Update 25/11 KNSB-competitie – 3e speeldag: de verslagen

In een periode dat er in het land en de wereld voldoende aan de hand is om aan het schaken even een mooie afleiding te hebben wordt de derde speeldag van de KNSB-competitie gespeeld.

Woerden 2 speelt een wedstrijd in een prachtig gebouw tegen DD 3, schrijft Marjolein Theunissen.

Peter Passenier schrijft over de schaaklessen van Hollywood.En werkt daarin zijn partij uit die hij speelde vanwege LSG 2 – HWP Haarlem.

Luuk Hoogeveen schrijft over fors verlies van LSG 5 tegen DSC Delft 3 in klasse 4F.

Stefan van Blitterswijk schrijft het verslag LSG 2 – HWP Haarlem.

Edwin van Haastert schrijft dat LSG IntelliMagic een ruime overwinning boekt tegen Het Witte Paard uit Sas van Gent.

In een vol Cygnus was het een zeer spannende strijd tussen VAS 3 en Schaakhuis, schrijft Remy Hakvoort.

Philidor Leiden 2 doet zichzelf te kort in Alphen, aldus Frank Zeven.

In Voorschoten neemt Botwinnik 2 revanche op het derde van de thuisploeg, schrijft Ruurd de Boer.

DSC Delft 4 wint overtuigend van Rijswijk 2, schrijft Sofya Blanter.

Ed Noordijk schrijft over Oegstgeest’80, dat met moeite één matchpunt scoort tegen LSG 3.

RSR Ivoren Toren 3 laat overwinning door de vingers glippen tegen DSC Delft 5.

Voor DSC Delft 2 kan het niet altijd feest zijn in de strijd tegen RSR Ivoren Toren.

David Madularea vecht terug tijdens DD 2 – SHTV.

Het vlaggenschip van Schaakcombinatie HTV maakt het onnodig lastig tegen DD 2 schrijft Wouter Noordkamp, met fraaie partijfragmenten.

Philidor haalt matchpunt in gelijke strijd, schrijft Willem van Briemen. Een verslag met partijfragmenten.

Zukertort Amstelveen 4 verliest met een beetje pech, schrijft Danny Kool.

Bij HWP Haarlem is na de strijd in Denksportcentrum Leiden het gehavende eerste terug op aarde, aldus Bart Gijswijt.

In dezelfde klasse maar dan 1B boekt DSC Delft een nipte zege in Nijmegen in een spannende wedstrijd.

Dirk van Nieuwkerk regisseert het verslag van Schaakmat Westland 2 tijdens het schaakfeest in Sliedrecht.

Ben de Leur schrijft over een heroïsche overwinning voor AAS, terwijl tegenstander VAS 2 het degradatiespook op bezoek krijgt.

Robert van Rekom schrijft over een Sliedrecht 1 dat een matchpunt pakt tijdens het schaakfeest tegen Schaakmat Westland.

Voor Leiderdorp was in de strijd tegen het Utrechtse Oud Zuylen het doel duidelijk, schrijft Wim Kentstra.

Beide teams van Promotie winnen, met een verslag van Rudi Matai vanwege de wedstrijd Promotie 2 – Fianchetto. Als je dan toch op de site van Promotie bent, kun je ook meteen de column van Manuel Nepveu lezen: “wat heb ik nu aan mijn fiets hangen?” Is natuurlijk niet verplicht. Er volgt volgende week geen schriftelijke of telefonische overhoring.

Schaakhuis verliest uit bij VAS 3 schrijft Norbert Harmanus.

Het is een feestje voor schakers tijdens het Massakamp tussen Sliedrecht en Schaakmat Westland, schrijft Manfred Kindt. Terwijl het Tweede van de Westlanders schaakmat gezet wordt door Sliedrecht. Aldus Jerry van Rekom

Bij Sas van Gent draait het in een middagje Leiden om de kunst van het claimen schrijft Hans Groffen.

DSC Delft 3 wint met speels gemak van LSG 5 schrijft Lucien van Lisdonk.

Inmiddels zijn er 33 verslagen en 10 Meesterklassepartijen bereikbaar gemaakt.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Uitslagen 3e ronde

Zaterdag 5 november 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M LSG IntelliMagic HWP Sas van Gent 6 ½ 3 ½ Edwin van Haastert | Hans Groffen | partijen
1A LSG 2 HWP Haarlem 6 ½ 3 ½ Peter Passenier | Stefan van Blitterwijk | Bart Gijswijt
1B UVS DSC Delft 4 ½ 5 ½ Ted Barendse
1B Voorschoten DD 4 ½ 5 ½
2B VAS 2 AAS 3 5 VAS 2 | Ben de Leur
2B Promotie Fischer Z 6 2 Promotie
2C Rijswijk CSV 2 6
2C Sliedrecht Schaakmat Westland 4 4 Robert van Rekom | Manfred Kindt
2C Messemaker 1847 Philidor Leiden 4 4 Messemaker | Willem van Briemen
3E LSG 3 Oegstgeest’80 4 4 Ed Noordijk
3E Voorschoten 2 Amsterdam West 5 3
3E Leiderdorp Oud Zuylen 4 ½ 3 ½ Wim Kentstra
3E ASC Philidor Leiden 2 5 ½ 2 ½ Frank Zeven
3E VAS 3 Schaakhuis 4 ½ 3 ½ Remy Hakvoort | Norbert Harmanus
3F RSR Ivoren Toren DSC Delft 2 5 3 DSC Delft 2
3F Charlois Europoort 2 Botwinnik 5 3
4E Zuid-Oost United SHTV 2 5 ½ 2 ½
4E LSG 4 is vrij
4F DD 2 SHTV 3 ½ 4 ½ DD 2 | Wouter Noordkamp
4F LSG 5 DSC Delft 3 2 6 Luuk Hoogeveen | Lucien v Lisdonk
4F Promotie 2 Fianchetto 5 ½ 2 ½ Rudi Matai
4F Sliedrecht Schaakmat Westland 2 5 3 Jerry van Rekom | Dirk van Nieuwkerk
6E RSR Ivoren Toren 3 DSC Delft 5 4 4 RSR 3 | DSC Delft
Klasse 5 en 6
Uitslagen 2e ronde

Zaterdag 5 november 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
5G DD 3 Woerden 2 4 4 Marjolein Theunissen
5G Rijswijk DSC Delft 4 2 6 Sofya Blanter
5G Voorschoten 3 Botwinnik 2 2 6 Ruurd de Boer
5G Schaakhuis 2 Philidor Leiden 3 4 ½ 3 ½
6D LSG 6 DD 4 3 5 Steven den Hollander
6D Leiderdorp 2 Zukertort Amstelveen 4 4 ½ 3 ½ Danny Kool
6D Amersfoort 4 Philidor Leiden 4 3 ½ 4 ½
Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Programma 4e ronde

Zaterdag 26 november 2022

klasse thuis bezoekers
M Zuid Limburg LSG IntelliMagic
1A De Waagtoren LSG 2
1B DD Paul Keres
1B DSC Delft Voorschoten
2B SOPSWEPS’29 Promotie
2B AAS SG Max Euwe
2C Philidor Leiden VAS
2C Schaakmat Westland Messemaker 1847
2C Dordrecht Rijswijk
3E Philidor Leiden 2 VAS 3
3E Oud Zuylen ASC
3E Amsterdam West Leiderdorp
3E Oegstgeest’80 Voorschoten 2
3E Schaakhuis LSG 3
3F Botwinnik Erasmus
3F DSC Delft 2 Charlois Europoort 2
4E SHTV 2 LSG 4
4F Schaakmat Westland 2 Shah Mata
4F DSC Delft 3 Promotie 2
4F SHTV LSG 5
6E DSC Delft 5 De Baronie 4
Klasse 5 en 6
Programma 3e ronde

Zaterdag 26 november 2022

klasse thuis bezoekers
5G Philidor Leiden 3 DD 3
5G Botwinnik 2 Schaakhuis 2
5G DSC Delft 4 Voorschoten 3
5G Woerden 2 Rijswijk 2
6D Philidor Leiden 4 VAS 7
6D DD 4 Leiderdorp 2
6D Woerden 3 LSG 6

 

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Vrachtwagen.