European Club Cup – 1e ronde: LSG en Paul Keres winnen in de openingsronde

In het Albanese Durrës is de European Club Cup begonnen, waar zes Nederlandse teams naar afgereisd zijn om er deel te nemen: LSG, twee teams van Paul Keres, Kennemer Combinatie, Zuid-Limburg en Bloemendaalse sv.

Daarnaast zijn er nog landgenoten in andere teams: GM Jorden van Foreest, IM Eline Roebers, FM Machteld van Foreest, GM Sergey Tiviakov en GM Roeland Pruijsers.

De teams van Superchess spelen onder de Roemeense vlag. In de Open groep o.l.v. coach GM Ivan Sokolov met GM Jorden van Foreest en in de Woman o.l.v. GM Alexander Motylev met IM Eline Roebers.

GM Tiviakov speelt voor het Franse Chartres Echecs, waar ook GM Daniel Dardha meespeelt

GM Roeland Pruijsers speelt voor Werder Bremen en FM Machteld van Foreest voor Schachgesellschaft Solingen.

Van de teams waar Nederlanders in voorkomen, wordt de resultaten weergegeven, ook wanneer ze niet opgesteld zijn. Zoals in de eerste ronde geldt voor GM Tiviakov en IM Roebers.

De ronden beginnen steeds om 15.00 uur, waarbij de klok in Albanië gelijkt staat met die in Nederland.

Van LSG en Kennemer Combinatie zijn er alvast een verslagen bereikbaar gemaakt: Robin Swinkels | Hicham Boulahfa

Brugse Meesters
team Bloemendaal sv
Uitslagen 1e ronde
Zondag 1 oktober 2023
Open
1 1 Roemenië Superchess Rtg 43 Rishon Lezion B Israël Rtg 6 0
1.1 GM Bogdan-Daniel Deac 2701 F 2382 1 0
1.2 GM Jorden van Foreest 2707 FM Ari Guz 2309 1 0
1.3 GM Vladimir Fedoseev 2691 IM Nati Ribshtein 2252 1 0
1.4 GM Kirill Shevchenko 2671 Gil Barak 2157 1 0
1.5 GM Liviu-Dieter Nisipeanu Orel Ribstein 1975 1 0
1.6 GM Constantin Lupulescu 2581 IM Alexander Kundin 2267 1 0
2 46 Nederland Bloemendaalse sv Rtg 4 Offerspill Sjakklubb IJsland Rtg ½
2.1 Jasel Lopez 2383 GM Raunak Sadhwani 2641 ½ ½
2.2 FM Richard Duijn 2214 GM Aryan Tari 2619 0 1
2.3 Dick de Graaf 2071 GM V Pranav 2579 0 1
2.4 Rob Duijn 2187 GM Johan-Sebastian Christiansen 2606 0 1
2.5 Jacques Schouten 0 GM Frode Olav Olsen 2519 0 1
2.6 Ad Hendrikse 1884 GM Benjamin Haldorsen 2454 0 1
3 44 Nederland Zuid-Limburg Rtg 2 Novy Bor Tsjechië Rtg 0 6
3.1 FM Lennert Lenaerts 2353 GM Vincent Keymer 2717 0 1
3.2 FM Alexander Suvorov 2340 GM David Navara 2689 0 1
3.3 FM Siem van Dael 2321 GM Thai Dai Van Nguyen 2618 0 1
3.4 FM Luca Suvorov 2324 GM Mateusz Bartel 2651 0 1
3.5 Laruin Perkampus 2134 GM Markus Ragger 2615 0 1
3.6 CM Luc Zimmermann 2067 GM Stepan Zilka 2599 0 1
8 15 Nederland LSG Rtg 57 CE Le Cavalier Differdange Luxemburg Rtg
8.1 IM Artur Pijpers 2433 GM Lev Yankelevich 2399 0 1
8.2 IM Edwin van Haastert 2427 FM Louis Salles 2318 ½ ½
8.3 Im Jan-Willem de Jong 2412 AIM Alexis Cahen 2049 1 0
8.4 IM Mark van der Werf 2399 Alain Favier 2023 ½ ½
8.5 IM Michiel Bosman 2366 Ansgar Barthel 2056 1 0
8.6 IM Thomas Willemze 2351 Nagib Dahdah 2073 ½ ½
10 9 Belgié Chartres Echecs Rtg 51 TSM Schifflange luxemburg Rtg 6 0
10.1 GM Daniel Dardha 2580 FM Rick Frischmann 2388 1 0
10.2 GM Maxime Lagarde 2626 FM Jeremie Devallee 2210 1 0
10.3 IM Augustin Droin 2468 Mathieu Barbaras 2205 1 0
10.4 IM Timothe Razafindratsima 2459 Marc Mertens 2126 1 0
10.5 GM Gata Kamsky 2641 Andreas Kessler 2108 1 0
10.6 GM Namig Guliyev 2531 Adrien Jacquot 1952 1 0
15 56 Nederland Kennemer Combinatie Rtg 14 SK Zmaj Servië Rtg ½
15.1 GM Friso Nijboer 2463 IM Bojan Maksimovic 2502 0 1
15.2 FM Onno Elgersma 2266 IM Milos Stankovic 2464 ½ ½
15.3 Gerard Rill 2218 GM Merab Gagunashvili 2550 0 1
15.4 Jurriaan Boeren 2120 IM Alex Krstulovic 2433 0 1
15.5 Juan Jose Quattordio 2092 IM Vladimir Lukovic 2437 0 1
15.6 Vlad Omota 1877 Andrej Sukovic 2380 0 1
22 64 Ierland Ennis Chess Club Rtg 22 Werder Bremen Duitsland Rtg
22.1 IM Oleg Gubanov 2284 GM Roland Pruijsers 2540 ½ ½
22.2 FM Zalan Nemeth 2207 IM Nikolas Wachinger 2426 ½ ½
22.3 WIM Zsuzsanna Terbe 2171 IM Spartak Grigorian 2444 0 1
22.4 FM Oscar Abraham Culbeaux Tello 2104 FM Collin Colbow 2404 0 1
22.5 FM Rory Quinn 2116 IM Jari Reuker 2403 0 1
22.6 Oissine Murchadha 1923 FM Sven Charmeteau 2288 ½ ½
27 28 Nederland Paul Keres Rtg 69 HSC Helsinki Street Chess Finland Rtg ½
27.1 FM Peter Lombaers 2359 IM Miikka Maki-Uuro 2284 1 0
27.2 IM Demre Kerigan 2360 FM Tommi Verkasalo 2205 1 0
27.3 IM Xander Wemmers 2353 FM Mikko Kivisto 2202 ½ ½
27.4 IM Niels Ondersteijn 2370 Thomas Sandvik 1945 1 0
27.5 FM Evert Rademakers 2256 Niko Papula 1888 1 0
27.6 Paul Hommerson Kauko Kelo 1588 1 0
28 70 Nederland Paul Keres 2 Rtg 28 MRU – ROSK Consulting Litouwen Rtg 1 5
1.1 CM Dirk Floor 2166 GM Paulius Pultinevicius 2586 0 1
1.2 John Cornelisse 2140 FM Rokas Klabis 2419 0 1
1.3 Sander Boogaard 2118 IM Vaidas Sakalauskas 2344 0 1
1.4 Arend van de Lagemaat 2034 FM Tautvydas Vedrickas 2329 1 0
1.5 Elmer van Veenendaal 1998 FM Matas Indriunas 2326 0 1
1.6 Branco Titus 1981 Vaidas Setkauskas 2239 0 1
Woman
3 2 roemenië Superchess Rtg 15 ASD Pedone Isolano Italië Rtg ½
3.1 GM Nino Batsiashvili 2475 IM Sophie Millliet 2391 1 0
3.2 WGM Dinara Wagner 2461 WIM Tea Gueci 2149 ½ ½
3.3 IM Irina Bulmaga 2423 WFM Angela Flavia Grimaldi 1987 1 0
3.4 IM Marsel Efroiski 0 Valeria Martinelli 2008 1 0
13 12 Duitsland Schachgesellschaft Solingen Rtg 25 HSC Helsinki Street Club Finland Rtg 4 0
13.1 FM Machteld van Foreest 2266 WIM Tanja Tuominen 2036 1 0
13.2 WIM Annmarie Muetsch 2262 WFM Heini Puuska 1931 1 0
13.3 FM Liwia Jarocka 2208 Heini Rinne 1798 1 0
13.4 WFM Luisa Bashylina 2192 Netta Ekman 1827 1 0
Uitslagen en stand en indeling
Open Woman
uitslagen 1e ronde 1 1
stand S S
indeling 2e ronde 2 2

Informatie vanuit Durrës, Albanië
Toernooisite
LIVE OPEN | LIVE Woman

    Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de vlag.