Europees Jeugdkampioenschap Schaken – 8e ronde: 9 uit 15 voor de Oranje delegatie

De voorlaatste ronde is de aanpak van 7 tegenstanders door onze landgenoten weerlegd en is op 4 borden de strijd onbeslist gebleven. Mees van Batenburg komt op 6 punten, Hrdya Dinanath en FM Arthur de Winter op 5½ punten. Brengt mogelijk met zich mee dat hun partijen van de slotronde live te volgen zijn.

Tijdens de slotronde op donderdag 14 september zullen de klokken om 12.00 uur Nederlandse tijd aangezet worden.

Nederlandsteam
voltallige Nederlandse Team – foto Jelle Ritzerveld

<

Gezamenlijke score
Ronde per ronde totaal
1 9 15 10½ 15
2 15 13½ 30
3 10½ 15 24 45
4 15 29½ 60
5 15 36 75
6 9 15 45 90
7 7 15 52 105
8 9 15 61 120

Teamscore

schaker pnt
Raghav Pathak
Hrdya Drinanath
Roan Lenting 4
Niranjana Ganeshram
Noah Ritzerveld 4
Oscar Zecha 4
Bregje Roebers
Mees van Batenburg 6
Fleur Westerhof 4
FM Arthur de Winter
Roger Labruyere
Isafara Gergin 3
IM Eline Roebers 4
FM Loek van der Hagen 4
Rolinde den Heijer

Persoonlijke score na acht ronden

Hieronder staan de uitslagen van de achtste ronde en de indeling voor de slotronde.

Uitslagen 8e ronde
woensdag 13 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Estland Mart Mattias Alas 1252 Nederland Hrdya Dinanath 1719 0 1
29 Nederland Roan Lenting 0 Roemenië Alexandru-Daniel Pasca 1456 ½ ½
38 Oostenrijk Tim Schernthaner 1169 Nederland Raghav Pathak 1757 ½ ½
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
17 Servië Dunja Milojevic 1248 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 1 0
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
20 Nederland Noah Ritzerveld 2074 Azer Shamsi Garakhanov 1623 ½ ½
30 Nederland Oscar Zecha 1978 België Benoit Drugmand 1512 1 0
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
29 Nederland Bregje Roebers 1287 Portugal Margarida Ribeiro 1182 1 0
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
6 Nederland Mees van Batenburg 2120 Oostenrijk FM Lukas Dotzer 2357 1 0
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
15 Nederland Fleur Westerhof 1758 Georgië Tekla Koghuashvili 1589 ½ ½
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
8 Nederland FM Arthur de Winter 2393 Italië Gabriel Urbani 2266 1 0
23 UK Dimitrios Levon Zakarian 1992 Nederland Roger Labruyere 2193 0 1
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Georgië Mariam Sichinava 1616 Nederland Isafara Gergin 1732 1 0
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
18 Roemenië Teodor-Mihnea Voicu 2162 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 1 0
27 Nederland IM Eline Roebers 2421 Spanje Javier Martinez Soriano 2106 1 0
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
11 Italië Kamilla Rubinshtein 2031 Nederland Rolinde den Heijer 1889 1 0

Indeling slotronde
donderdag 14 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
6 Nederland Hrdya Dinanath 1719 Duitsland Mykhaylo Nezhyvenko 1933
28 Polen Eryk Ejsymont 1587 Nederland Roan Lenting 0
37 Nederland Raghav Pathak 1757 Bosnië David M Peric 0
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Armenië Araks Avetisyan 1112 Nederland Niranjana Ganeshram 1343
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
21 Hongarije Daniel Sinoros-Szabo 1671 Nederland Noah Ritzerveld 2074
22 Nederland Zeno-Andrei Ponta-Facalet 1605 Roemenië Oscar Zecha 1978
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
27 Israël Itael Ribstein 1024 Nederland Bregje Roebers 1287
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
4 Griekenland Antonios Gkavardinas 2280 Nederland Mees van Batenburg 2120
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
20 Litouwen Ula Rudzinskaite 1449 Nederland Fleur Westerhof 1758
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
5 Israël IM Elie Milikow 2430 Nederland FM Arthur de Winter 2393
17 Nederland Roger Labruyere 2193 Azer Allahverdi Hamidov 1781
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
21 Nederland Isafara Gergin 1732 IJsland Anna Ovidia Young 1489
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 IJsland Benedikt Briem 2207 Nederland IM Eline Roebers 2421
25 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 Servië Dominik Petrek 2189
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Nederland Rolinde den Heijer 1889 Roemenië Andra-Maria Popa 1584

Informatie van de bond, organisatie

Schaakbond | Toernooisite | Resultaten, stand en indeling

GM Dimitri Reinderman
Ronde 1 en 2

Ellen Hieltjes
Een mooie dag

Karthika Sivaramakrishnan
Vijf spelers met positieve score de rustdag in

Bram Klapwijk
Fragmenten EK Jeugd

Jan Roebers
Rustdag, zesde ronde en jarigen

schaker schaakclub
EK 10 Raghav Pathak VAS
EK 10 Hrdya Drinanath HMC Den Bosch, Nuts BS LW Beekman
EK 10 Roan Lenting Best Moves, ‘t Karregat
EK 10 Niranjana Ganeshram Eindhovense sv, ‘t Slingertouw
EK 12 Noah Ritzerveld sg Discendo Discimus, Bobby Fischer, Gymnasium Novum
EK 12 Oscar Zecha Arnhemse sv
EK 12 Bregje Roebers VAS
EK 14 Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren
EK 14 Fleur Westerhof Arnhemse sv
EK 16 FM Arthur de Winter Zukertort Amstelveen
EK 16 Roger Labruyere sv Almere, sv Purmerend, Kennemer Combinatie
EK 16 Isafara Gergin jsc Magnus Leidsche Rijn, sv Oud Zuylen
EK 18 IM Eline Roebers VAS, Kennemer Combinatie
EK 18 FM Loek van der Hagen Groninger Combinatie
EK 18 Rolinde den Heijer sc Woerden

Overzicht deelnemers

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van auto.