European Club Cup – 6e ronde: Zuid-Limburg, KC en LSG winnen!

Binnen een week wordt Paul Keres voor de tweede keer geklopt door LSG. KC wint duidelijk en Zuid-Limburg nipt.

Verslagen

Zuid-Limburg: record opkomst
Liveblog Paul Keres
LSG Albanië | R1 LSG zet zichzelf op scherp | R2 Kop laat het afweten | R3 eerste nederlaag | R4 Weerwolven van Durrës
Kennemer Combinatie: Hicham Boulahfa

Durrës
Uitslagen 6e ronde
Vrijdag 6 oktober 2023
Open
2 1 Roemenië Superchess Rtg 4 Offerspill Sjakklubb Noorwegen Rtg 3 3
2.1 GM Richard Rapport 2752 GM Magnus Carlsen 2839 ½ ½
2.2 GM Viswanathan Anand 2754 GM Raunak Sadhwani 2641 ½ ½
2.3 GM Bogdan-Daniel Deac 2701 GM Aryan Tari 2619 1 0
2.4 GM Jorden van Foreest 2707 GM V. Pranav 2579 0 1
2.5 GM Vladimir Fedoseev 2691 GM Eric Hansen 2609 ½ ½
2.6 GM Kirill Shevchenko 2671 GM Frode Olav Olsen Urkedal 2519 ½ ½
9 34 Italië Obiettivo Risarcimento Padova Rtg 9 Chartres Echecs Frankrijk Rtg 2 4
9.1 GM Daniele Vocaturo 2625 GM Daniel Dardha 2580 ½ ½
9.2 GM Danyyl Dvirnyy 2500 GM Maxime Lagarde 2626 ½ ½
9.3 FM Valerio Carnicelli 2403 IM Augustin Droin 2468 ½ ½
9.4 FM Alessio Boraso 2258 IM Timothe Razafindratsima 2459 0 1
9.5 Marco Massironi 2144 GM Namig Guliyev 2531 ½ ½
9.6 Cristiano Quaranta 2079 SGM Vera Nebolsina 2209 0 1
10 27 Nederland Paul Keres Rtg 15 LSG Leiden Nederland Rtg
10.1 GM Hugo ten Hertog 2525 GM Jan Smeets 2548 1 0
10.2 FM Peter Lombaers 2359 GM Robin Swinkels 2515 0 1
10.3 IM Demre Kerigan 2360 IM Arthur Pijpers 2433 ½ ½
10.4 IM Niels Ondersteijn 2370 IM Jan-Willem de Jong 2412 ½ ½
10.5 FM Evert Rademakers 2256 IM Mark van der Werf 2399 0 1
10.6 Paul Hommerson 2287 IM Thomas Willemze 2351 ½ ½
15 32 Spanje Paterna Chess Club Rtg 22 Werder Bremen Duitsland Rtg
15.1 FM Diego Macias Pino 2454 GM Roland Pruijsers 2540 ½ ½
15.2 IM Jose Vicente Pallardo Lozoya 2371 IM Nikolas Wachinger 2426 ½ ½
15.3 IM Enrique Llobell Cortell 2367 IM Spartak Grigorian 2444 1 0
15.4 IM Mauriciio Vassallo Barroche 2363 FM Collin Colbow 2404 0 1
15.5 IM Eric Sos Andreu 2354 IM Jari Reuker 2403 ½ ½
15.6 FM Jose Torres Sanchez 2187 FM Sven Charmeteau 2288 0 1
26 56 Nederland Kennemer Combinatie Rtg 42 Schachfreunde Wirtzfield Duitsland Rtg
26.1 GM Friso Nijboer 2463 GM Andrey Sumets 2521 1 0
26.2 FM Onno Elgersma 2266 IM Matthias Roeder 2321 1 0
26.3 Gerard Rill 2218 FM Arben Dardha 2260 0 1
26.4 Jurriaan Boeren 2120 CM Gabriel Perez Perez 2223 ½ ½
26.5 Juan Jose Quattordio 2092 Christian Jeitz 2185 1 0
26.6 Vlad Omota 1877 Bernd Loo 1843 1 0
28 44 Nederland Zuid-Limburg Rtg 66 sv Raika Rapid Feffernitz Oostenrijk Rtg
28.1 FM Lennert Lenaerts 2353 IM Peter Schreiner 2378 0 1
28.2 FM Alexander Suvorov 2340 GM Andreas Diermair 2439 ½ ½
28.3 FM Siem van Dael 2321 Simon Pacher 2028 1 0
28.4 FM Luca Suvorov 2324 CM Adamo Valtiner 1950 1 0
28.5 CM Luc Zimmermann 2067 Leon Loescher 1900 ½ ½
28.6 CM Marcel Winkels 1917 Noah Tscharnuter 1971 ½ ½
34 59 finland Jyvas-Shakki Rtg 70 Paul Keres 2 Nederland Rtg
34.1 FM Tommi Luukkonen CM Dirk Floor 2166 0 1
34.2 Vadim Galchenko 2166 FM Marijn Otte 2154 1 0
34.3 Tommi Franssila 2205 John Cornelisse 2140 ½ ½
34.4 FM Risto Nevanlinna 2155 Sander Boogaard 2118 1 0
34.5 Aaro Salmelin 2086 Arend van de Lagemaat 2034 0 1
34.6 Ilkka Hartio 1952 Branco Titus 1981 1 0
33 77 denemarken Rtg 46 Bloemendaalse sv Nederland Rtg
33.1 Morten Andersen 2175 GM Loek van Wely 2626
33.2 WIM Oksana Kryger 2065 IM Jasel Lopez 2383
33.3 WFM Sandra De Blecourt 1972 Rob Duijn 2187
33.4 Esben Christensen 1993 Jacques Schouten 0
33.5 Jan Lofberg 1790 Ad Hendrikse 1884
33.6 Viggo Sorensen 1738 Edwin Rutte 1643
Woman
2 4 roemenië sp Gaz Ukraine Rtg 2 Superchess roemenië Rtg ½
2.1 GM Anna Ushenina 2434 GM Nino Batsiashvili 2475 0 1
2.2 IM Lela Javakhishvili 2437 WGM Dinara Wagner 2461 0 1
2.3 IM Deimante Daulyte-Cornette 2360 IM Irina Bulmaga 2423 0 1
2.4 GM Natalia Zhukova 2303 IM Marsel Efroimski 2447 ½ ½
5 7 Duitsland msk Centar Asseco See Rtg 12 Schachgesellschaft Solingen Duitsland Rtg 2 2
5.1 IM Stavroula Tsolakidou 2385 FM Machteld van Foreest 2266 ½ ½
5.2 IM Mai Narva 2399 WIM Annmarie Muetsch 2262 ½ ½
5.3 WGM Viktoria Radeva 2293 FM Liwia Jarocka 2208 ½ ½
5.4 Ivana Manova 1925 WFM Luisa Bashylina 2192 ½ ½
Uitslagen, stand en indeling
Open Woman
uitslagen 6e ronde 6 6
uitslagen 5e ronde 5 5
4e ronde 4 4
3e ronde 3 3
2e ronde 2 2
1e ronde 1 1
stand S S
indeling slotronde 6 6

Informatie vanuit Durrës, Albanië
Toernooisite
LIVE OPEN | LIVE Woman

    Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de ster.