Europees Jeugdkampioenschap Schaken – 7e ronde: 7 uit 15

In de zevende ronde zijn er acht partijen in remise geëindigd, terwijl Niranjana, Mees en Isafara erin slagen hun partij te winnen. Mees komt op vijf punten en neemt hiermee het stokje van team-topscorer over van Hrdya.

Videofragmenten van Bram Klapwijk en een verjaardagsverslag van Jan Roebers met link naar verslag over uitstapje zijn toegevoegd aan de informatie-linken na de indeling van achtste ronde.

Nederlandsteam
voltallige Nederlandse Team – foto Jelle Ritzerveld
Gezamenlijke score
Ronde per ronde totaal
1 9 15 10½ 15
2 15 13½ 30
3 10½ 15 24 45
4 15 29½ 60
5 15 36 75
6 9 15 45 90
7 7 15 52 105

Teamscore

schaker pnt
Raghav Pathak
Hrdya Drinanath
Roan Lenting
Niranjana Ganeshram
Noah Ritzerveld 3
Oscar Zecha 3
Bregje Roebers
Mees van Batenburg 5
Fleur Westerhof
FM Arthur de Winter
Roger Labruyere
Isafara Gergin 3
IM Eline Roebers 3
FM Loek van der Hagen 4
Rolinde den Heijer

Persoonlijke score na zeven ronden

Hieronder staan de uitslagen van de zevende ronde en de indeling voor de achtste ronde.

Uitslagen 7e ronde
dinsdag 12 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
5 Nederland Hrdya Dinanath 1719 Frankrijk Valentin Nicot 1785 0 1
29 Nederland Birkir Hallmundarson 1565 IJsland Roan Lenting 0 ½ ½
30 Nederland Raghav Pathak 1757 Bulgarije Zulin Nurvet 1334 0 1
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
24 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 Roemenië Noelia-Alexandra Cristurean 1166 1 0
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Armenië Arman G. Harutyunyan 1697 Nederland Noah Ritzerveld 2074 ½ ½
23 Nederland Oscar Zecha 1978 Armenië Aren Mnatsakanyan 1668 0 1
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
32 Oekraïne Iryna Savchenko 1190 Nederland Bregje Roebers 1287 ½ ½
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Nederland Mees van Batenburg 2120 Azer Agshin Alizada 1687 1 0
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Roemenië WFM Lili Toth 2016 Nederland Fleur Westerhof 1758 1 0
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
8 Roemenië FM Andrei Filip 2314 Nederland FM Arthur de Winter 2393 ½ ½
21 Nederland Roger Labruyere 2193 IJsland Martin Holten Fiskaaen 2046 ½ ½
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Nederland Isafara Gergin 1732 Litouwen Kristine Gruznova 1260 1 0
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
12 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 Nederland FM Bernardo Cesar Meastre 2415 ½ ½
27 Oekraïne Roman Pyrig 2120 Nederland IM Eline Roebers 2421 ½ ½
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
16 Nederland Rolinde den Heijer 1889 Azer Aytaj Mammadova 1614 ½ ½

Indeling 8e ronde
woensdag 13 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Estland Mart Mattias Alas 1252 Nederland Hrdya Dinanath 1719
29 Nederland Roan Lenting 0 Roemenië Alexandru-Daniel Pasca 1456
38 Oostenrijk Tim Schernthaner 1169 Nederland Raghav Pathak 1757
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
17 Servië Dunja Milojevic 1248 Nederland Niranjana Ganeshram 1343
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
20 Nederland Noah Ritzerveld 2074 Azer Shamsi Garakhanov 1623
30 Nederland Oscar Zecha 1978 België Benoit Drugmand 1512
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
29 Nederland Bregje Roebers 1287 Portugal Margarida Ribeiro 1182
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
6 Nederland Mees van Batenburg 2120 Oostenrijk FM Lukas Dotzer 2357
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 Nederland Fleur Westerhof 1758 Georgië Tekla Koghuashvili 1589
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
8 Nederland FM Arthur de Winter 2393 Italië Gabriel Urbani 2266
23 UK Dimitrios Levon Zakarian 1992 Nederland Roger Labruyere 2193
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Georgië Mariam Sichinava 1616 Nederland Isafara Gergin 1732
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
18 Roemenië Teodor-Mihnea Voicu 2162 Nederland FM Loek van der Hagen 2257
27 Nederland IM Eline Roebers 2421 Spanje Javier Martinez Soriano 2106
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Italië Kamilla Rubinshtein 2031 Nederland Rolinde den Heijer 1889

Informatie van de bond, organisatie

Schaakbond | Toernooisite | Resultaten, stand en indeling

GM Dimitri Reinderman
Ronde 1 en 2

Ellen Hieltjes
Een mooie dag

Karthika Sivaramakrishnan
Vijf spelers met positieve score de rustdag in

Bram Klapwijk
Fragmenten EK Jeugd

Jan Roebers
Rustdag, zesde ronde en jarigen

schaker schaakclub
EK 10 Raghav Pathak VAS
EK 10 Hrdya Drinanath HMC Den Bosch, Nuts BS LW Beekman
EK 10 Roan Lenting Best Moves, ‘t Karregat
EK 10 Niranjana Ganeshram Eindhovense sv, ‘t Slingertouw
EK 12 Noah Ritzerveld sg Discendo Discimus, Bobby Fischer, Gymnasium Novum
EK 12 Oscar Zecha Arnhemse sv
EK 12 Bregje Roebers VAS
EK 14 Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren
EK 14 Fleur Westerhof Arnhemse sv
EK 16 FM Arthur de Winter Zukertort Amstelveen
EK 16 Roger Labruyere sv Almere, sv Purmerend, Kennemer Combinatie
EK 16 Isafara Gergin jsc Magnus Leidsche Rijn, sv Oud Zuylen
EK 18 IM Eline Roebers VAS, Kennemer Combinatie
EK 18 FM Loek van der Hagen Groninger Combinatie
EK 18 Rolinde den Heijer sc Woerden

Overzicht deelnemers

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van vlag.