De vierde speeldag is op 26 november gespeeld, terwijl het WK in Qatar alweer ruim een week loopt.
Er zijn inmiddels 15 verslagen bereikbaar gemaakt en uptdats volgen zodra er meer verslagen bereikbaar zijn.
Edwin van Haastert schrijft over LSG IntelliMagic dat een punt laat liggen in het verre Zuid Limburg.
Leiderdorp reisde met twee auto’s af naar het Bilderdijkpark in Amsterdam en speelden een spannende wedstrijd, schrijft Wim Kentstra.
Henk Noordhoek schrijft dat Promotie tweemaal scoort tegen IM’s in klasse 2B.
Manfred Kindt schrijft dat Schaakmat Westland thuis verliest van Messemaker 1847.
In klasse 2B gaat AAS met ere ten onder tegen Max Euwe uit Enschede, schrijft Ben de Leur
René Weerts schrijft over Botwinnik 2 – Schaakhuis 2
Een kleine nederlaag voor Philidor, aldus Michiel Vergeer. Terwijl Frank Zeven schrijft over het tweede van Philidor, dat goede zaken doet in de massakamp tussen Philidor en VAS.
Wouter Noordkamp schrijft over het vlaggenschip van SHTV, dat zich langs LSG 5 worstelt.
Ruurd de Boer schrijft over een mooi herstel bij Voorschoten 3, dat op bezoek was bij DSC Delft 4.
DSC Delft wint van Voorschoten, het vijfde speelt tegen De Baronie 4 en boekt een mooie thuisoverwinning. Terwijl er voor DSC Delft 3 een teleurstellend gelijkspel is in de strijd tegen Promotie 2. En DSC Delft 2 wint van koploper Charlois Europoort 2.
Schaakhuis moest het in de wedstrijd tegen LSG 3 doen zonder Grote Leider Norbert, aldus Derk Dekker.
Uitslagen 4e ronde
Zaterdag 26 november 2022
klasse | thuis | – | bezoekers | uitslag | verslagen | ||||
M | Zuid Limburg | – | LSG IntelliMagic | 5 | – | 5 | Edwin van Haasert | ||
1A | De Waagtoren | – | LSG 2 | 4 | ½ | – | 5 | ½ | |
1B | DD | – | Paul Keres | 5 | ½ | – | 4 | ½ | |
1B | DSC Delft | – | Voorschoten | 6 | – | 4 | DSC Delft | ||
2B | SOPSWEPS’29 | – | Promotie | 5 | ½ | – | 2 | ½ | Henk Noordhoek |
2B | AAS | – | SG Max Euwe | 2 | ½ | – | 5 | ½ | Ben de Leur |
2C | Philidor Leiden | – | VAS | 3 | ½ | – | 4 | ½ | Michiel Vergeer |
2C | Schaakmat Westland | – | Messemaker 1847 | 3 | ½ | – | 4 | ½ | Manfred Kindt |
2C | Dordrecht | – | Rijswijk | 4 | – | 4<4>4> | |||
3E | Philidor Leiden 2 | – | VAS 3 | 4 | ½ | – | 3 | ½ | Frank Zeven |
3E | Oud Zuylen | – | ASC | 4 | ½ | – | 3 | ||
3E | Amsterdam West | – | Leiderdorp | 4 | – | 4 | Wim Kentstra | ||
3E | Oegstgeest’80 | – | Voorschoten 2 | 2 | ½ | – | 5 | ½ | |
3E | Schaakhuis | – | LSG 3 | 3 | ½ | – | 4 | ½ | Derk Dekker |
3F | Botwinnik | – | Erasmus | 4 | ½ | – | 3 | ½ | |
3F | DSC Delft 2 | – | Charlois Europoort 2 | 4 | ½ | – | 3 | ½ | DSC Delft 2 |
4E | SHTV 2 | – | LSG 4 | 3 | ½ | – | 4 | ½ | |
4F | Schaakmat Westland 2 | – | Shah Mata | 3 | – | 5 | Wouter Noordkamp | ||
4F | DSC Delft 3 | – | Promotie 2 | 4 | – | 4 | DSC Delft 3 | ||
4F | SHTV | – | LSG 5 | 5 | – | 3 | |||
4F | DD 2 | was vrij | – | ||||||
6E | DSC Delft 5 | – | De Baronie 4 | 5 | – | 3 | DSC Delft 5 |
Uitslagen 3e ronde
Zaterdag 26 november 2022
klasse | thuis | – | bezoekers | uitslag | verslagen | ||||
5G | Philidor Leiden 3 | – | DD 3 | 5 | – | 3 | |||
5G | Botwinnik 2 | – | Schaakhuis 2 | 4 | – | 4 | René Weerts | ||
5G | DSC Delft 4 | – | Voorschoten 3 | 4 | – | 4 | Ruurd de Boer | ||
5G | Woerden 2 | – | Rijswijk 2 | 5 | – | 3 | |||
6D | Philidor Leiden 4 | – | VAS 7 | 4 | ½ | – | 3 | ½ | |
6D | DD 4 | – | Leiderdorp 2 | 5 | ½ | – | 2 | ½ | |
6D | Woerden 3 | – | LSG 6 | 6 | ½ | – | 1 | ½ |
Programma 5e ronde
Zaterdag 17 december 2022
klasse | thuis | – | bezoekers |
M | De Stukkenjagers | – | LSG IntelliMagic |
1A | Caïssa-Eenhoorn | – | LSG 2 |
1B | Paul Keres | – | DSC Delft |
1B | Venlo | – | DD |
2B | Promotie | – | AAS |
2C | Philidor Leiden | – | Schaakmat Westland |
2C | VAS | – | Rijswijk |
3E | VAS 3 | – | LSG 3 |
3E | Leiderdorp | – | Oegstgeest’80 |
3E | ASC | – | Amsterdam West |
3E | Philidor Leiden 2 | – | Oud Zuylen |
3E | Voorschoten 2 | – | Schaakhuis |
3F | Erasmus | – | DSC Delft 2 |
3F | Laurierboom-Gambiet | – | Botwinnik |
4E | Zuid-Oost United | – | LSG 4 |
4E | BSG 2 | – | SHTV 2 |
4F | DD 2 | – | LSG 5 |
4F | Promotie | – | SHTV |
4F | Sliedrecht 2 | – | DSC Delft 2 |
6E | Sliedrecht 3 | – | DSC Delft 5 |
Programma 4e ronde
Zaterdag 17 december 2022
klasse | thuis | – | bezoekers |
5G | DD 3 | – | Rijswijk 2 |
5G | Voorschoten 3 | – | Woerden 2 |
5G | Schaakhuis 2 | – | DSC Delft 4 |
5G | Philidor Leiden 3 | – | Botwinik 2 |
6D | VAS 7 | – | LSG 6 |
6D | Leiderdorp 2 | – | Woerden 3 |
6D | Amersfoort 2 | – | DD 4 |
6D | Philidor Leiden 4 | – | Zukertort Amstelveen 4 |