Een goed begin van 2023

Het liep ook deze keer storm met maar liefst 152 aanmeldingen. Vier weken voor het toernooi werd de inschrijving geopend en ruim een week later kon de deur weer gesloten worden. Dat het op de speeldag ook buiten, soms vergezeld door een zonnetje, winderig zou zijn konden we natuurlijk niet voorzien. Binnen ging er op menig bord een frisse wind door de partijen, prachtige combinaties werden afgewisseld met weggeefschaak, maar in de regel werd dat niet erg gevonden. Natuurlijk werd soms ook over het hoofd gezien dat een koning schaak kwam te staan, maar met de hulp van de tegenstander en de tafelleider werd dat dan rechtgezet. De uitslagen van de partijen gingen net zo snel heen en weer als de kansen. De organisatie had niets aan het toeval overgelaten en hield strak het speelschema in de gaten. Vooral in de lagere groepen verliepen partijen vaak zo snel dat er tussendoor even rust genomen kon worden, een drankje of een zakje chips gehaald bij de bar of om gewoon even de kunst af te kijken bij club- of schoolgenoten die in een andere groep speelden. De tafelleiders konden dus ook rustig de uitslagen noteren en de kruistabellen bijwerken om na afloop van de laatste ronde de bekers aan de juiste winnaars te overhandigen. Dat ging in vooral de lagere groepen ook vlotjes, want de spelertjes hadden er inmiddels zo de sokken in dat ze eerder klaar waren dan de 40 minuten die zo’n ronde duurt. Buiten was de zon toen verdwenen achter een donkergrijs wolkendek en zakte onopgemerkt naar de horizon.

Zoals gewoonlijk noemen we hier alle groepswinnaars die 100% scoorden en dat waren er dit keer heel weinig. Menig groepswinnaar moest ergens wel een remise toestaan, maar Florian Wacht (groep 1), Awan Hassan (groep 3) en Victor Saburov (groep 23) wisten alles te winnen.

Complimenten gaan deze keer opnieuw uit naar alle vrijwilligers (en dat waren er een boel) die het toernooi gladjes hielpen verlopen. Op zondag 16 april gaan we verder op Loosduinen waar de Hofstad MAVO voor de laatste keer de speellocatie zal zijn. De school gaat verhuizen; het is maar dat u het alvast weet.

 

Uitslagen

Fouten voorbehouden. Aan onderstaande gegevens kunnen geen rechten ontleend worden. Namen kunnen op verzoek verwijderd worden.
Groep Rang Naam KNSB Club Pt. Rating-Nieuw
A 1 Chingthang Ngangbam 8869729 DD 2,0 1179
  2 Hugo Tolman 8803465 DSC 1,5 1127
  3 Denis Borisenko 8697018 Klim-op 1,5 1169
  4 Abel Drenthen 8800924 DSC 1,0 1153
B 1 Theocharis Chalyvidis 8998935 DD 3,0 1105
  2 Ryoga Okita 8910759 SHTV 3,0 1019
  3 Dominick Burger 8745242 Spijken. 2,5 1071
  4 Jonse de Jong 8879937 Botw. 2,5 1107
  5 Emma Barbier 8768067 Voorsch. 2,5 1011
  6 Art Ziedses des Plantes 8807733 DD 1,5 1067
1 1 Florian Wacht 8823034 DD 5,0 1006
  2 Jari van der Beek 8806545 Schaakm. W. 4,0 1000
  3 Enzo Garay 8989948 DD 2,0 894
  4 Rishit Srivastava 8930702 SHTV 2,0 908
  5 Leonid Leshko 8958444 DSC 2,0 919
  6 Nick Buitelaar 8677757 Chri. Lyceum 0,0 866
2 1 Sanjay Korah 8946905 BF 3,5 912
  2 Karel Waszink 8994689 3,0 875
  3 Noah Wong 8958312 Klim-op 2,5 856
  4 Yuvaan Vigg 8966012 Pion. 2,5 875
  5 Michael Fluegel 8933661 SHTV 2,0 877
  6 William Gu 8885965 Klim-op 1,5 827
3 1 Awan Hassan 8832219 BF 5,0 846
  2 Tako van der Duin 8824772 VAS 4,0 825
  3 Bent van den Bergen 8902597 Voorburg 2,0 771
  4 George Ren 8893599 BF 2,0 791
  5 Lisa Verbunt 8807271 Spijken. 1,0 775
  6 Adam Lakbiach 8868893 BF 1,0 775
4 1 Luka Oskam 8942417 Botw. 4,5 773
  2 Omer Kara 8996273 SHTV 4,0 790
  3 Quinten van Grol 8831636 DD 3,5 745
  4 Stijn Goedemans 8861127 Haeghe O. 1,0 710
  5 Pepper Ren 8879431 BF 1,0 719
  6 Sam Fraser 9005700 ISH 1,0 711
5 1 Jagger Meevis 8864790 BF 3,0 691
  2 Rowin Pennock 8778473 SHTV 3,0 697
  3 Thaara Swaminathan 8929965 DSC 2,5 706
  4 Bohdan Koval 8967937 DSC 2,5 695
  5 Emir Ilgin 8940283 RSR IT 2,0 679
  6 Taylor Bresler 8788516 SHTV 2,0 695
6 1 Ahmed Amr Abdelshafy 9005623 Inter. School 4,0 687
  2 Niek van der Veen 8688636 Schaakm. W. 3,0 675
  3 Aaron Brunner 8885932 Lierse 3,0 657
  4 Mara Madularea 8781388 Voorsch. 2,0 650
  5 Sarah Barbier 8803091 Voorsch. 2,0 624
  6 Sreyansh Mohapatra 8974812 DD 1,0 597
7 1 Klio Esvelt 8848125 BF 11,5 690
  2 Max Kole 8967926 Voorburg 10,0 680
  3 Hasan Bulaca 8881653 SHTV 9,5 652
  4 Boudewijn van Beek 8820108 DD 9,0 627
  5 Guus van Dorsser 8891795 Kraling. 8,0 622
  6 Kai Daly 8847850 Bloemc. 6,0 580
  7 Menua Galstjan 8993424 Bloemc. 2,0 468
8 1 Sven Wink 8924432 SHTV 8,0 619
  2 Victor van Veen 8847839 Bloemc. 6,0 565
  3 Hyunyoung Ryu 8872149 RSR IT 5,5 557
  4 Julian Burger 8943550 Spijken. 4,0 519
  5 Huseyin Bulaca 8881664 SHTV 3,5 504
  6 Bataaf van Leeuwen 8987253 Bloemc. 3,0 487
9 1 Eviënne Jongejan 8947532 Pascal 8,5 593
  2 Tijn Koningslê 8940371 SHTV 7,0 548
  3 Ömer Emir Adsalmis 8997692 Koddige Kon. 5,5 514
  4 Ryan van Meerten 8832065 Lierse 5,0 508
  5 Brent van der Voort 8826378 Hofvilla 4,0 496
  6 Steven Broch 8970709 Schaakm. W. 0,0 412
10 1 Noah Vleugel 8962118 Klim-op 8,0 532
  2 Jonathan van Oosterom 8756924 SG Rijsw. 6,5 484
  3 Vico Raaphorst 8970720 Schaakm. W. 5,5 455
  4 Björn Meijer 8758695 SG Rijsw. 5,0 476
  5 Sybe Klijnstra 8979157 Galvani 3,0 424
  6 Maithili Bhaskarabhatla 8951349 Kraling. 2,0 384
11 1 Luuk Batenburg 9006998 Haeghe O. 8,5 480
  2 Thomas Wood 8860610 BF 7,0 435
  3 Stefan Joostensz 8967838 DD 4,0 388
  4 Amir Alakbarov 8934134 DD 4,0 383
  5 Adam Majer 8973811 SHTV 3,5 351
  6 Arjean Visee 8854637 Koddige Kon. 3,0 368
12 1 Yaroslav Fursa 8974328 Voorburg 7,5 408
  2 Vidisha Khangar 8982402 Koddige Kon. 7,0 403
  3 Rushab Katta 8836740 BF 4,0 339
  4 Jo Iijima 8937995 SHTV 4,0 328
  5 Jari Klijnstra 8979146 Galvani 4,0 340
  6 James Kroon 8777956 RSR IT 3,5 312
13 1 Ahmet Alan 8965264 Lusthof 7,0 359
  2 Tarun Venkatraman 8961920 DD 7,0 344
  3 Kevin Tims 8940305 RSR IT 6,0 322
  4 Andrej Yermalayeu 8827709 DD 5,0 301
  5 Rajveer Singh 8987935 Passeparto. 4,0 266
  6 Noah Verweij 8945783 Schaakm. W. 1,0 232
14 1 Ilse van der Veen 8846651 Schaakm. W. 7,5 303
  2 Marijn Sam-Sin 8967420 Ikc Piramide 6,0 272
  3 Sylviano Ridderstap 8940140 Koddige Kon. 5,5 258
  4 Amilcar Monteiro 8990586 Koddige Kon. 5,0 250
  5 Mak Galstjan 8993413 Bloemc. 4,0 236
  6 Harmen van Leeuwen 8987264 Bloemc. 2,0 199
15 1 Simon Spee 8985383 Galvani 9,0 310
  2 Tim Groenewegen 8979124 Cascade 8,0 300
  3 Ahaana Ayyappan 8965946 DD 5,0 217
  4 Lenne Kramer 8994623 Groen v Prins. 4,0 195
  5 Melania Sudo 8938226 SHTV 3,0 164
  6 Kevser Bulaca 8930207 SHTV 1,0 139
16 1 Didier Rochat 8988551 Lierse 8,0 273
  2 Floris van Tilburg 8880421 Scheve T. 8,0 260
  3 Malem Ngangbam 8979212 DD 8,0 273
  4 Linde Pennock 8950227 SHTV 3,5 158
  5 Muriel Meijer 8900441 SG Rijsw. 2,5 133
17 1 Mithran Gnanasekaran 8979113 DD 8,5 234
  2 Brandon Chung 8985339 Cascade 6,0 189
  3 Maleyka Mammadov 9005755 Gouden Grif. 5,5 166
  4 Hannah Sam-Sin 8967409 Ikc Piramide 5,0 156
  5 Tijn Groenewegen 8925312 Schaakm. W. 5,0 165
18 1 Beau Verweij 8945772 Schaakm. W. 7,5 195
  2 Pim Zuidgeest 8967101 Schaakm. W. 6,5 170
  3 Jaïr Dors 9005689 Landje 5,5 151
  4 Noel Meijer 8792311 Bernadette 5,5 145
  5 Yannick Kap 8826433 Hofvilla 4,0 114
  6 Isabelle Besseling 8970049 Bernadette 1,0 60
19 1 Lutviyar Mammadov 9005744 Gouden Grif. 8,0 185
  2 Max Saburov 9007350 HSV 8,0 179
  3 Nora Lee 8913212 Hofvilla 6,0 140
  4 Tariq Wedad 8997329 Cascade 5,0 110
  5 EJ Vargas 8987330 ASH 3,0 68
  6 Lisa Williams 8965484 Nuts 0,0 60
20 1 Jayen Baptiste 8963966 Hofvilla 8,5 190
  2 Jonas Bauer 9006239 EWMM 8,0 178
  3 Friso Dalenoord 8970060 Kieviet 7,5 171
  4 Janika Singh 8997153 Passeparto. 4,0 78
  5 Sergej Yermalayeu 8983480 DD 2,0 60
21 1 Simon Scheper 9006679 Groen v Prins. 8,0 168
  2 Danesh Bajnath 9005634 Kieviet 6,5 130
  3 Arjith Vetri Siam 8981269 Voorburg 6,0 123
  4 Alfredo Crocker 9000706 HSV 6,0 122
  5 Tijn Graaf 9005711 2,0 60
  6 Hoyoung Ryu 8872160 RSR IT 1,5 60
22 1 Jack van Veelen 9005843 Regenboog 9,5 160
  2 Harrison de Haan 8968465 Nuts 8,5 160
  3 Rhoda Nova Wilting 8997626 Koddige Kon. 5,0 85
  4 Jesse-James Correa 9005678 Globetrotter 5,0 79
  5 Wes Zuidgeest 9005854 Regenboog 2,0 60
  6 Hakki Ozkurt 9005766 Mon. Was. 0,0 60
23 1 Victor Saburov 8997538 HSV 10,0 180
  2 Mika Leechburch Auwers 9005733 Regenboog 8,0 138
  3 Anson Hooper 8961326 DD 4,0 60
  4 Rokhaya Schense 9005799 HSV 4,0 60
  5 Zeynep Ozkurt 9005788 Mon. Was. 2,0 60
  6 Noud Hoogenraad 9005722 Regenboog 2,0 60
24 1 Ella van Kampen 8847828 Bloemc. 8,0 135
  2 Wieger van Leeuwen 9001102 Bloemc. 8,0 135
  3 Joshua Huigen 8993435 Nuts 6,0 85
  4 Kaya Grgruric 8985350 St. Maart. 3,5 60
  5 Alissar Al Hajjaj 8969928 Bernadette 3,5 60
  6 Charlie Imming 8963878 Hofvilla 1,0 60

 

Foto’s

     De centrale hal waar de bar is: koffie, thee, limonade, chips en natuurlijk … tosti’s!
     Toeschouwers op respectabele afstand bij de topgroepen
     En meester Jan zag dat het goed was
     De middenmoot: groepen 7 t/m 12
     Een volle zaal voor groepen 13 t/m 25
     Als er binnen geen ruimte meer is, kunnen we altijd nog buiten schaken
     Misschien een nieuw stickertje erop plakken?
     De echt antieke geldkist is nog niet met pensioen
     Overleg van organisatoren
     De bekers, ze staan weer te wachten in een eigen kamer
     Bij meester Eric worden alle spelers even in het zonnetje gezet

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van vrachtwagen.