KNSB-competitie 2e speeldag: de verslagen update 15-10

Zaterdag 9 oktober is de tweede speeldag van de KNSB-competitie.

Voor de teams uit klasse 5 en 6 is de eerste ronde van het seizoen 2021-2022 gespeeld. In de hogere klassen werd de tweede speelronde afgewerkt.

Er zijn innmiddels 24 verslagen bereikbaar gemaakt en updates volgen, zodra er meer verslagen beschikbaar zijn.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Uitslagen 2e ronde

Zaterdag 9 oktober 2021

Partijen Meesterklasse
klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M LSG IntelliMagic HWP Sas van Gent 5 ½ 4 ½ E v Haastert
1A HWP Haarlem Voorschoten 6 4 Bart van Gijswijt
1B DSC Delft Blerick 7 3 DSC Delft
1B LSG 2 UVS 7 3 E Wiersma | P Passenier
2B AAS Purmerend 2 6 De Leur
2C SSC 1922 Rijswijk 5 3 R v Helvoort | Gaemers
2C Oegstgeest ’80 Schaakmat Westland 4 ½ 3 ½ Noordijk | Kindt
2C Dordrecht Philidor Leiden 4 ½ 3 ½
2C DD Rokado 5 3
3E DSC Delft 2 Schaakhuis 2 ½ 5 ½ L v Lisdonk | N Harmanus
3E LSG 3 DD 2 4 ½ 3 ½
3E Botwinnik Promotie 3 ½ 4 ½ Bannink
3E De Amstel Philidor Leiden 2 5 ½ 2 ½ Willem v Briemen
3E ASC Leiderdorp 4 ½ 3 ½ Jansen | Kentstra
3F DSC Delft 3 Sliedrecht 3 ½ 4 ½ Jouke van Gosliga
3F LSG 4 Voorschoten 2 3 ½ 4 ½
4F LSG 5 Promotie 2 3 5
4F Amsterdam Berserkers SHTV 2 7 ½ ½
4F DD 3 HWP Zaanstad 1 ½ 6 ½ D Diaz | De Saegher
4G Goes SHTV 1 7 Wouter Noordkamp

Klasse 5 en 6
Uitslagen 1e ronde

Zaterdag 9 oktober 2021

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
5D Voorschoten 3 Schaakmat Westland 2 3 ½ 4 ½ R de Boer | v Nieuwkerk
5D LSG 6 Espion 1 ½ 6 ½ J Metz | L Hoogeveen
5D Botwinnik 2 Philidor Leiden 3 4 4 Arno Middelkoop
5D Caïssa 4 Schaakhuis 2 6 2 R Weerts
5F DSC Delft 4 Rijswijk 2 3 ½ 4 ½ DSC Delft | Gaemers
6C De Waagtoren 4 Leiderdorp 2 5 ½ 2 ½
6D Jeugdsterren HSB Philidor Leiden 4 3 ½ 4 ½
6D DD 4 is vrij

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Programma 3e ronde

Zaterdag 6 november 2021

klasse thuis bezoekers
M Groninger Combinatie LSG IntelliMagic
1A Voorschoten Wageningen
1B DSC Delft LSG 2
2B Amersfoort AAS
2C Rijswijk Rokado
2C Philidor Leiden DD
2C Schaakmat Westland VAS 2
2C SSC 1922 Oegstgeest ’80
3E Schaakhuis Leiderdorp
3E Philidor Leiden 2 ASC
3E Promotie De Amstel
3E DD 2 Botwinnik
3E DSC Delft 2 LSG 3
3F Voorschoten 2 Charlois Europoort 2
3F DSC Delft 3 LSG 4
4F SHTV 2 DD 3
4F Promotie 2 VAS 3
4F Zuid-Oost United LSG 5
4G SHTV Spijkenisse 2

Klasse 5 en 6
Programma 2e ronde

Zaterdag 6 november 2021

klasse thuis bezoekers
5D Schaakmat Westland 2 Schaakhuis 2
5D Philidor Leiden 3 Caïssa 4
5D Espion Botwinnik 2
5D Voorschoten 3 LSG 6
5F Rijswijk 2 De Drie Torens 2
5F DSC Delft 4 DSC Dongen
6C Purmerend 3 Leiderdorp 2
6D DD 4 De Baronie 3
6D Krimpen aan den IJssel 4 Jeugdsterren HSB
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Vlag.