KNSB-competitie verslagen 4e speeldag update 29-1-2022

Zaterdag 27 november is de vierde speeldag van de KNSB-competitie. Daags na de aankondiging van nieuwe corona maatregelen, die zondag 28 november ingaan.

De speelronde kan doorgaan. maar de bond biedt de mogelijkheid om de wedstrijd uit te stellen zonder dat dit consequenties heeft in de vorm van boetes.

Er wordt gebruik gemaakt van deze mogelijkheid, wat in onderstaande opsomming tot uiting komt in niet ingevulde uitslagen.

Ondertussen zijn er wel alvast een negental lezenswaardige verslagen gekoppeld aan deze pagina.

Bij het aanklikken van het verslag van Promotie dient vervolgens verder omlaag gescrold te worden om bij het wedstrijdverslag te komen.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Uitslagen 4e ronde

Zaterdag 27 november 2021

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M LSG IntelliMagic En Passant 4 ½ 5 ½ Richard Vedder
1A Paul Keres Voorschoten 8 2
1B LSG 2 Blerick
1B De Stukkenjagers DSC Delft 6 ½ 3 ½ Ted Barendse
2B AAS Europarcs Schaap MACh
2C Oegstgeest ’80 Rijswijk 3 5
2C Dordrecht Schaakmat Westland
2C DD Krimpen ad IJssel
2C Rokado Philidor Leiden
3E LSG 3 Schaakhuis 3 ½ 4 ½ Hans Hollander
3E Botwinnik DSC Delft 2 5 ½ 2 ½ Martin Glimmerveen
3E De Amstel DD 2 6 2
3E ASC Promotie 3 5 Promotie
3E Leiderdorp Philidor Leiden 2 5 3 Wim Kentstra
3F LSG 4 Sliedrecht ½ 7 ½ Robert van Rekom
3F Charlois Europoort 2 DSC Delft 3 5 ½ 2 ½
3F CSV Voorschoten 2 6 ½ 1 ½
4F Amsterdam Berserkers Promotie 2 7 ½ ½
4F DD 3 Amsterdam West 2 2 ½ 5 ½ Daniël Diaz
4F HWP Zaanstad SHTV 2
4F LSG 5 is vrij
4G Fianchetto SHTV 3 5

Klasse 5 en 6
Uitslagen 3e ronde

Zaterdag 27 november 2021

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
5D LSG 6 Schaakmat Westland 2
5D Botwinnik 2 Voorschoten 3
5D Schaakhuis 2 Philidor Leiden 3 2 ½ 5 ½ Michiel Vergeer
5F DSC Dongen Rijswijk 2 6 2 Maarten van der Burght
5F ‘t Paardje DSC Delft 4
6C Leiderdorp 2 Woerden 3 5 ½ 2 ½
6D CSV 2 DD 4 4 ½ 3 ½
6D De Baronie 3 Philidor Leiden 4
6D Jeugdsterren HSB is vrij

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Programma 5e ronde

Zaterdag 18 december 2021

klasse thuis bezoekers
M LSG IntelliMagic Charlois Europoort
1A Voorschoten Caïssa-Eenhoorn
1B LSG 2 De Stukkenjagers
1B DSC Delft Paul Keres 2
2B AAS VAS
2C Rijswijk Philidor Leiden
2C Schaakmat Westland DD
2C Oegstgeest ’80 VAS 2
3E Schaakhuis Philidor Leiden 2
3E Promotie Leiderdorp
3E DD 2 ASC
3E DSC Delft 2 De Amstel
3E LSG 3 Botwinnik
3F Voorschoten 2 RSR Ivoren Toren
3F DSC Delft 3 CSV
3F LSG 4 Charlois Europoort 2
4F Promotie 2 DD 3
4F LSG 5 VAS 3
4F SHTV 2 is vrij
4G SHTV is vrij

Klasse 5 en 6
Programma 4e ronde

Zaterdag 18 december 2021

klasse thuis bezoekers
5D Schaakmat Westland 2 Philidor Leiden 3
5D Espion Schaakhuis 2
5D Voorschoten 3 Caïssa 4
5D LSG 6 Botwinnik 2
5F Rijswijk 2 Erasmus 2
5F DSC Delft 4 is vrij
6C Zukertort Amstelveen 3 Leiderdorp 2
6D DD 4 Philidor Leiden 4
6D CSV 2 Jeugdsterren HSB
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Huis.