FIDE World Youth U16 Chess Olympiade: Prajit Sai Kumar en Noah Ritzerveld zijn in Eindhoven

Het jubilerende Koninklijke Nederlandse Schaakbond (KNSB) organiseert vanwege het 150 jarige bestaan in samenwerking met de Internationale Chess Federatie (FIDE) de FIDE World Youth-U16 chess Olympiade 2023 in Eindhoven.

Brugse Meesters
High Tech Campus Eindhoven

 

High Tech Campus Philips is vanaf 12 t/m 19 augustus de omgeving waar de Olympiade zich afspeelt.

Namens Nederland doen er vier teams mee. Prajit Sai Kumar en Noah Ritzerveld van sg Discendo Discimus, Jeugdsterren HSB en niet te vergeten Gymnasium Novum maken deel uit van respectievelijk het vlaggenschip van ons land en Nederland 3. Noah is er ook nog namens Bobby Fischer Wassenaar.

Inmiddels zijn er twee ronden gespeeld en zal de derde ronde maandag 14 augustus om 16.00 uur beginnen.Partijen zijn live te volgen.

Uitslagen 1e ronde
Zondag 13 augustus

2 2 China Rtg 34 Nederland 4 Rtg ½
2.1 Haowen Xue 2214 Sascha Kurt 1800 ½ ½
2.2 Tong (QD) Xiao 2128 Tommy Grooten 1908 1 0
2.3 Xiangrui Kong 2381 Elysia Feng 1635 1 0
2.4 WIM Miaoyi Lu 2170 Boyd Leenen 2008 1 0
4 4 Nederland Rtg 36 Kazakhstan 5 Rtg 3 1
4.1 FM Yichen Han 2398 Artyom Bogdanov 1852 1 0
4.2 FM Arthur de Winter 2360 CM Mark Smirnov 1936 1 0
4.3 Prajit Sai Kumar 2160 Danis Kuandykuly 1738 1 0
4.4 Dana Verheij 1829 Mariya Kholyavko 1757 0 1
19 51 Thailand 2 Rtg 20 Nederland 2 Rtg 1 3
19.1 Viritpol Chunsukon 1542 Kobe Smeets 2193 0 1
19.2 Pathee Chiravanich 1523 Roger Labruyere 2181 0 1
19.3 Pataradit Jitwichian 1229 Rhys Arnold 1803 0 1
19.4 Natrada Kaewwattha 1414 Isafara Gergin 1751 1 0
30 31 Nederland 3 Rtg 62 Uganda 3 Rtg 4 0
30.1 Noah Ritzerveld 1959 Daniel Dokoria 1252 1 0
30.2 Wouter Terlouw 1845 Nakasi Kiwanuka 0 1 0
30.3 Oscar Zecha 1867 Ssubi Kiwanuka 1324 1 0
30.4 Fleur Westerhof 1793 Nio Mitchelle Hailey 1052 1 0

2e ronde
Maandag 14 augustus
voormiddag

3 18 Letland Rtg 4 Nederland Rtg
3.1 Arsenijs Savicevs 2109 FM Yichen Han 2398 1 0
3.2 Aleksejs Adamovics 2000 FM Arthur de Winter 2360 0 1
3.3 Mikelis Vingris 2031 Prajit Sai Kumar 2160 ½ ½
3.4 WFM Agnesa Stepania Ter-Avetisjana 1889 Dana Verheij 1826 0 1
4 5 Hongerije Rtg 20 Nederland 2 Rtg ½
4.1 Zsoka Gaal 2254 Kobe Smeets 2193 1 0
4.2 Matyas Palczert 2163 Roger Labruyere 2181 1 0
4.3 Kristof Pal Kolimar 2182 Rhys Arnold 1803 ½ ½
4.4 Tran Nam Giang 2098 Isafara Gergin 1751 1 0
15 3 Turkije Rtg 31 Nederland 3 Rtg 4 0
15.1 Ediz Gurel 2302 Noah Ritzerveld 1959 1 0
15.2 Yagiz Kaan Erdogmus 2353 Wouter Terlouw 1845 1 0
15.3 Eray Kilic 2433 Oscar Zecha 1867 1 0
15.4 Elifnaz Akat 1726 Fleur Westerhof 1793 1 0
19 34 Nederland 4 Rtg 50 Cyprus Rtg
19.1 Sascha Kurt 1800 Rafail Antoniou 1874 0 1
19.2 Tommy Grooten 1908 Daniil Daniil 1379 ½ ½
19.3 Elysia Feng 1635 Andreas Karaolis 1327 0 1
19.4 Boyd Leenen 2008 Christina Bouzana 1140 1 0

Indeling 3e ronde
Maandag 14 augustus
namiddag

3 4 Nederland Rtg 14 Canada Rtg
3.1 FM Yichen Han 2398 FM Anthony Atanasov 2239
3.2 FM Arthur de Winter 2360 FM Johnathan Han 2199
3.3 Prajit Sai Kumar 2160 CM Max Chen 2049
3.4 Dana Verheij 1829 Kate Yuhua Jiang 1770
16 20 Nederland 2 Rtg 20 Marokko Rtg
16.1 Kobe Smeets 2193 Roaa Laamim 1626
16.2 Roger Labruyere 2181 Mohamed Khalil 1812
16.3 Rhys Arnold 1803 Anas Moayad 1757
16.4 Isafara Gergin 1751 Ahmed Elharrak 1764
20 31 Nederland 3 Rtg 44 Australië 2 Rtg
20.1 Noah Ritzerveld 1959 Iker Hernandez Mendez 1686
20.2 Wouter Terlouw 1845 Randheer Thogata 1636
20.3 Oscar Zecha 1867 WCM Chloe Fan 1787
20.4 Fleur Westerhof 1793 Om O’carroll 1284
25 55 Chinees Taiwan Rtg 34 Nederland 4 Rtg
25.1 Zi-Chen Huang 1492 Sascha Kurt 1800
25.2 Hong-Yi Lai 1469 Tommy Grooten 1908
25.3 Chang-Jyu Sun 1238 Elysia Feng 1635
25.4 Sophie Yi-Hsuan Tsai 1155 Boyd Leenen 2008

Informatie vanuit Eindhoven
Toernooisite
Programma
Stand na ronde 2 | Indeling ronde 3 per land | Indeling ronde 3 per bord
Diverse verslagen
LIVE partijen

    Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de auto.