Update 3/5 KNSB-competitie 9e speeldag: de verslagen

Zaterdag 23 april is de dag van de 9e speeldag van de KNSB-competitie. Een competitie waarvan de 5e speeldag nog volledig ingehaald dient te worden en dat staat op het programma op zaterdag 21 mei.

In klasse 1B heeft het vlaggenschip van DSC Delft nog theoretisch kans op kampioenschap, schrijft Dennis Ruijgrok.

Het vlaggenschip van SHTV sluit het seizoen af in Middelburg, aldus Wouter Noordkamp.

Luuk Hoogeveen schrijft over een wedstrijd om degradatie en kampioenschap in klasse 5D.

DD 2 kraait victorie in klasse 3E, schrijft Henk Happel.

In klasse 2B boekt AAS een zwaarbevochten zege op Kennemer Combinatie 2.

Het team van Dordrecht zet goede partijen op het bord, maar is toch kansloos tegen DD. Dordrecht handhaaft zich in klasse 2 en DD is kampioen en speelt volgend seizoen klasse 1.

Oegstgeest ’80 en Philidor Leiden speelden gelijk, met van beide teams een verslag.

In de wedstrijd DSC Delft 3 – Souburg leverden beide teams een goede wedstrijd en mooi verslag.

Sliedrecht voert in Voorschoten overtuigend de druk op in klasse 3F, aldus Marcel Klein.

LSG IntelligMagic en Kennemer Combinatie staan twee keer tegenover elkaar in deze periode. In de KNSB-competitie wordt het team van de Kennemer Combinatie verslagen, waarna vrijdag 29 april in Denksportcentrum Leiden gestreden wordt om plaatsing voor de bekerfinale op Hemelvaartsdag.

Vanuit Leeuwarden komt Philidor 1847 op bezoek voor een prachtige dag in Voorschoten in klasse 1A, schrijft Jeroen Weggen.

Krimpen ad IJssel redt het net niet in Delft, aldus Peter Glissenaar.

Schaakhuis is op bezoek in het Nationale Schaakgebouw, een bezoek waarover teamcaptain/kok Norbert Harmanus verslag schrijft.

In klassse 5D wordt Schaakmat Westland 2 kampioen door van LSG 6 te winnen in Leiden. Het Westlandse Vlaggenschip lijdt een gevoelige nederlaag in Rijswijk.

Promotie wint klasse 3E na een ook voor DSC Delft 2 cruciale wedstrijd; Promotie is niet meer in te halen om kampioenschap en promotie naar klasse 2.

Terwijl teamlid Maarten van Zetten (score 4½ uit 5) een dag later voor de tweede achtereenvolgende keer de Marathon van Zeeuws-Vlaanderen wint. Een marathon met parcours van Hulst naar Terneuzen.

Verslag Omroep Zeeland

Inmiddels zijn er 22 verslagen bereikbaar gemaakt.

De volgende speelronde is op zaterdag 21 mei, wanneer de 5e speeldag ingehaald wordt.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Uitslagen 9e ronde

Zaterdag 23 april 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M LSG IntelliMagic Kennemer Combinatie 7 3 Edwin van Haastert
1A Voorschoten Philidor 1847 3 ½ 6 ½ Jeroen Weggen
1B DSC Delft Krimpen ad IJssel 5 ½ 4 ½ D Ruijgrok | P Glissenaar
1B LSG 2 BSG 7 ½ 2 ½
2B AAS Kennemer Combinatie 2 5 3 Ben de Leur
2C Schaakmat Westland Rijswijk 3 ½ 4 ½ Manfred Kindt
2C Oegstgeest’80 Philidor Leiden 4 4 E Noordijk | M Vergeer
2C Dordrecht DD 2 6 Dordrecht
3E DD 2 Schaakhuis 4 ½ 3 ½ H Happel | N Harmanus
3E DSC Delft 2 Promotie 2 6 L v Lisdonk | Promotie
3E LSG 3 Philidor Leiden 2 4 4
3E Botwinnik Leiderdorp 4 ½ 3 ½ Wim Kentstra
3E De Amstel ASC 3 ½ 4 ½
3F Voorschoten 2 Sliedrecht 1 ½ 6 ½ Marcel Klein
3F DSC Delft 3 Souburg 4 ½ 3 ½ W.J. vd Broek | R Alders
3F LSG 4 Erasmus 3 5
4F LSG 5 SHTV 2 1 ½ 6 ½ Ben Spierings
4F Amsterdam Berserkers DD 3 8 0
4F Promotie 2 is vrij
4G Middelburg SHTV 2 6 Wouter Noordkamp

Klasse 5 en 6
Uitslagen 3e ronde

Zaterdag 23 april 2022

klasse thuis bezoekers
5D LSG 6 Schaakmat Westland 2 1 ½ 6 ½ L Hoogeveen | D v Nieuwkerk
5D Botwinnik 2 Voorschoten 3 2 ½ 5 ½ Ruurd de Boer
6D De Baronie Philidor Leiden 4
Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3 en 4
Programma 5e ronde

Zaterdag 21 mei 2022

klasse thuis bezoekers
M LSG IntelliMagic Charlois Europoort
1A Voorschoten Caïssa Eenhoorn
1B DSC Delft Paul Keres
1B LSG 2 De Stukkenjagers
2B AAS VAS
2C Rijswijk Philidor Leiden
2C Schaakmat Westland DD
2C Oegstgeest’80 VAS 2
3E Schaakhuis Philidor Leiden 2
3E Promotie Leiderdorp
3E DD 2 ASC
3E DSC Delft 2 De Amstel
3E LSG 3 Botwinnik
3F Voorschoten 2LSG 4 RSR Ivoren Toren
3F DSC Delft 3 CSV
3F LSG 4 Charlois Europoort 2
4F Promotie 2 DD 3
4F LSG 5 VAS 3
4G SHTV is vrij

Klasse 5 en 6
Programma 4e ronde

Zaterdag 21 mei 2022

klasse thuis bezoekers
5D Schaakmat Westland 2 Philidor Leiden 3
5D Espion Schaakhuis 2
5D Voorschoten 3 Caïssa 4
5D LSG 6 Botwinnik 2
5F Rijswijk 2 Erasmus 2
6C Zukertort Amstelveen 3 Leiderdorp 2
6D DD 4 Philidor Leiden 4
6D CSV 2 Jeugdsterren HSB

 

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Vlag.