Europees Jeugdkampioenschap Schaken – 1e ronde: 9 uit 15 voor Nederlandse delegatie

Aan de kust van de Zwarte Zee wordt in het Roemeense Mamaia de Europese Jeugdkampioenschappen gehouden, waar vanuit Nederland 15 jeugdschakers naartoe gereisd zijn, ondersteund door begeleiders. De 9 speelronden staan van 5 tot en met 14 september op het programma, waarbij zondag 10 september een rustdag is.

Nederlandsteam
voltallige Nederlandse Team – foto Jelle Ritzerveld
affiche

Vanuit de Haagse Schaakbond, sg Discendo Discimus heeft Noah Ritzerveld zich bij het team aangesloten. Meerdere spelers die naar Roemenië zijn afgereisd waren er ook bij tijdens de Jeugdolympiade in Eindhoven.

schaker schaakclub
EK 10 Raghav Pathak VAS
EK 10 Hrdya Drinanath HMC Den Bosch, Nuts BS LW Beekman
EK 10 Roan Lenting Best Moves, ‘t Karregat
EK 10 Niranjana Ganeshram Eindhovense sv, ‘t Slingertouw
EK 12 Noah Ritzerveld sg Discendo Discimus, Bobby Fischer, Gymnasium Novum
EK 12 Oscar Zecha Arnhemse sv
EK 12 Bregje Roebers VAS
EK 14 Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren
EK 14 Fleur Westerhof Arnhemse sv
EK 16 FM Arthur de Winter Zukertort Amstelveen
EK 16 Roger Labruyere sv Almere, sv Purmerend, Kennemer Combinatie
EK 16 Isafara Gergin jsc Magnus Leidsche Rijn, sv Oud Zuylen
EK 18 IM Eline Roebers VAS, Kennemer Combinatie
EK 18 FM Loek van der Hagen Groninger Combinatie
EK 18 Rolinde den Heijer sc Woerden

Overzicht deelnemers

GM Dimitri Reinderman, een van de begeleiders is van plan twee of drie keer een verslag te schrijven. Zodra die op Schaaksite verschijnen, zullen die ook via de rondebulletin bereikbaar gemaakt wordwn.

Hieronder staan de uitslagen van de eerste ronde en de indeling voor de tweede ronde.

Uitslagen 1e ronde
Dinsdag 5 september

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
12 Nederland Raghav Pathak 1757 Roemenië Alexandru-Andrei Vlagiu 1313 0 1
14 Nederland Hrdya Dinanath 1719 Litouwen Rokas Sakinis 1298 1 0
46 Polen Nikodem Mrozowski 1483 Nederland Roan Lenting 0 1 0
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 Tsjechië Veronika Melicharova 1080 ½ ½
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
10 Roemenië Raul Cristian Codru 1644 Nederland Noah Ritzerveld 2074 0 1
18 Bulgarije Kaloyan Pantev 1539 Nederland Oscar Zecha 1978 0 1
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
5 Tsjechië Sofiia Markina Nederland Bregje Roebers 1287 ½ ½
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
21 Nederland Mees van Batenburg 2120 Roemenië Alexandru-Mihai Popescu 1635 1 0
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
24 Nederland Fleur Westerhof 1758 België Yumi Peeters 1349 1 0
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
7 Hongarije Mark Janos Makay 2016 Nederland FM Arthur de Winter 2393 0 1
31 Turkije Taha Sahin 1777 Nederland Roger Labruyere 2193 1 0
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
5 Nederland Isafara Gergin 1732 Letland WFM Agnesa Stepania Ter-Avetisjana 2080 0 1
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
10 Litouwen AIM Pijus Greicius 2141 Nederland IM Eline Roebers 2421 0 1
33 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 Turkije Ugur Uysal 1847 ½ ½
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Nederland Rolinde den Heijer 1889 Litouwen Adrijana Morkunaite 1274 1 0

Indeling 2e ronde
Woensdag 6 september

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
10 Bulgarije Stoyan Iliev 1513 Nederland Hrdya Dinanath 1719
30 Israël Eitan Triger 1252 Nederland Raghav Pathak 1757
49 Nederland Roan Lenting 0 Roemenië Darius-Mihai Tuzlaru 1272
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Bulgarije Vasilena Ochkova Nederland Niranjana Ganeshram 1343
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
7 Nederland Noah Ritzerveld 2074 Georgië Andria Kviriashvili 1795
14 Nederland Oscar Zecha 1978 Georgië Gabriel Gabadadze 1732
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Nederland Bregje Roebers 1287 Roemenië Sara Maria Sunea 1670
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
16 Hongerije Mark Csernyik 1970 Nederland Mees van Batenburg 2120
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 Turkije Latife Yade Gunasti 1456 Nederland Fleur Westerhof 1758
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
7 Nederland FM Arthur de Winter 2393 Griekenland Nikolaos Poupalos 2109
33 Nederland Roger Labruyere 2193 Moldavië Iurii Miron 1814
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
20 Belgié Dana Faybish 1470 Nederland Isafara Gergin 1732
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
8 Nederland IM Eline Roebers 2421 Roemenië Robert-Ionut Creanga 2233
22 Roemenië Matei-Stefan Vilcu 2258 Nederland FM Loek van der Hagen 2257
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
3 Polen WFM Martyna Wikar 2136 Nederland Rolinde den Heijer 1889

Informatie van de bond, organisatie

Schaakbond | Toernooisite | Resultaten, stand en indeling

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van sleutel.