KNSB-competitie 3e speeldag: de verslagen – update 25/11

Zaterdag 6 november is de derde speeldag van de KNSB-competitie. Een speeldag met een massakamp tussen DSC Delft en Leidsch Schaakgenootschap op het programma. Daarnaast nog enkele regionale derby’s en in de Bosbeskapel een echte Haagse stadsderby.

Er zijn een vijftal regionale teams die het seizoen alvast uitstekend gestart zijn met 6 matchpunten uit 3 wedstrijden:

• LSG IntelliMagic
• LSG 2
• sg Discendo Discimus
• Promotie
• Schaakcombinatie HTV

Inmiddels zijn er 23 verslagen bereikbaar gemaakt.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Uitslagen 3e ronde

Zaterdag 6 november 2021

Partijen Meesterklasse
klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M Groninger Combinatie LSG IntelliMagic 3 ½ 6 ½
1A Voorschoten Wageningen 7 3 S Hilarius | Wageningen
1B DSC Delft LSG 2 4 ½ 5 ½ DSC Delft | F J Geertsma
2B Amersfoort AAS 3 ½ 4 ½ Ben de Leur
2C Rijswijk Rokado 2 ½ 5 ½
2C Philidor Leiden DD 3 5
2C Schaakmat Westland VAS 2 2 ½ 5 ½ M Kindt
2C SSC 1922 Oegstgeest ’80 4 ½ 3 ½ Ed Noordijk
3E Schaakhuis Leiderdorp 2 ½ 5 ½ N Harmanus | W Kentstra
3E Philidor Leiden 2 ASC 3 5 Aart van der Steen
3E Promotie De Amstel 6 2 Promotie
3E DD 2 Botwinnik 2 ½ 5 ½
3E DSC Delft 2 LSG 3 5 ½ 2 ½ L v Lisdonk
3F Voorschoten 2 Charlois Europoort 2 1 ½ 6 ½
3F DSC Delft 3 LSG 4 4 4 DSC Delft | F J Geertsma
4F SHTV 2 DD 3 6 ½ 1 ½ Ben Spierings | Daniël Diaz
4F Promotie 2 VAS 3 4 4
4F Zuid-Oost United LSG 5 7 1
4G SHTV Spijkenisse 2 5 3 Wouter Noordkamp

Klasse 5 en 6
Uitslagen 2e ronde

Zaterdag 6 november 2021

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
5D Schaakmat Westland 2 Schaakhuis 2 5 3 D v Nieuwkerk | R Weerts
5D Philidor Leiden 3 Caïssa 4 1 7
5D Espion Botwinnik 2 4 ½ 3 ½ Johan Metz
5D Voorschoten 3 LSG 6 6 2 R de Boer | L Hoogeveen
5F Rijswijk 2 De Drie Torens 2 1 7 De Drie Torens
5F DSC Delft 4 DSC Dongen 2 6 DSC Delft
6C Purmerend 3 Leiderdorp 2 3 5
6D DD 4 De Baronie 3 4 ½ 3 ½ Stan Cortenbach
6D Krimpen aan den IJssel 4 Jeugdsterren HSB 4 ½ 3 ½
6D Philidor Leiden 4 was vrij

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Programma 4e ronde

Zaterdag 27 november 2021

klasse thuis bezoekers
M LSG IntelliMagic En Passant
1A Paul Keres Voorschoten
1B LSG 2 Blerick
1B De Stukkenjagers DSC Delft
2B AAS Europarcs Schaap MACh
2C Oegstgeest ’80 Rijswijk
2C Dordrecht Schaakmat Westland
2C DD Krimpen ad IJssel
2C Rokado Philidor Leiden
3E LSG 3 Schaakhuis
3E Botwinnik DSC Delft 2
3E De Amstel DD 2
3E ASC Promotie
3E Leiderdorp Philidor Leiden 2
3F LSG 4 Sliedrecht
3F Charlois Europoort 2 DSC Delft 3
3F CSV Voorschoten 2
4F Amsterdam Berserkers Promotie 2
4F DD 3 Amsterdam West 2
4F HWP Zaanstad SHTV 2
4F LSG 5 is vrij
4G Fianchetto SHTV

Klasse 5 en 6
Programma 2e ronde

Zaterdag 27 november 2021

klasse thuis bezoekers
5D LSG 6 Schaakmat Westland 2
5D Botwinnik 2 Voorschoten 3
5D Schaakhuis 2 Philidor Leiden 3
5F DSC Dongen Rijswijk 2
5F ‘t Paardje DSC Delft 4
6C Leiderdorp 2 Woerden 3
6D CSV 2 DD 4
6D De Baronie 3 Philidor Leiden 4
6D Jeugdsterren HSB is vrij

</div?

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Boom.