J.E. Hendriks              1  ½  ½  0  1  0 1  1  0 9  5  3,8 1510 1537
8.  M.H.M. Bruna                 –  –  –  ½  –  1 –  ½  – 3  2  4,0 1442 1631
9.  J.C. Croes                   0  1  0  1  0  0 1  0  0 9  3  5,4 1520 1362
10. J. Zonneveld                 –  1  1  ½  1  – 0  0  1 7  4½ 6,0 1523 1536
11. M. Snijder                   1  1  –  1  0  – ½  ½  – 6  4  6,2 1499 1591
12. H.P. Hiemstra                0  1  1  1  1  1 1  –  0 8  6  7,1 1528 1553
13. A.G.M. Middeldorp            –  –  –  –  –  1 1  –  0 3  2  7,7 1441 1358
14. C.J.J. Hartmann              –  –  –  –  –  – –  –  1 1  1  8,0 1484 1677
15. NO                           –  –  0  –  –  – –  0r – 1  0  7,0      1299

 

Promotie 8                   1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  E. Guijt                     ½  –  1  0  0  1 ½  1  1 8  5  1,4 1492 1619
2.  N. Smit                      1  0  0  –  –  0 0  0  0 7  1  2,3 1481 1235
3.  F. Kaptein                   –  1  –  –  1  – –  –  – 2  2  2,5      1754
4.  H. van Werven                ½  –  –  1  –  – –  –  – 2  1½ 2,5 1498 1733
5.  B. Soman                     –  1  1  0  1  1 1  1  1 8  7  3,8 1406 1801
6.  P.W. Briggeman               –  –  –  –  –  – –  1  – 1  1  4,0 1750 1943
7.  H. Bragonje                  0  ½  –  –  1  0 1  –  – 5  2½ 4,0 1405 1450
8.  P. Krabbedam                 –  0  ½  ½  1  1 1  –  1 7  5  4,3 1474 1571
9.  R. Dekker                    –  –  –  –  –  – –  ½  0 2  ½  5,5      1330
10. P.W.M. Franken               0  1  1  ½  1  0 0  1  1 9  5½ 5,7 1393 1571
11. F. Hoek                      –  –  –  –  1  – –  –  – 1  1  6,0 1436 1629
12. J.de Roo                     0  0  0  1  1  0 0  –  1 8  3  6,5 1331 1347
13. J. Alphenaar                 ½  0  0  ½  –  0 0  1  0 8  2  7,0      1172
14. J.G. van der Ploeg           –  –  0  –  –  – –  –  – 1  0  7,0 1177 1064
15. G. Westerman                 –  –  –  –  –  – –  1  – 1  1  8,0
16. NO                           0r –  –  0r –  – –  –  – 2  0  6,0

 

Botwinnik 4                  1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  W. van Dalen                 –  –  –  –  –  – 1  –  – 1  1  1,0      1327
2.  G. Arp                       1  1  1  1  1  ½ –  1  ½ 8  7  2,0 1683 1822
3.  O. Boot                      ½  ½  ½  0  0  ½ –  1  ½ 8  3½ 2,4 1538 1492
4.  J.L. Perluka                 ½  1  1  ½  ½  1 ½  0  ½ 9  5½ 2,4 1629 1618
5.  P. Hanemaaijer               –  –  –  –  1  – –  –  – 1  1  3,0 1557 1750
6.  W.E. Mac Gillavry            1r 1  0  0  –  1 0  ½  ½ 7  3  4,1 1550 1439
7.  H. van Asperen               ½  –  –  –  –  – 1r –  – 1  ½  5,0 1296 1296
8.  A.W.F. Corpeleijn            0  –  0  ½  1  1 1  1  1 8  5½ 5,0 1572 1642
9.  P.C. Rijsdijk                –  1  –  0  ½  – –  –  – 3  1½ 6,0 1409 1454
10. F.M. Varenkamp               1  1  1  –  –  1 0  1  0 7  5  6,0 1414 1567
11. A.C.W. Franke                –  1  0  1  –  1 1r ½  1 6  4½ 7,4 1608 1607
12. H. Al-Sam                    1  0  1  0  1  ½ 1  1r ½ 8  5  7,4      1478
13. NO                           –  –  –  –  0r – –  –  – 1  0  1,0

 

DSC 10                       1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  S.v/d Weele                  1  –  –  1  –  1 –  –  1 4  4  1,3 1621 1955
2.  R.P. Poots                   1  0  1  –  1  0 ½  0  0 8  3½ 1,8 1507 1493
3.  H. Zonderland                –  ½  ½  0  0  0 ½  1r 1 7  2½ 2,9      1386
4.  L. van Reede                 1  0  0  –  1  1 ½  1  1 8  5½ 3,3      1641
5.  F. Smit                      0  0  1  0  1  – 1  0  ½ 8  3½ 4,4 1484 1413
6.  A.de Jong                    0  0  0  0  0  0 ½  ½  1 9  2  4,4 1473 1284
7.  S.E.P. Mast                  1  1  1  0  ½  – 1  0  – 7  4½ 6,3 1386 1607
8.  L.D.A. Zuydgeest             0  0  1  0  1  0 0  0  0 9  2  6,4 1336 1227
9.  R. Scherpenisse              –  –  –  1  –  0 –  –  – 2  1  7,0      1352
10. B.v/d Willik                 –  0  0  1  0  1 1  0  1 8  4  8,0 1392 1420
11. NO                           0r –  –  –  –  – –  –  – 1  0  1,0

 

Rijswijk 4                   1  2  3  4  5  6 7  8  9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  A. Gallardo                  –  1  ½  1  1  1 1  1  ½ 8  7  1,1      1767
2.  F. Snijders                  –  –  –  –  1  – ½  –  – 2  1½ 2,0 1687 1711
3.  C. Gijsen                    1  –  –  0  0  – –  1  – 4  2  2,3 1720 1620
4.  G.E.v/d Hul                  1  –  1  1  –  0 –  1  1 6  5  2,5 1717 1809
5.  H. van Schuppen              –  0  –  –  –  – –  –  – 1  0  3,0 1527 1334
6.  M. Kraakman                  –  –  1  ½  –  – –  ½  – 3  2  3,0      1743
7.  A.P. Frehe                   1  ½  ½  ½  ½  1 –  1  0 8  5  3,5 1588 1553
8.  W.M. Gho                     –  –  –  –  –  1 1  –  – 2  2  4,5 1534 1649
9.  J.H. van der Tol             ½  –  1  1  ½  1 0  0  1 8  5  4,6 1541 1602
10. B. Akkerboom                 –  0  –  –  –  – 1  –  ½ 3  1½ 5,7 1423 1428
11. R.A. van Neijhof             1  1  1  1  1  0 1  1  – 8  7  5,8 1492 1833
12. H. Knigge                    –  1  –  –  –  – 1  –  – 2  2  6,0      1680
13. J.A. Knoester                0  1  0  –  1  1 –  1  ½ 7  4½ 6,9 1432 1564
14. A. Wezenaar                  1  0  0  0  1  0 0  –  1 8  3  7,8 1364 1330
15. T.A.M. van Burk              0  –  –  –  –  – –  –  1 2  1  8,0 1336 1316

 

Lierse SV 3          1  2  3 4  5 6 7 8 9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  J. Nieswaag          –  –  – –  – – – – 1 1  1  1,0 1496 1689
2.  P.A.M.de Vetten      1  ½  0 1  0 ½ 0 0 0 9  3  1,2 1364 1426
3.  P. van Dijk          1  0  0 1  0 ½ – 0 – 7  2½ 2,1 1497 1385
4.  J.v/d Krogt          1  0  0 0  1 0 1 0 ½ 9  3½ 3,1 1451 1464
5.  J. Dekker            0  ½  0 ½  0 0 0 ½ 1 9  2½ 4,1 1257 1374
6.  T. Uijlenbroek       –  0  0 ½  – 0 0 ½ 0 7  1  5,1      1207
7.  H. van den Ende      ½  0  – –  1 – ½ 1 1 6  4  5,5      1628
8.  N. Valstar-Valstar   ½  0  1 0  0 0 0 1 1 9  3½ 6,2 1483 1362
9.  A. Feringa           –  –  ½ 1r ½ ½ 0 0 1 6  2½ 7,1      1328
10. R.J.M. van Heyningen –  0  ½ ½  1 0 1 – – 6  3  8,0      1442
11. F. van der Wel       0  –  – –  – – – – – 1  0  8,0 1188 1133
12. NO                   0r –  – –  – – – – – 1  0  1,0

 

Paris 1              1  2  3 4  5 6 7 8 9 Ap Bp Brd KNSB TPR
1.  T.v/d Berg           0  1  ½ –  0 – 0 1 – 6  2½ 2,0 1518 1534
2.  R.W. Heeres          1  1  1 1  1 – – 0 0 7  5  2,4      1724
3.  B.J. Schaafsma       0  1  0 1  0 0 0 0 1 9  3  3,4      1337
4.  J.J.J.H. Sandberg    0  –  1 0  – 0 – – – 4  1  3,8 1379 1379
5.  M.E. Attema          0  0  1 1  ½ 1 1 0 ½ 9  5  4,0 1436 1531
6.  A. Tichelaar         –  0r – –  ½ 1 1 0 0 5  2½ 4,2      1550
7.  W.W.B.O. Mertens     ½  ½  0 0  0 0 ½ 0 0 9  1½ 5,4 1272 1210
8.  J.H. Beeker          –  0r – –  0 0 0 ½ 1 5  1½ 5,7      1366
9.  A. Streefkerk        –  –  – 1  – 0 – – 0 3  1  6,0 1441 1324
10. R. van Reenen        0  –  0 1  – – – – – 3  1  7,0 1434 1216
11. L.O.F. Nolet         0  0  0 0  0 1 0 0 0 9  1  7,2      1079
12. NO                   –  –  – –  – – 0 – – 1  0  1,0      1362

 


 

Plaats een reactie

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Ster.