European Club Cup – Noorse Offerspill Sjakkclubb (m) en Superchess (v) kampioen!

Een toernooi waarbij de laatste loodjes het zwaarst zijn geweest zit erop. Hier en daar zijn er lege borden geweest. De verslagen van LSG geven inzicht in hoe dat komt.

Bij de vrouwen is het Superchess team, met onder hen IM Eline Roebers de beste. Het als vierde geplaatste Offerspill Sjakkclubb heeft GM Magnus Carlsen in het team en scoort de meeste matchpunten.

LSG en Paul Keres 2 sluiten af met een overwinning. Het vlaggenschip van Paul Keres en Bloemendaalse sv eindigen het toernooi met een gelijkspel, waarbij IM Jasel Lopez alle tijd had om de verrichtingen in het Nationale Schaakgebouw te volgen.

Verslagen

Zuid-Limburg: record opkomst
Liveblog Paul Keres
LSG Albanië | R1 LSG zet zichzelf op scherp | R2 Kop laat het afweten | R3 eerste nederlaag | R4 Weerwolven van Durrës
Kennemer Combinatie: Hicham Boulahfa

Durrës
Uitslagen slotronde
Zaterdag 7 oktober 2023
Open
4 99 Tsjechië Novy Bor Rtg 1 Superchess Roemenië Rtg
2.1 GM Vincent Keymer 2717 GM Richard Rapport 2752 ½ ½
2.2 GM Nils Grandelius 2689 GM Viswanathan Anand 2754 ½ ½
2.3 GM David Navara 2689 GM Bogdan-Daniel Deac 2701 ½ ½
2.4 GM Thai Dai Van Nguyen 2618 GM Jorden van Foreest 2707 0 1
2.5 GM David Anton Guijarro 2653 GM Vladimir Fedoseev 2691 1 0
2.6 GM Mateusz Bartel 2651 GM Kirill Shevchenko 2671 1 0
5 9 Frankrijk Chartres Echecs Rtg 10 Vugar Gashimov Aze Rtg 3 3
5.1 GM Daniel Dardha 2580 GM Rauf Mamedov 2640 ½ ½
5.2 GM Maxime Lagarde 2626 GM Aydin Suleymanli 2588 0 1
5.3 IM Augustin Droin 2468 IM Ahmad Ahmadzada 2494 1 0
5.4 IM Timothe Razafindratsima 2459 IM Read Samadov 2492 0 1
5.5 GM Namig Guliyev 2531 GM Abdulla Gadimbayli 2492 1 0
5.6 SGM Vera Nebolsina 2209 GM Ulvi Sadikhov 2492 ½ ½
10 22 Duitsland Werder Bremen Rtg 14 sk Zmaj Servië Rtg 1 5
10.1 GM Roland Pruijsers 2540 IM Milos Gagunashvili 2464 ½ ½
10.2 IM Nikolas Wachinger 2426 GM Merab Gagunashvili 2550 0 1
10.3 IM Spartak Grigorian 2444 IM Alex Krstulovic 2433 0 1
10.4 FM Collin Colbow 2404 IM Novak Pezelj 2476 ½ ½
10.5 IM Jari Reuker 2403 IM Vladimir Lukovic 2437 0 1
10.6 FM Sven Charmeteau 2288 FM Andrej Sukovic 2380 0 1
11 15 Nederland LSG Leiden Rtg 25 Wood Green UK Rtg 4 2
11.1 GM Robin Swinkels 2515 GM Ravi Haria 2522 ½ ½
11.2 IM Arthur Pijpers 2433 IM Matthew J Wadsworth 2446 ½ ½
11.3 IM Edwin van Haastert 2427 IM Borna Derakhshani 2358 ½ ½
11.4 IM Mark van der Werf 2399 FM Borna Derakhshani 2358 +
11.5 IM Michiel Bosman 2366 FM Conor O’Donnell 2308 ½ ½
11.6 IM Thomas Willemze 2351 Viktor Stoyanov 2304 1 0
18 19 Moldavië Perfect Rtg 44 Zuid-Limburg Nederland Rtg 4 2
18.1 GM Ilia Smirin 2564 FM Alexander Suvorov 2340 1 0
18.2 GM Vladimir Hamitevici 2482 FM Siem van Dael 2321 ½ ½
18.3 IM Valery Atlas 2423 FM Luca Suvorov 2324 1 0
18.4 Victor Kurochkin 2376 LAurin Perkampus 2134 1 0
18.5 IM Andrey Alekseev 2314 CM Luc Zimmermann 2067 ½ ½
18.6 Mikhail Pleshkov 2011 CM Marcel Winkels 1917 0 1
20 43 Israël Rtg 27 Paul Keres Nederland Rtg 3 3
20.1 FM Ari Guz 2309 GM Hugo ten Hertog 2525 ½ ½
20.2 IM Nati Ribshtein 2252 FM Peter Lombaers 2359 0 1
20.3 Gil Barak 2157 IM Demre Kerigan 2360 0 1
20.4 Orel Ribstein 1975 IM Niels Ondersteijn 2370 ½ ½
20.5 IM Alexander Kundin 2267 FM Evert Rademakers 2256 1 0
20.6 FM Gleb Kaganskiy 2172 Paul Hommerson 2287 1 0
23 56 Nederland Kennemer Combinatie Rtg 32 Paterna Chess Club Spanje Rtg 2 4
23.1 GM Friso Nijboer 2463 FM Diego Macias Pino 2454 ½ ½
23.2 FM Onno Elgersma 2266 IM Jose Vicente Pallardo Lozoya 2371 1 0
23.3 Gerard Rill 2218 IM Enrique Llobell Cortell 2367 0 1
23.4 Jurriaan Boeren 2120 IM Mauricio Vassallo Barroche 2363 0 1
23.5 Juan Jose Quattordio 2092 IM Eric Sos Andreu 2354 ½ ½
23.6 Vlad Omota 1877 FM Jose Torres Sanchez 0 1
27 46 Nederland Bloemendaalse sv Rtg 55 sk Koenig Tegel Duitsland Rtg 3 3
27.1 GM Loek van Wely 2626 FM Andreas Breier 2349 1 0
27.2 IM Jasel Lopez 2383 Ahmed Anibar 2276 +
27.3 Richard Duijn 2214 FM Stephan Giemsa 2223 ½ ½
27.4 Dick de Graaff 2071 Alina Rath 2030 0 1
27.5 Rob Duijn 2187 Fernando Offermann 2054 ½ ½
27.6 Jacques Schouten 0 CM Kristian Dimitrijeski 2113 0 1
38 70 Nederland Paul Keres 2 Rtg 69 hsc Helsinki Street Chess finland Rtg 4 1
38.1 CM Dirk Floor 2166 FM Mikko Kivisto 2202 ½ ½
38.2 FM Marijn Otte 2154 Thomas Sandvik 1945 1 0
38.3 John Cornelisse 2140 Niko Papula 1888 1 0
38.4 Arend van de Lagemaat 2034 Kauko Kelo ½ ½
38.5 Elmer van Veenendaal 1998 no player 0 +
38.6 no player 0 no player 0
Woman
2 2 roemenië Superchess Rtg 3 hongarije Rtg
2.1 GM Nino Batsiashvili 2475 GM Bella Khotenashvili 2483 ½ ½
2.2 WGM Dinara Wagner 2461 IM Nurgyul Salimova 2424 1 0
2.3 IM Irina Bulmaga 2423 IM Teodora Injac 2426 0 1
2.4 IM Marsel Efroimski 2447 WIM Zsoka Gaal 2305 1 0
4 12 Duitsland Schachgesellschaft Solingen Rtg 5 Tajfun sk Ljubljana slowakije Rtg 2 2
4.1 FM Machteld van Foreest 2266 WIM Yuxin Song 2404 ½ ½
4.2 WIM Annmarie Muetsch 2262 IM Natalya Buksa 2361 0 1
4.3 FM Liwia Jarocka 2208 IM Laura Unuk 2313 ½ ½
4.4 WFM Luisa Bashylina 2192 WIM Zala Urh 2216 1 0
Uitslagen, stand en indeling
Open Woman
uitslagen slotronde 7 7
6e ronde 6 6
uitslagen 5e ronde 5 5
4e ronde 4 4
3e ronde 3 3
2e ronde 2 2
1e ronde 1 1
eindstand S S

Informatie vanuit Durrës, Albanië
Toernooisite
LIVE OPEN | LIVE Woman

    Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de huis.