Update 26/9 KNSB-competitie – 1e speeldag: de verslagen

Vanwege LSG 2 – Wageningen is er een prachtig verslag toegevoegd, geschreven door Peter Passenier. Ook Wageningen heeft een verslag geschreven over deze wedstrijd.

Oegstgeest opent met een overwinning in Amsterdam.

Oud Zuylen bereikt in Denksportcentrum Leiden een succesvolle ouverture tegen LSG 3, terwijl LSG 5 de eerste horde neemt tegen degradatie.

Dirk van Nieuwkerk regisseert het verslag van de wedstrijd LSG 5 – Schaakmat Westland 2.

Wouter Noordkamp schrijft een verslag over SHTV – Fianchetto, terwijl de Schiedammers foto’s laten zien. Bij SHTV 2 is het eerste matchpunt binnen.

Zowel het vlaggenschip als het tweede van DSC Delft verslaan hun opponent in de bibliotheek van Spijkenisse en daar wordt uitgebreid over geschreven.

Philidor Leiden 2 wint in Voorschoten met een verslag van Frank Zeven en Jesper de Groote schrijft over het optreden van BSG in de wedstrijd tegen het vlaggenschip van Philidor Leiden.

Leiderdorp revancheert zich voor de resultaten van de afgelopen twee seizoen tegen ASC uit Alphen aan den Rijn, schrijft Wim Kentstra.

Het team van Schaakmat Westland met Manfred Kindt moet even zoeken naar de speellocatie van Rijswijk en speelt een derby dat in de laatste partij beslist wordt.

In de strijd tussen Spijkenisse 3 en DSC Delft 5 draait het om goede openingen en incorrecte paardoffers.

DSC Delft 3 maakt een goede start in het Nationale Schaakgebouw in Den Haag, terwijl het vlaggenschip van Philidor Leiden de volle buit meepakt in Bussum.

Woerden speelt een nipt verloren wedstrijd tegen Botwinnik, met een verslag van Marcel Schröer

VAS 3 begint seizoen met nederlaag, door Remy Hakvoort.

Inmiddels zijn er 20 verslagen geplaatst.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Uitslagen 1e ronde

Zaterdag 17 september 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M LSG IntelliMagic Zukertort Amstelveen 6 ½ 3 ½
1A LSG 2 Wageningen 4 ½ 5 ½ Peter Passenier | Wageningen
1B Spijkenisse DSC Delft 3 ½ 6 ½ Joost van Ruitenberg
1B HMC Den Bosch DD 6 ½ 3 ½
1B Voorschoten Vianen/DVP 1 ½ 8 ½
2B AAS Fischer Z 3 5
2B Promotie De Wijker Toren 2 ½ 5 ½
2C Rijswijk Schaakmat Westland 3 ½ 4 ½ Manfred Kindt
2C BSG Philidor Leiden 3 ½ 4 ½ J de Groote | M Vergeer
3E VAS 3 Oegstgeest’80 3 ½ 4 ½ Remy Hakvoort | Ed Noordijk
3E LSG 3 Oud Zuylen 3 ½ 4 ½ Jo Drijver
3E Voorschoten 2 Philidor Leiden 2 2 ½ 5 ½ Frank Zeven
3E Leiderdorp ASC 5 ½ 2 ½ Wim Kentstra
3E Schaakhuis Amsterdam West 3 5
3F Spijkenisse 2 DSC Delft 2 2 6 DSC Delft
3F Woerden Botwinnik 3 5 Marcel Schröer
4E SHTV 2 Amsterdam West 2 4 4 Ben Spierings
4E LSG 4 Zeist 4 ½ 3 ½
4F DD 2 DSC Delft 3 2 ½ 5 ½ L van Lisdonk
4F SHTV Fianchetto 4 ½ 3 ½ W Noordkamp | Fianchetto
4F LSG 5 Schaakmat Westland 2 5 3 LSG 5 | Dirk van Nieuwkerk
6E Spijkenisse 3 DSC Delft 5 4 4 DSC Delft
Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Programma 2e ronde

Zaterdag 8 oktober 2022

klasse thuis bezoekers
M Groninger Combinatie LSG IntelliMagic
1A En Passant LSG 2
1B Krimpen ad IJssel Voorschoten
1B DD UVS
1B DSC Delft HMC Den Bosch
2B Zukertort Amstelveen 2 Promotie
2B SOPSWEPS’79 AAS
2C Philidor Leiden Sliedrecht
2C Schaakmat Westland BSG
2C Rokado Rijswijk
3E ASC VAS 3
3E Philidor Leiden 2 Leiderdorp
3E Oud Zuylen Voorschoten
3E Amsterdam West LSG 3
3E Oegstgeest’80 Schaakhuis
3F Botwinnik RSR Ivoren Toren
3F DSC Delft 2 Woerden
4E Amsterdam West 2 LSG 4
4E SHTV 2 is vrij
4F Shah Mata DD
4F Fianchetto LSG 5
4F DSC Delft 3 SHTV
4F Promotie 2 Schaakmat Westland 2
6E DSC Delft 5 De Pion 2
Klasse 5 en 6
Programma 1e ronde

Zaterdag 8 oktober 2022

klasse thuis bezoekers
5G Schaakhuis 2 DD 3
5G Philidor Leiden 3 Voorschoten 3
5G Botwinnik 2 Rijswijk 2
5G DSC Delft 4 Woerden 2
6D Philidor Leiden 4 Leiderdorp 2
6D Zukertort Amstelveen 4 LSG 6
6D DD 4 Woerden 3
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Huis.