Beredruk BO individueel ook beregezellig

Het toernooi was een groot succes met 187 deelnemers. Dat laat wel zien hoe populair de schaaksport is bij de jeugd en we raden verenigingen daarom ook van harte aan om actief met de jeugd aan de slag te gaan of blijven. Kijk naar mogelijkheden met scholen om het verder te promoten.

Voor het ingebedde 345-toernooi was HSV uit Den Haag de winnaar. Het liet zien dat massa is kassa bij dit toernooi. Met meer dan 30 kinderen was het oppermachtig. Op gepaste afstand werd het gevolgd door meervoudig Nederlands kampioen Nuts en de Galvanischool. Alle drie mogen naar het NK 345 door de grote opkomst bij dit toernooi.
Op naar volgend jaar met meer dan 250 kinderen …

 

Eindstanden

Groep 3        
  Score w.p. S.B.
  1. Malem Ngangbam (Drie) 7.0 32.5 32.50
  2. Zidan Kazi (Brit) 5.5 31.5 22.50
  3. Stefan van der Kuip (Bloe) 5.0 31.5 19.00
Mithran Gnanasekaran (JFK) 5.0 30.5 18.00
Marshall Bao (Maar) 5.0 27.5 15.50
  6. Thomas Veldhuijzen (Nuts) 4.5 25.0 15.00
Oscar Bergström (Galv) 4.5 22.5 13.00
  8. Ethan Kwan (ASH) 4.0 29.5 12.50
Keito Kashiwagi (HSV) 4.0 28.0 12.50
Rin Okita (HSV) 4.0 27.5 10.75
Pim van den Bergh (Nuts) 4.0 26.5 15.25
Sriyasree Mohapatra (Geld) 4.0 26.0 12.00
Olivier Krouwel (Nuts) 4.0 24.0 10.00
Joshua Huigen (Nuts) 4.0 23.0   9.00
15. Boris Maassen (Galv) 3.5 18.5   5.50
16. Wieger van Leeuwen (Bloe) 3.0 27.5   9.00
Tristan Bartels (Bloe) 3.0 26.0   7.00
Anna Khaoiri (HSV) 3.0 22.5   5.50
Zeynep Oskurt (MonW) 3.0 21.0   5.75
Keira Lim (Nuts) 3.0 20.0   7.00
Teun Claassen (Nuts) 3.0 19.5   4.00
22. Diego Tellado Flórez (HSV) 2.5 23.0   5.25
Hakki Oskurt (MonW) 2.5 20.5   4.00
24. Bella de Silva (Nuts) 2.0 22.5   5.50
Thomas van der Woude (MonW) 2.0 20.0   3.00
Sophia Foroughifar (Kiev) 2.0 16.5   2.00
27. Lena Fodor (MonW) 1.0 19.0   3.00
Groep 4        
  Score w.p. S.B.
  1. Daan Shen (Nuts) 7.0 30.5 30.50
  2. Lucas Xu (Lust) 6.0 31.0 24.00
  3. Pim Beriere (Galv) 5.0 29.0 16.00
Luqe van Wissen (Lust) 5.0 28.5 17.50
  5. Valdemar Hendrix (Hweg) 4.5 26.0 15.00
Jitse Greyseels (Won) 4.5 25.0 14.00
  7. Reinier Meijer (Bloe) 4.0 30.5 17.00
Felix Matheron (MonW) 4.0 30.5 12.50
Hugo Kox (Maar) 4.0 29.0 12.00
Gijs van der Pluijm (Galv) 4.0 27.5 13.00
Maurits Hooglander (Maar) 4.0 26.5 11.50
Marijn Rodenburg (Nuts) 4.0 24.0 12.50
13. Abasin Majidi (Oran) 3.5 24.0   8.25
Rosalia Foroughifar (Kiev) 3.5 24.0   8.25
Matteo Akse (Galv) 3.5 23.5   9.75
Lisa Ivanova (Kiev) 3.5 21.5   8.75
Lonneke Joosten (Lust) 3.5 21.0   9.75
18. Marton Czuka (MonW) 3.0 27.5 10.00
Fiene ter Horst (Bloe) 3.0 20.0   6.25
Stein de Jong (MonW) 3.0 19.0   5.00
21. Koen Mos (Galv) 2.5 24.5   6.25
Sofia Dunne (Bloe) 2.5 21.5   4.50
Feline de Rooij (Kiev) 2.5 16.0   3.50
24. Tycho van Vliet (Stel) 2.0 24.5   7.00
Nina Louwman (Kiev) 2.0 23.0   3.75
26. Vladimir Raja Roopan (Hout) 1.5 21.5   4.00
Dex van Agtmael (Nuts) 1.5 18.5   2.00
28. Victoria van de Venne (Bloe) 1.0 18.0   1.50
Groep 5        
  Score w.p. S.B.
  1. Ryoga Okita (HSV) 7.0 33.0 33.00
  2. Barend Faber (Galv) 6.0 30.5 23.50
  3. Adam Hany (Bapt) 5.5 31.0 23.00
Thaara Swaminathan (Spri) 5.5 31.0 21.75
Abhyuday Jha (HSV) 5.5 29.0 21.75
  6. Vasylysa Kravtsova (Deij) 5.0 32.5 22.00
George Ren (Kiev) 5.0 32.5 20.00
Max Nelisse (MonW) 5.0 31.0 18.50
Sjors Mulders (Kiev) 5.0 28.5 16.50
Ahmet Alan (Lust) 5.0 27.0 17.50
11. Max Oldenburg (Galv) 4.5 30.5 17.50
Harun Hany (Bapt) 4.5 28.5 16.25
Jayden Chi (Ley) 4.5 28.0 14.75
Ahaan Bansal (HSV) 4.5 27.5 15.75
Adam Majer (HSV) 4.5 27.5 13.25
Yuto Kashiwagi (HSV) 4.5 26.0 15.25
17. Hidde van Asperen (HSV) 4.0 27.5 13.00
Alex Antoniadis (Bont) 4.0 26.5 12.50
Sies van den Berg (Galv) 4.0 26.5 11.00
Lavinia Schaafsma (HSV) 4.0 26.0 11.50
Eva Khaoiri (HSV) 4.0 25.0 10.50
Thomas O’Loughlin (Bloe) 4.0 23.5 10.00
Stanley Williams (HSV) 4.0 23.0 11.00
Yuetong Wang (Nuts) 4.0 22.5 13.00
Tsvetan Chilingirov (Ley) 4.0 21.5 9.50
Isabel McMichael (HSV) 4.0 18.0 7.50
27. Victor Saburov (HSV) 3.5 27.0 11.75
Zsolt Mondo (HSV) 3.5 26.5 10.75
Mats Kraaier (Nuts) 3.5 26.0 11.25
Friso Dalenoord (Kiev) 3.5 26.0   9.75
Fynn van Landeghem (HSV) 3.5 25.5   8.25
Jackie Akkerman (Kiev) 3.5 22.5   8.75
Dex Huijsman (Nuts) 3.5 22.5   8.25
34. Nout Smit (Nuts) 3.0 26.0   9.50
Atakan Gaygisiz (Kiev) 3.0 24.5   7.50
Alba Megido (HSV) 3.0 23.0   7.50
Sergei Klevko (Galv) 3.0 23.0   7.00
Sebastian Howarth (HSV) 3.0 22.5   7.00
Elle-Noor van Beek (HSV) 3.0 22.5   5.00
Jaap Wedekind (HSV) 3.0 21.5   6.00
Jad Cherkawi (Kiev) 3.0 19.0   4.50
Rokhaya Schense (HSV) 3.0 18.5   6.50
43. Guus de Bever (Galv) 2.5 24.0   6.25
Isabel van Dijk (HSV) 2.5 23.0   5.25
Frederik Hersby Harling (HSV) 2.5 22.0   7.00
Hatice Buglem Sonmez (Galj) 2.5 21.0   5.25
Benjamin Buitink (Nuts) 2.5 17.0   4.50
48. Irfan Bekkali (Kiev) 2.0 25.0   6.00
Olivia Baanders (HSV) 2.0 21.5   5.00
Julia Dedel (HSV) 2.0 21.5   3.00
Shrey Khera (HSV) 2.0 20.0   3.50
Frank Smatlan (HSV) 2.0 19.5   2.50
Sebastian Hakim (HSV) 2.0 17.0   2.50
54. Nelan Ospina Pedroza (Ley) 1.5 19.5   2.75
Pieter Veldhuijzen (Nuts) 1.5 19.0   2.00
Carel Rogge (Hweg) 1.5 16.5   1.75
57. Dean Lucca Brussee (Wal) 1.0 15.0   1.00
Groep 6        
  Score w.p. S.B.
  1. Tijn van de Wetering (Bont) 6.0 26.5 23.00
Bohdan Koval (Hori) 6.0 25.0 20.00
  3. Adam Ahaloui (Spri) 5.0 32.5 21.75
Vincent Xu (Lust) 5.0 29.0 18.50
Elliott Desportes (Nuts) 5.0 27.0 18.75
Mats Verbruggen (Held) 5.0 26.0 17.00
  7. Jari Klijnstra (Galv) 4.5 30.5 17.00
  8. Amir Alakbarov (Caro) 4.0 29.0 13.00
Dhanesh Bajnath (Kiev) 4.0 27.0 12.75
Jo Iijima (MonH) 4.0 26.5 10.50
Quinten Houtappel (MonW) 4.0 26.5 10.50
Tim Groenewegen (Cas) 4.0 26.0 11.50
Eric Madularea (MNVR) 4.0 22.0 12.00
14. Simon Spee (Galv) 3.5 29.5 12.25
15. Riemer van Spaendonck (Kiev) 3.0 26.0   9.00
Leonardo Bandeira (Lust) 3.0 23.5   8.00
Benaissa Bouyaouzan (Ley) 3.0 23.5   7.50
Lars Spee (Galv) 3.0 23.0   8.00
Mason Tenholter (Tov) 3.0 22.0   6.50
Tristan Desportes (Nuts) 3.0 21.5   6.50
Shahin Majidi (Oran) 3.0 21.0   3.50
Anouk Sharma (Flor) 3.0 18.0   5.75
23. EJ Vargas IV (ASH) 2.5 21.5   4.00
24. Ferran Schoonderwoerd (Nuts) 2.0 22.0   2.50
Josephine Rogge (Hweg) 2.0 18.0   1.50
26. Amaryl Kruger (Galv) 1.5 19.5   2.50
27. Dominik Algera (Ley) 1.0 19.0   1.00
Groep 7        
  Score w.p. S.B.
  1. Chingthang Ngangbam (Drie) 7.0 29.0 29.00
  2. Ahaana Ayyappan (Vuur) 5.0 32.0 20.50
Jagger Meevis (Nuts) 5.0 30.5 18.50
Victor van Veen (Bloe) 5.0 29.0 17.00
Keerthi Gnanasekaran (JFK) 5.0 28.5 18.50
  6. Sarah Barbier (Esse) 4.5 31.5 17.50
  7. Sreyansh Mohapatra (Geld) 4.0 27.0 10.00
Tarun Venkatraman (Nuts) 4.0 25.5 12.75
Anson Faber (Pir) 4.0 25.5 11.00
Skyler van Dalen (Galv) 4.0 24.5 11.50
11. Klio Esvelt (MonW) 3.5 28.0 10.50
Mika Stevens (Geld) 3.5 23.5   7.75
Bataaf van Leeuwen (Bloe) 3.5 21.5   8.25
Arjith Vetri Siam (Vuur) 3.5 20.5   7.50
Kenji Man (Bont) 3.5 18.5   6.75
16. Nanne Greyseels (Won) 3.0 22.0   5.50
17. Max Saburov (HSV) 2.5 23.0   4.50
Jasper Manschot (Ley) 2.5 21.5   4.75
19. Sjoerd Noordover (MonW) 2.0 24.0   5.00
Maciej Jelen (Geld) 2.0 22.5   5.00
Ella van Kampen (Bloe) 2.0 19.5   4.50
Floortje de Kruijff (Cas) 2.0 17.0   2.50
23. Khim van Vliet (Stel) 1.0 19.0   2.00
Groep 8        
  Score w.p. S.B.
  1. Karel Waszink (Esse) 6.0 29.5 24.00
  2. Philip Dekker (Maar) 5.5 31.5 23.00
Shinsaku Okita (ISH) 5.5 31.5 22.75
Gowtham Bhairapaneni (Cas) 5.5 29.5 21.50
  5. Florian Wacht (Galv) 4.5 30.0 16.25
Emma Barbier (Esse) 4.5 23.5 14.25
  7. Thijs van der Pas (Held) 4.0 27.5 13.50
Brandon Chan (Pir) 4.0 27.0 11.50
Fedde Dijkshoorn (GalD) 4.0 25.0 12.50
Adam Lakbiach (Kiev) 4.0 25.0 10.00
Mara Madularea (MNVR) 4.0 20.5   8.00
12. Dorian Wessel (Valk) 3.5 27.5   9.75
Joppe Baak (Maar) 3.5 24.5   9.25
Sybe Klijnstra (Galv) 3.5 23.0   8.25
Max Groenewegen (Cas) 3.5 22.0 10.25
Santiago Bandeira (Lust) 3.5 20.0   8.25
17. Mick Boendermaker (Held) 3.0 26.0   8.50
Ten Ten Zhang (Pir) 3.0 20.5   6.50
Beiar Atroshy (Pir) 3.0 19.5   5.00
20. Zinho Caster (Pir) 2.5 27.0   7.75
Pepper Ren (Kiev) 2.5 24.5   4.25
22. Alland Yasen (Pir) 2.0 20.5   4.00
Boudewijn van Beek (HSV) 2.0 19.5   4.50
Olis Esvelt (MonW) 2.0 18.5   4.50
Daniël Kwidema (Galv) 2.0 18.0   3.00

Afkortingen schoolnamen

ASH American School of The Hague
Bapt Baptist
Bloe Bloemcamp
Bont Bonte Vlinder
Brit British School of The Hague
Caro Carolus
Cas Cascade
Deij Den Deijl
Drie Driemaster
ENMS ENMS
Esse Essesteijn
EWMM EWMM
Flor Floriant
GalD Galjoen Den Hoorn
Galj Galjoen Den Haag
Galv Galvani
Geld Gelderlandschool
Held OG Heldring
Hor Horizon
Hout Houtwijk
HSV Haagse Schoolvereniging
Hweg Herenweg
ISH International School in The Hague
JFK John F. Kenndyschool
Kiev Kieviet
Ley Leyenburg
Lust Lusthof
Maar Sint Maartensschool
MNVR MNVR
MonH Montessori Houtwijk
MonW Montessori Wassenaar
Nuts Nuts Wassenaar
Oran Oranjerie
Pir Piramide
Spri Springwijs
Stel Stella Nova
Tov Toverberg
Vuur Vuurvlinder
Wal Walvis
Won Wonnebald
Zwan Zwanenbos

 

EINDSTAND schoolteams-groep 345 na de 7e ronde (de beste 10 scores in groep 3,4,5 per school tellen)

  1 HSV-1 (Ryoga,Abhyuday,Adem,Ahaan,Yuto,Eva,Hidde,Isabel,Keito,Lavinia) 162
  2 Nuts Wassenaar -1 (Daan,Thomas,Joshua,Marijn,Olivier,Pim,Yuetong,Dex,Mats,Keira) 153
  3 Galvanischool-1 (Barend,Pim,Max,Oscar,Gijs,Sies,Boris,Matteo,Sergei,Guus) 151
  4 Kievietschool-1 (George,Sjors,Friso,Jackie,Lisa,Rosalia,Atakan,Jad,Feline,Irfan) 139
  5 HSV-2 (Rin,Stanley,Fynn,Victor,Zsolt,Alba,Anna,Elle-Noor,Jaap,Rokhaya) 137
  6 Bloemcamp (Stefan,Reinier,Thomas,Fiene,Tristan,Wieger,Sofia,Victoria,Melody,) 114
  7 HSV-3 (Sebastian,Diego,Frederik,Isabel,Frank,Julia,Olivia,Sebastian,Shrey,) 104
  8 Montessori Wassenaar (Max,Felix,Marton,Stein,Zeynep,Hakki,Thomas,Lena,,) 103
  9 Nuts Wassenaar -2 (Nout,Teun,Benjamin,Bella,Dex,Pieter,Alex,Reyn,,)   83
10 Lusthof (Lucas,Ahmet,Luqe,Lonneke,,,,,,)   67
11 St Maartensschool (Marshall,Hugo,Maurits,,,,,,,)   47
12 Leyenburg (Jayden,Tsvetan,Nelan,,,,,,,)   41
13 Baptist (Adam,Harun,,,,,,,,)   34
14 Galjoen Den Haag (Hatice,Ayaan,Ekinsu,Hanna,,,,,,)   33
15 Herenweg (Valdemar,Carel,,,,,,,,)   26
16 British School of The Hague (Zidan,Sophia,,,,,,,,)   25
17 Kievietschool-2 (Nina,Sophia,,,,,,,,)   22
18 Driemaster (Malem,,,,,,,,,)   21
19 Springwijs (Thaara,,,,,,,,,)   18
20 Den Deijl (Vasylysa,,,,,,,,,)   17
21 John F Kennedyschool (Mithran,,,,,,,,,)   17
22 Wonnebald (Jitse,,,,,,,,,)   16
23 American School of The Hague (Ethan,,,,,,,,,)   15
24 Bonte Vlinder (Alex,,,,,,,,,)   15
25 Gelderlandschool (Sriyasree,,,,,,,,,)   15
26 Oranjerie (Abasin,,,,,,,,,)   14
27 Galvanischool-2 (Koen,,,,,,,,,)   12
28 Stella Nova (Tycho,,,,,,,,,)   11
29 Houtwijk (Vladimir,,,,,,,,,)   10
30 Walvis (Dean,,,,,,,,,)     9
31 EWM Monster (Sven,,,,,,,,,)     7

 

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van hart.