Europees Jeugdkampioenschap Schaken – slotronde: 8 uit 15 om mee af te sluiten

Het Oranje gezelschap in Mamaia gaat morgen middels een terugreis naar Nederland een evenement afsluiten die hen lang bij zal blijven. FM Arthur de Winter (winst) en Mees van Batenburg (remise) bereiken met hun resultaat in de slotronde een zevende plaats in hun leeftijdcategorie. GM Dimitri Reinderman schrijft daarover uitgebreid in een verslag dat te bereiken is vanuit de hoek van de toernooi informatie na de tabel van de uitslagen van de slotronde. Evenals het verslag van de 9 jarige Roan Lenting.

Verder winnen Raghav Pathak, Niranjana Ganeshram, Oscar Zecha, Isafara Gergin en Rolinde hun partij, terwijl Noah Ritzerveld, Fleur Westerhof en FM Loek van der Hagen afsluiten met remise.

Nederlandsteam
voltallige Nederlandse Team – foto Jelle Ritzerveld
Gezamenlijke score
Ronde per ronde totaal
1 9 15 10½ 15
2 15 13½ 30
3 10½ 15 24 45
4 15 29½ 60
5 15 36 75
6 9 15 45 90
7 7 15 52 105
8 9 15 61 120
9 8 15 69 135

Teamscore

schaker pnt
Raghav Pathak 4
Hrdya Drinanath
Roan Lenting 4
Niranjana Ganeshram
Noah Ritzerveld
Oscar Zecha 5
Bregje Roebers
Mees van Batenburg
Fleur Westerhof
FM Arthur de Winter
Roger Labruyere
Isafara Gergin 4
IM Eline Roebers 4
FM Loek van der Hagen
Rolinde den Heijer

Persoonlijk eindresultaat van deelname aan het Europees Kampioenschap

Hieronder staan de uitslagen van de slotronde.

Uitslagen slotronde
donderdag 14 september 2023

Open 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
6 Nederland Hrdya Dinanath 1719 Duitsland Mykhaylo Nezhyvenko 1933 0 1
28 Polen Eryk Ejsymont 1587 Nederland Roan Lenting 0 1 0
37 Nederland Raghav Pathak 1757 Bosnië David M Peric 0 1 0
Girls 10
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
22 Armenië Araks Avetisyan 1112 Nederland Niranjana Ganeshram 1343 0 1
Open 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
21 Hongarije Daniel Sinoros-Szabo 1671 Nederland Noah Ritzerveld 2074 ½ ½
22 Nederland Zeno-Andrei Ponta-Facalet 1605 Roemenië Oscar Zecha 1978 0 1
Girls 12
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
27 Israël Itael Ribstein 1024 Nederland Bregje Roebers 1287 1 0
Open 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
4 Griekenland Antonios Gkavardinas 2280 Nederland Mees van Batenburg 2120 ½ ½
Girls 14
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
20 Litouwen Ula Rudzinskaite 1449 Nederland Fleur Westerhof 1758 ½ ½
Open 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
5 Israël IM Elie Milikow 2430 Nederland FM Arthur de Winter 2393 0 1
17 Nederland Roger Labruyere 2193 Azer Allahverdi Hamidov 1781 0 1
Girls 16
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
21 Nederland Isafara Gergin 1732 IJsland Anna Ovidia Young 1489 1 0
Open 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 IJsland Benedikt Briem 2207 Nederland IM Eline Roebers 2421 1 0
25 Nederland FM Loek van der Hagen 2257 Servië Dominik Petrek 2189 ½ ½
Girls 18
bord land wit Rtg land zwart Rtg uitslag
19 Nederland Rolinde den Heijer 1889 Roemenië Andra-Maria Popa 1584 1 0
schaker schaakclub
EK 10 Raghav Pathak VAS
EK 10 Hrdya Drinanath HMC Den Bosch, Nuts BS LW Beekman
EK 10 Roan Lenting Best Moves, ‘t Karregat
EK 10 Niranjana Ganeshram Eindhovense sv, ‘t Slingertouw
EK 12 Noah Ritzerveld sg Discendo Discimus, Bobby Fischer, Gymnasium Novum
EK 12 Oscar Zecha Arnhemse sv
EK 12 Bregje Roebers VAS
EK 14 Mees van Batenburg RSR Ivoren Toren
EK 14 Fleur Westerhof Arnhemse sv
EK 16 FM Arthur de Winter Zukertort Amstelveen
EK 16 Roger Labruyere sv Almere, sv Purmerend, Kennemer Combinatie
EK 16 Isafara Gergin jsc Magnus Leidsche Rijn, sv Oud Zuylen
EK 18 IM Eline Roebers VAS, Kennemer Combinatie
EK 18 FM Loek van der Hagen Groninger Combinatie
EK 18 Rolinde den Heijer sc Woerden

Overzicht deelnemers

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van kopje.