Europees Jeugdkampioenschap Schaken – 6e ronde: 9½ uit 15 na een comfortabele rustdag

Na een rustdag zijn de teamleden weer fris achter het schaakbord gekropen om mooie strijd te leveren. Roger Labruyere en FM Arthur de Winter zaten gebroederlijk naast elkaar in partijen die live te volgen zijn geweest. Arthur won zijn partij, evenals Hrdya, Roan, Niranjana, Oscar, Mees, Fleur en Rolinde. Drie partijen eindigde in remise: die van Noah, Loek en Eline.

Vanuit de blogsport is een verslag van Karthika Sivaramakrishnan toegevoegd. Te vinden onder de indeling van ronde 7.

Nederlandsteam
voltallige Nederlandse Team – foto Jelle Ritzerveld
Gezamenlijke score
Ronde per ronde totaal
1 9 15 10½ 15
2 15 13½ 30
3 10½ 15 24 45
4 15 29½ 60
5 15 36 75
6 9 15 45 90

Teamscore

schaker pnt
Raghav Pathak
Hrdya Drinanath
Roan Lenting 3
Niranjana Ganeshram
Noah Ritzerveld 3
Oscar Zecha 3
Bregje Roebers 2
Mees van Batenburg 4
Fleur Westerhof
FM Arthur de Winter 4
Roger Labruyere 3
Isafara Gergin 2
IM Eline Roebers
FM Loek van der Hagen
Rolinde den Heijer 3

Persoonlijke score na zes ronden

Hieronder staan de uitslagen van de zesde ronde en de indeling voor de zevende ronde.

Uislagen 6e ronde
maandag 11 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Armenië Sergey Yenokyan 1148 Nederland Hrdya Dinanath 1719 0 1
22 Estland Mart Mattias Alas 1252 Nederland Raghav Pathak 1757 1 0
38 Nederland Roan Lenting 0 Bulgarije Borislav Zhelyazkov 1336 1 0
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
28 Albanië Fiona Hoxha 1001 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 0 1
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Nederland Noah Ritzerveld 2074 Nederland Filip Ochedzan 1727 ½ ½
29 Roemenië Vicentiu-Dorian Savu 1439 Nederland Oscar Zecha 1978 0 1
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
26 Nederland Bregje Roebers 1287 Bulgarije Katerina Boyadzhieva 1154 0 1
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 Roemenië Tudor-Gabriel Danila 1902 Nederland Mees van Batenburg 2120 0 1
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
17 Roemenië Maia-Rut Moldovan 1488 Nederland Fleur Westerhof 1758 0 1
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Nederland Roger Labruyere 2193 Frankrijk FM Rajat Makkar 2451 0 1
12 Nederland FM Arthur de Winter 2393 Tsjechië CM Marek Fizer 2118 1 0
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
21 Armenië Alvard Stepanyan 1534 Nederland Isafara Gergin 1732 1 0
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
18 Spanje FM Miguel Buendia Ruiz 2219 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 ½ ½
25 Nederland IM Eline Roebers 2421 Turkije Metehan Ozen 2080 ½ ½
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Slowakije Doroteja Drevensek 1653 Nederland Rolinde den Heijer 1889 0 1

Indeling 7e ronde
dinsdag 12 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
5 Nederland Hrdya Dinanath 1719 Frankrijk Valentin Nicot 1785
29 Nederland Birkir Hallmundarson 1565 IJsland Roan Lenting 0
30 Nederland Raghav Pathak 1757 Bulgarije Zulin Nurvet 1334
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
24 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 Roemenië Noelia-Alexandra Cristurean 1166
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Armenië Arman G. Harutyunyan 1697 Nederland Noah Ritzerveld 2074
23 Nederland Oscar Zecha 1978 Armenië Aren Mnatsakanyan 1668
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
32 Oekraïne Iryna Savchenko 1190 Nederland Bregje Roebers 1287
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Nederland Mees van Batenburg 2120 Azer Agshin Alizada 1687
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Roemenië WFM Lili Toth 2016 Nederland Fleur Westerhof 1758
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
8 Roemenië FM Andrei Filip 2314 Nederland FM Arthur de Winter 2393
21 Nederland Roger Labruyere 2193 IJsland Martin Holten Fiskaaen 2046
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Nederland Isafara Gergin 1732 Litouwen Kristine Gruznova 1260
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
12 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 Nederland FM Bernardo Cesar Meastre 2415
27 Oekraïne Roman Pyrig 2120 Nederland IM Eline Roebers 2421
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
16 Nederland Rolinde den Heijer 1889 Azer Aytaj Mammadova 1614

Informatie van de bond, organisatie

Schaakbond | Toernooisite | Resultaten, stand en indeling

GM Dimitri Reinderman
Ronde 1 en 2

Ellen Hieltjes
Een mooie dag

Karthika Sivaramakrishnan
Vijf spelers met positieve score de rustdag in

schaker schaakclub
EK 10 Raghav Pathak VAS
EK 10 Hrdya Drinanath HMC Den Bosch, Nuts BS LW Beekman
EK 10 Roan Lenting Best Moves, ‘t Karregat
EK 10 Niranjana Ganeshram Eindhovense sv, ‘t Slingertouw
EK 12 Noah Ritzerveld sg Discendo Discimus, Bobby Fischer, Gymnasium Novum
EK 12 Oscar Zecha Arnhemse sv
EK 12 Bregje Roebers VAS
EK 14 Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren
EK 14 Fleur Westerhof Arnhemse sv
EK 16 FM Arthur de Winter Zukertort Amstelveen
EK 16 Roger Labruyere sv Almere, sv Purmerend, Kennemer Combinatie
EK 16 Isafara Gergin jsc Magnus Leidsche Rijn, sv Oud Zuylen
EK 18 IM Eline Roebers VAS, Kennemer Combinatie
EK 18 FM Loek van der Hagen Groninger Combinatie
EK 18 Rolinde den Heijer sc Woerden

Overzicht deelnemers

    Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de ster.