KNSB-competitie – 4e speeldag: de verslagen

De vierde speeldag is op 26 november gespeeld, terwijl het WK in Qatar alweer ruim een week loopt.

Er zijn inmiddels 15 verslagen bereikbaar gemaakt en uptdats volgen zodra er meer verslagen bereikbaar zijn.

Edwin van Haastert schrijft over LSG IntelliMagic dat een punt laat liggen in het verre Zuid Limburg.

Leiderdorp reisde met twee auto’s af naar het Bilderdijkpark in Amsterdam en speelden een spannende wedstrijd, schrijft Wim Kentstra.

Henk Noordhoek schrijft dat Promotie tweemaal scoort tegen IM’s in klasse 2B.

Manfred Kindt schrijft dat Schaakmat Westland thuis verliest van Messemaker 1847.

In klasse 2B gaat AAS met ere ten onder tegen Max Euwe uit Enschede, schrijft Ben de Leur

René Weerts schrijft over Botwinnik 2 – Schaakhuis 2

Een kleine nederlaag voor Philidor, aldus Michiel Vergeer. Terwijl Frank Zeven schrijft over het tweede van Philidor, dat goede zaken doet in de massakamp tussen Philidor en VAS.

Wouter Noordkamp schrijft over het vlaggenschip van SHTV, dat zich langs LSG 5 worstelt.

Ruurd de Boer schrijft over een mooi herstel bij Voorschoten 3, dat op bezoek was bij DSC Delft 4.

DSC Delft wint van Voorschoten, het vijfde speelt tegen De Baronie 4 en boekt een mooie thuisoverwinning. Terwijl er voor DSC Delft 3 een teleurstellend gelijkspel is in de strijd tegen Promotie 2. En DSC Delft 2 wint van koploper Charlois Europoort 2.

Schaakhuis moest het in de wedstrijd tegen LSG 3 doen zonder Grote Leider Norbert, aldus Derk Dekker.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Uitslagen 4e ronde

Zaterdag 26 november 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M Zuid Limburg LSG IntelliMagic 5 5 Edwin van Haasert
1A De Waagtoren LSG 2 4 ½ 5 ½
1B DD Paul Keres 5 ½ 4 ½
1B DSC Delft Voorschoten 6 4 DSC Delft
2B SOPSWEPS’29 Promotie 5 ½ 2 ½ Henk Noordhoek
2B AAS SG Max Euwe 2 ½ 5 ½ Ben de Leur
2C Philidor Leiden VAS 3 ½ 4 ½ Michiel Vergeer
2C Schaakmat Westland Messemaker 1847 3 ½ 4 ½ Manfred Kindt
2C Dordrecht Rijswijk 4 4<4>
3E Philidor Leiden 2 VAS 3 4 ½ 3 ½ Frank Zeven
3E Oud Zuylen ASC 4 ½ 3
3E Amsterdam West Leiderdorp 4 4 Wim Kentstra
3E Oegstgeest’80 Voorschoten 2 2 ½ 5 ½
3E Schaakhuis LSG 3 3 ½ 4 ½ Derk Dekker
3F Botwinnik Erasmus 4 ½ 3 ½
3F DSC Delft 2 Charlois Europoort 2 4 ½ 3 ½ DSC Delft 2
4E SHTV 2 LSG 4 3 ½ 4 ½
4F Schaakmat Westland 2 Shah Mata 3 5 Wouter Noordkamp
4F DSC Delft 3 Promotie 2 4 4 DSC Delft 3
4F SHTV LSG 5 5 3
4F DD 2 was vrij
6E DSC Delft 5 De Baronie 4 5 3 DSC Delft 5
Klasse 5 en 6
Uitslagen 3e ronde

Zaterdag 26 november 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
5G Philidor Leiden 3 DD 3 5 3
5G Botwinnik 2 Schaakhuis 2 4 4 René Weerts
5G DSC Delft 4 Voorschoten 3 4 4 Ruurd de Boer
5G Woerden 2 Rijswijk 2 5 3
6D Philidor Leiden 4 VAS 7 4 ½ 3 ½
6D DD 4 Leiderdorp 2 5 ½ 2 ½
6D Woerden 3 LSG 6 6 ½ 1 ½
Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Programma 5e ronde

Zaterdag 17 december 2022

klasse thuis bezoekers
M De Stukkenjagers LSG IntelliMagic
1A Caïssa-Eenhoorn LSG 2
1B Paul Keres DSC Delft
1B Venlo DD
2B Promotie AAS
2C Philidor Leiden Schaakmat Westland
2C VAS Rijswijk
3E VAS 3 LSG 3
3E Leiderdorp Oegstgeest’80
3E ASC Amsterdam West
3E Philidor Leiden 2 Oud Zuylen
3E Voorschoten 2 Schaakhuis
3F Erasmus DSC Delft 2
3F Laurierboom-Gambiet Botwinnik
4E Zuid-Oost United LSG 4
4E BSG 2 SHTV 2
4F DD 2 LSG 5
4F Promotie SHTV
4F Sliedrecht 2 DSC Delft 2
6E Sliedrecht 3 DSC Delft 5
Klasse 5 en 6
Programma 4e ronde

Zaterdag 17 december 2022

klasse thuis bezoekers
5G DD 3 Rijswijk 2
5G Voorschoten 3 Woerden 2
5G Schaakhuis 2 DSC Delft 4
5G Philidor Leiden 3 Botwinik 2
6D VAS 7 LSG 6
6D Leiderdorp 2 Woerden 3
6D Amersfoort 2 DD 4
6D Philidor Leiden 4 Zukertort Amstelveen 4

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Ster.