Europees Jeugdkampioenschap Schaken – 2e ronde: 4½ uit 15 voor Oranje delegatie

Op de tweede dag worden de punten lastiger bij elkaar gesprokkeld, maar zijn er wel mooie partijen te zien voor zover ze die op livebord gespeeld worden. Te volgen via de evenementenhoek van chess.com.

Link naar verslag van GM Dimitri Reinderman is toegevoegd aan toernooi-informatie onder de indeling van de 3e ronde die vanmiddag gespeeld wordt.

Nederlandsteam
voltallige Nederlandse Team – foto Jelle Ritzerveld
affiche
bruisend Mamaia, zie verslag GM Dimitri Reinderman

Noah Ritzerveld komt met zijn overwinning op 2 uit 2. Verder wint Roger Labruyere zijn partij met de witte formatie en spelen Hrdya Dinanath, Niranjana Ganeshram, Mees van Batenburg, Fleur Westerhof en FM Arthur de Winter remise.

Gezamenlijke score
Ronde per ronde totaal
1 9 15 9 15
2 15 13½ 30

Teamscore

Hieronder staan de uitslagen van de tweede ronde en de indeling voor de derde ronde.

Uitslagen 2e ronde
Woensdag 6 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
10 Bulgarije Stoyan Iliev 1513 Nederland Hrdya Dinanath 1719 ½ ½
30 Israël Eitan Triger 1252 Nederland Raghav Pathak 1757 1 0
49 Nederland Roan Lenting 0 Roemenië Darius-Mihai Tuzlaru 1272 0 1
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Bulgarije Vasilena Ochkova 1114 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 ½ ½
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
7 Nederland Noah Ritzerveld 2074 Georgië Andria Kviriashvili 1795 1 0
14 Nederland Oscar Zecha 1978 Georgië Gabriel Gabadadze 1732 0 1
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Nederland Bregje Roebers 1287 Roemenië Sara Maria Sunea 1670 0 1
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
16 Hongerije Mark Csernyik 1970 Nederland Mees van Batenburg 2120 ½ ½
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 Turkije Latife Yade Gunasti 1456 Nederland Fleur Westerhof 1758 ½ ½
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
7 Nederland FM Arthur de Winter 2393 Griekenland Nikolaos Poupalos 2109 ½ ½
33 Nederland Roger Labruyere 2193 Moldavië Iurii Miron 1814 1 0
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
20 Belgié Dana Faybish 1470 Nederland Isafara Gergin 1732 1 0
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
8 Nederland IM Eline Roebers 2421 Roemenië Robert-Ionut Creanga 2233 0 1
22 Roemenië Matei-Stefan Vilcu 2258 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 1 0
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
3 Polen WFM Martyna Wikar 2136 Nederland Rolinde den Heijer 1889 1 0

Indeling 3e ronde
donderdag 7 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
13 Nederland Hrdya Dinanath 1719 Georgië Luka Gogava 1446
41 Nederland Raghav Pathak 1757 Oekraïne Severyn Tobak 1088
48 Moldavië Andrian Mocanu 0 Nederland Roan Lenting 1157
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 Roemenië Ioana Avram-Corbu 1088
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
5 Ierland Andrey A. Ivanov 1905 Nederland Noah Ritzerveld 2074
18 Litouwen Toms Jeronovics 1677 Nederland Oscar Zecha 1978
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
28 Georgië Savvina Anemogianni 1104 Nederland Bregje Roebers 1287
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
14 Duitsland Mees van Batenburg 2120 Nederland Laertes Neuhoff 1993
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
8 Nederland Fleur Westerhof 1758 Frankrijk Iris Ciarletta 1976
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
7 Roemenië Iosif Ciocani 2171 Nederland FM Arthur de Winter 2393
22 Bulgarije Valentin Danov 1916 Nederland Roger Labruyere 2193
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
23 Nederland Isafara Gergin 1732 Kroatië Petra Karij 1555
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
18 Roemenië Teodor-Cosmin Nedelcu 2154 Nederland IM Eline Roebers 2421
31 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 Estland Mihkel Tomson 1681
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
3 Nederland Rolinde den Heijer 1889 Roemenië Alexia-Teodora Puia 1666

Informatie van de bond, organisatie

Schaakbond | Toernooisite | Resultaten, stand en indeling

Verslagen GM Dimitri Reinderman
Ronde 1 en 2

schaker schaakclub
EK 10 Raghav Pathak VAS
EK 10 Hrdya Drinanath HMC Den Bosch, Nuts BS LW Beekman
EK 10 Roan Lenting Best Moves, ‘t Karregat
EK 10 Niranjana Ganeshram Eindhovense sv, ‘t Slingertouw
EK 12 Noah Ritzerveld sg Discendo Discimus, Bobby Fischer, Gymnasium Novum
EK 12 Oscar Zecha Arnhemse sv
EK 12 Bregje Roebers VAS
EK 14 Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren
EK 14 Fleur Westerhof Arnhemse sv
EK 16 FM Arthur de Winter Zukertort Amstelveen
EK 16 Roger Labruyere sv Almere, sv Purmerend, Kennemer Combinatie
EK 16 Isafara Gergin jsc Magnus Leidsche Rijn, sv Oud Zuylen
EK 18 IM Eline Roebers VAS, Kennemer Combinatie
EK 18 FM Loek van der Hagen Groninger Combinatie
EK 18 Rolinde den Heijer sc Woerden

Overzicht deelnemers

    Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de ster.