Europees Jeugdkampioenschap Schaken – 5e ronde: 6½ uit 15 voor de Nederlanders

Zaterdag 9 september, de dag dat er in Rotterdam een grandioos NK Snelschaken georganiseerd wordt levert de delegatie Nederlanders in Mamaia zes overwinningen en een remise. Hrdya Dinanath verliest zijn partij op bord 1 tegen een Fransman, maar blijft met 3½ punten na 5 ronden topscorer van het Oranje gezelschap. Raghav Pathak, Roan Lenting, Oscar Zecha, FM Arthur de Winter, Isafara Gergin en FM Loek van der Hagen winnen hun partij, terwijl Mees van Batenburg remise sleept uit een partij tegen Filippos Raptis van de zuiderburen.

Zondag 10 september is er een rustdag aan de kust van de Zwarte Zee.

Nederlandsteam
voltallige Nederlandse Team – foto Jelle Ritzerveld
Gezamenlijke score
Ronde per ronde totaal
1 9 15 10½ 15
2 15 13½ 30
3 10½ 15 24 45
4 15 29½ 60
5 15 36 75

Teamscore

schaker pnt
Raghav Pathak
Hrdya Drinanath
Roan Lenting 2
Niranjana Ganeshram
Noah Ritzerveld
Oscar Zecha 2
Bregje Roebers 2
Mees van Batenburg 3
Fleur Westerhof
FM Arthur de Winter 3
Roger Labruyere 3
Isafara Gergin 2
IM Eline Roebers 2
FM Loek van der Hagen 3
Rolinde den Heijer 2

Persoonlijke score na vijf ronden

Hieronder staan de uitslagen van de vijfde ronde en de indeling voor de zesde ronde.

Uitslagen 5e ronde
zaterdag 9 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
1 Frankrijk CM Marc Llari 2039 Nederland Hrdya Dinanath 1719 1 0
33 Nederland Raghav Pathak 1757 Roemenië Petru Varabiescu 1404 1 0
47 Moldavië Radu Albu 1090 Nederland Roan Lenting 0 0 1
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
18 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 België Eden Decreane 1012 0 1
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
12 Israël Eliran Shilon Rahav 1854 Nederland Noah Ritzerveld 2074 1 0
37 Nederland Aljaz Skarlovnik 1339 Nederland Oscar Zecha 1978 0 1
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
25 Bosnië Jona Arandjelovic akas 1007 Nederland Bregje Roebers 1287 1 0
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 België Filippos Raptis 2072 Nederland Mees van Batenburg 2120 ½ ½
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
13 Nederland Fleur Westerhof 1758 Israël WCM Or Shatil 2086 0 1
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
7 Tsjechië FM Jachym Nemec 2332 Nederland Roger Labruyere 2193 1 0
17 België Elias de Reese 2060 Nederland FM Arthur de Winter 2393 0 1
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
20 Nederland Isafara Gergin 1732 Azer Banu Aliyeva 0 1 0
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
18 Roemenië Teodor-Mihnea Voicu 2162 Nederland IM Eline Roebers 2421 1 0
22 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 Portugal Rodrigo Ribeiro 2105 1 0
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Nederland Rolinde den Heijer 1889 Italië WFM Elisa Cassi 2045 0 1

Indeling 6e ronde
maandag 11 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Armenië Sergey Yenokyan 1148 Nederland Hrdya Dinanath 1719
22 Estland Mart Mattias Alas 1252 Nederland Raghav Pathak 1757
38 Nederland Roan Lenting 0 Bulgarije Borislav Zhelyazkov 1336
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
28 Albanië Fiona Hoxha 1001 Nederland Niranjana Ganeshram 1343
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Nederland Noah Ritzerveld 2074 Nederland Filip Ochedzan 1727
29 Roemenië Vicentiu-Dorian Savu 1439 Nederland Oscar Zecha 1978
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
26 Nederland Bregje Roebers 1287 Bulgarije Katerina Boyadzhieva 1154
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 Roemenië Tudor-Gabriel Danila 1902 Nederland Mees van Batenburg 2120
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
17 Roemenië Maia-Rut Moldovan 1488 Nederland Fleur Westerhof 1758
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Nederland Roger Labruyere 2193 Frankrijk FM Rajat Makkar 2451
12 Nederland FM Arthur de Winter 2393 Tsjechië CM Marek Fizer 2118
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
21 Armenië Alvard Stepanyan 1534 Nederland Isafara Gergin 1732
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
18 Spanje FM Miguel Buendia Ruiz 2219 Nederland FM Loek van der Hagen 2257
25 Nederland IM Eline Roebers 2421 Turkije Metehan Ozen 2080
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Slowakije Doroteja Drevensek 1653 Nederland Rolinde den Heijer 1889

Informatie van de bond, organisatie

Schaakbond | Toernooisite | Resultaten, stand en indeling

GM Dimitri Reinderman
Ronde 1 en 2

Ellen Hieltjes
Een mooie dag

schaker schaakclub
EK 10 Raghav Pathak VAS
EK 10 Hrdya Drinanath HMC Den Bosch, Nuts BS LW Beekman
EK 10 Roan Lenting Best Moves, ‘t Karregat
EK 10 Niranjana Ganeshram Eindhovense sv, ‘t Slingertouw
EK 12 Noah Ritzerveld sg Discendo Discimus, Bobby Fischer, Gymnasium Novum
EK 12 Oscar Zecha Arnhemse sv
EK 12 Bregje Roebers VAS
EK 14 Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren
EK 14 Fleur Westerhof Arnhemse sv
EK 16 FM Arthur de Winter Zukertort Amstelveen
EK 16 Roger Labruyere sv Almere, sv Purmerend, Kennemer Combinatie
EK 16 Isafara Gergin jsc Magnus Leidsche Rijn, sv Oud Zuylen
EK 18 IM Eline Roebers VAS, Kennemer Combinatie
EK 18 FM Loek van der Hagen Groninger Combinatie
EK 18 Rolinde den Heijer sc Woerden

Overzicht deelnemers

    Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de vlag.