Update 26/12 – KNSB-competitie – 5e speeldag: de verslagen

De periode tussen de 4e en 5e speeldag is voor een enkeling vooral opgevuld door 12 daags verblijf in het ziekenhuis, waarna er op zaterdag 17 december weer volop gestreden kan worden in de landelijke KNSB-competitie.

Er zijn inmiddels 31 verslagen bereikbaar gemaakt.

LSG 3 speelde op een zeer koude en gladde zaterdag tgen VAS 3 in Klasse 3E

In Klase 6D grijpt LSG 6 maast matchpunt(en).

Het eerste van Erasmus verliest met ruime cijfers in Klasse 3F

Botwinnik pakt gedeelde koppositie na overwinning in Amsterdam, Klasse 3F.

In Klasse 5G speelde Schaakhuis 2 tegen DSC Delft 4.

In Klasse 4E ondergaat SHTV 2 een glijpartij in Bussum.

Jan Ackerrman schrijft bij Oud Zuylen geschiedenis in Leiden, Klasse 3E.

Woerden bezorgt Voorschoten 2 de rode lantaarn in Klasse 5G.

De Stukkenjagers beleefden in de Meesterklasse een pechdag met 1 lichtpuntje. Met verslagen van Luuk Baselmans en Jan Smeets.

VAS 3 speelt een spannende wedstrijd tegen LSG 3 in Klasse 3E. In diezelfde klasse verliest Oegstgeest’80 na harde strijd van Leiderdorp.

In Klasse 4F is DD 2 te sterk voor LSG 5.

DD speelt gelijk tegen Venlo.

Het vlaggenschip van VAS moet diep gaan tegen Rijswijk, terwijl VAS 7 ruggengraat toont tijdens de strijd tegen LSG 6.

DSC Delft 3 boekt een overtuigende zege in en tegen Sliedrecht 2 dat een off-day doorstaat. DSC Delft 2 wint afgetekend van Erasmus.

Woerden 2 wint van Voorschoten 3.

Leiderdorp komt in Klasse 3E op 3 matchpunten van ASC en Oud Zuylen na een overwinning op Oegstgeest’80.

Schaakhuis wint in en tegen Voorschoten 2 in dezelfde Klasse 3E. En Philidor Leiden 2 blijft vechten tegen Oud Zuylen.

In Klasse 2C scoort Philidor Leiden een ruime winst tegen Schaakmat Westland. Tijdens diezelfde wedstrijd ondergaat Schaakmat Westland een stevige nederlaag.

In Klasse 6E gaat Sliedrecht 3 de winterstop als koploper in na overwinning op DSC Delft 5, met verslagen van beide teams.

Promotie houdt de Aalsmeerders op afstand in Klasse 2B, terwijl AAS verliest in Zoetermeer.

In Klasse 1B glibbert DSC Delft en gaat onderuit tegen Paul Keres.

In Klasse 4E is BSG 2 lekker bezig tegen Amsterdam West 2 en SHTV 2.

Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Uitslagen 5e ronde

Zaterdag 17 december 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
M De Stukkenjagers LSG IntelliMagic 1 9 Luuk Baselmans | Jan Smeets
1A Caïssa-Eenhoorn LSG 2 4 ½ 5 ½ de borden
1B Voorschoten HMC Den Bosch 4 ½ 5 ½
1B Paul Keres DSC Delft 6 4 DSC Delft
1B Venlo DD 5 5 Edgar Blokhuis
2B Promotie AAS 5 ½ 2 ½ Henk Noordhoek | Ben de Leur
2C VAS Rijswijk 5 3 VAS 1
2C Philidor Leiden Schaakmat Westland 6 ½ 1 ½ Guido Bakker | Manfred Kindt
3E VAS 3 LSG 3 3 5 VAS 3 | Jan Hellenberg
3E Leiderdorp Oegstgeest’80 5 3 Wim Kentstra | Ed Noordijk
3E ASC Amsterdam West 4 ½ 3 ½
3E Philidor Leiden 2 Oud Zuylen 3 ½ 4 ½ Frank Zeven | Jan Maarten vd Boogaart
3E Voorschoten 2 Schaakhuis 2 ½ 5 ½ Hans Hollander
3F Erasmus DSC Delft 2 2 6 Arno van Houten | Willem-Jan vd Broek
3F Laurierboom-Gambiet Botwinnik 3 ½ 4 ½ Rogier Zoun
4E Zuid-Oost United LSG 4 2 6
4E BSG 2 SHTV 2 5 ½ 2 ½ Melchior Brandenburg | Ben Spierings
4F DD 2 LSG 5 6 2 Luuk Hoogeveen
4F Promotie 2 SHTV 3 ½ 4 ½
4F Sliedrecht 2 DSC Delft 3 2 6 Jerry van Rekom | Lucien van Lisdonk
6E Sliedrecht 3 DSC Delft 5 4 ½ 3 ½ Mark van Hulst | Arjan Drenthen
Klasse 5 en 6
Uitslagen 4e ronde

Zaterdag 17 december 2022

klasse thuis bezoekers uitslag verslagen
5G DD 3 Rijswijk 2 2 ½ 5 ½
5G Voorschoten 3 Woerden 2 2 ½ 5 ½ Ruurd de Boer | Marjolein Theunissen
5G Schaakhuis 2 DSC Delft 4 5 3 René Weerts
5G Philidor Leiden 3 Botwinnik 2 5 3
6D VAS 7 LSG 6 4 ½ 3 ½ VAS 7 | Paul Koks | Steven den Hollander
6D Leiderdorp 2 Woerden 3 4 ½ 3 ½
6D Amersfoort 2 DD 4 4 ½ 3 ½
6D Philidor Leiden 4 Zukertort Amstelveen 4 6 2
Meesterklasse, Klasse 1, 2, 3, 4 en 6E
Programma 6e ronde

Zaterdag 11 februari 2023

klasse thuis bezoekers
M LSG IntelliMagic Charlois Europoort
1A LSG 2 MSV
1B DD Vianen/DVP
1B DSC Delft Venlo
1B UVS Voorschoten
2B AAS EuroParcs/Auto Schaap MACh
2B sg Max Euwe Promotie
2C Schaakmat Westland VAS
2C Rokado Philidor Leiden
2C Rijswijk BSG
3E Amsterdam West Philidor Leiden 2
3E Oegstgeest’80 ASC
3E LSG 3 Voorschoten 2
3E Schaakhuis Leiderdorp
3F Botwinnik Overschie
3F DSC Delft 2 Laurierboom-Gambiet
4E SHTV 2 Paul Keres 5
4E LSG 4 BSG 2
4F Schaakmat Westland 2 DD 2
4F DSC Delft 3 Shah Mata
4F SHTV Sliedrecht 2
4F LSG 5 Promotie 2
6E DSC Delft 5 Overschie 2
Klasse 5 en 6
Programma 4e ronde

Zaterdag 17 februari 2023

klasse thuis bezoekers
5G Botwinnik 2 DD 3
5G DSC Delft 4 Philidor Leiden 3
5G Woerden 2 Schaakhuis 2
5G Rijswijk 2 Voorschoten 3
6D DD 4 Philidor Leiden 4
6D LSG 6 Leiderdorp 2

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Vliegtuig.