21e Kennemer Open – 6e ronde: 3 uit 5 voor regionale delegatie

Met het achter de rug zijn van een grandioos Tata Steel Chess Tournament staat ook de 6e speeldag van de Kennemer Open op het programma, waarbij er op 23 borden gestreden is. Op 10 borden in groep 1 en dertien borden in groep 2.

Opvallend is dat slechts drie partijen in groep 1 maar één winnaar opleverde. De overige 7 partijen leverde conform het motto van Bert Bergshoeff twee winnaars en louter blije gezichten op.

speelzaal
speelzaal GSV Centrum

Vanuit de regio zijn 5 deelnemers van de partij. In groep 2 weet Klaas Been zijn partij te winnen en revancheert zich hiermee voor de partij van vrijdagavond tegen de voorzitter van de LeiSB.

De regionale deelnemers in groep 1 speelden op borden die twee winnaars opleverde.

Paul Koks was opnieuw invaller voor het team van LSG 5, dat in Gouda een wedstrijd tegen Messemaker 1847 2 speelde.

onderweg
onderweg tussen station en speelzaal
Uitslagen 6e ronde
Zaterdag 3 februari 2024
Groep 1
bord wit zwart uitslag
3 Michiel Lowie Jan Willem Koelmans ½ – ½
5 Kees Scherpenisse Jan Havenaar ½ – ½
8 Adri Schoorl Niels Engelen ½ – ½
9 Foppe-Jan Montsma Cok Ippel ½ – ½
Ed Eveleens was vrij
Bob Ameling was vrij

Groep 2
bord wit zwart uitslag
8 Klaas Been Marius Meesters 1 – 0
Paul Koks KNSB-competitie LSG 5

Informatie vanuit Heemstede

Introductie | Speeldata | Locatie

Uitslagen

Groep 1 | Groep 2

De zevende ronde wordt gespeeld op zaterdag 2 maart 2024.

Kees Scherpenisse
Daniel Noteboom
ronde wit zwart uitslag
1 Kees Scherpenisse Ed Eveleens ½ – ½
2 Stefan Markx Kees Scherpenisse 0 – 1
Kees Scherpenisse Jan Schol ½ – ½
4 Hans van de Pol Kees Scherpenisse ½ – ½
5 afwezig
6 Kees Scherpenisse Jan Havenaar ½ – ½
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 10
2 1 1 0 75 3
3 2 1 2 0 67 5
4 1 3 0 63 5
5 3 1 3 0 60 6
6 1 4 0 58 7
Jan Willem Koelmans
sg Discendo Discimus
ronde wit zwart uitslag
1 Amelia Jonkman Jan Willem Koelmans ½ – ½
2 Jan Willem Koelmans Adri Schoorl 1 – 0
3 Jan Willem Koelmans Rudolf Kat ½ – ½
4 Fred van Randen Jan Willem Koelmans ½ – ½
5 Jan Willem Koelmans Hans van de Pol 1 – 0
6 Sylvain de Ruijter Jan Willem Koelmans ½ – ½
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 11
2 1 1 0 75 10
3 2 1 2 0 67 7
4 1 3 0 63 11
5 2 3 0 70 4
6 4 2 4 0 57 4
Foppe-Jan Montsma
sg Discendo Discimus
ronde wit zwart uitslag
1 afwezig
2 Ed Eveleens Foppe-Jan Montsma 1 – 0
Foppe-Jan Montsma Hans van de Pol 0 – 1
Anneke Schol-Grin Foppe Jan Montsma ½ – ½
5 Foppe Jan Montsma Niels Engelen ½ – ½
6 Foppe Jan Montsma Cok Ippel ½ – ½
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 0 0 50
2 ½ 0 0 1 25 19
3 ½ 0 0 2 17 22
4 1 0 1 2 25 21
5 0 2 2 30 21
6 2 0 3 2 33 21
Ed Eveleens
Delftse Schaakclub
ronde wit zwart uitslag
1 Kees Scherpenisse Ed Eveleens ½ – ½
2 Ed Eveleens Foppe-Jan Montsma 1 – 0
3 Ed Eveleens Jan Havenaar 1 – 0
4 Michiel Lowie Ed Eveleens ½ – ½
5 Jan Vreeburg Ed Eveleens 1 – 0
6 afwezig
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 15
2 1 1 0 75 7
3 2 1 0 83 2
4 3 2 2 0 75 3
5 3 2 2 1 60
6 2 2 1 58 6
Bob Ameling
sv Botwinnik
ronde wit zwart uitslag
1 Bob Ameling Sven Winter 1 – 0
2 Jan Vreeburg Bob Ameling 1 – 0
3 Bob Ameling Stefan Markx 0 – 1
4 Niels Engelen Bob Ameling ½ – ½
5 Bob Ameling Richard Breurkes ½ – ½
6 afwezig
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 8
2 1 1 0 1 50 14
3 1 1 0 2 33 19
4 1 1 2 38 17
5 2 1 2 2 40 16
6 1 2 2 42 17
Niels Engelen
Persoonlijk lid KNSB
ronde wit zwart uitslag
1 Niels Engelen Stefan Markx 0 – 1
2 Sven Winter Niels Engelen 0 – 1
3 Niels Engelen Michiel Lowie 0 – 1
4 Niels Engelen Bob Ameling ½ – ½
5 Foppe Jan Montsma Niels Engelen ½ – ½
6 Adri Schoorl Niels Engelen ½ – ½
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 0 0 0 1 0 23
2 1 1 0 1 50 17
3 1 1 0 2 33 20
4 1 1 2 38 18
5 2 1 2 2 40 17
6 1 3 2 42 18
Paul Koks
Leidsch Schaakgenootschap
ronde wit zwart uitslag
1 Willy Au Paul Koks ½ – ½
2 Paul Koks Jelle Bottema ½ – ½
3 Dim Langman Paul Koks 1 – 0
4 Paul Koks Tom Smits ½ – ½
5 afwezig
6 afwezig
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 ½ 0 1 0 50 10
2 1 0 2 0 50 20
3 1 0 2 1 33 25
4 0 3 1 38 22
5 2 0 3 1 40 25
6 0 3 1 42 21
Klaas Been
Leidsch Schaakgenootschap
LSC Philidor
ronde wit zwart uitslag
1 Dim Langman Klaas Been 0 – 1
Klaas Been Frank Sala 1 – 0
3 Kees Jongsma Klaas Been 1 – 0
4 Klaas Been Gerda Schiermeier-Palm 0 – 1
5 Rob van Haaften Klaas Been 1 – 0
6 Klaas Been Marius Meesters 1 – 0
ronde pnt gewonnen remise verloren % positie
1 1 1 0 0 100 4
2 2 2 0 0 100 1
3 2 2 0 1 67 5
4 2 2 0 2 50 12
5 2 2 0 3 40 18
6 3 3 0 3 50 12

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van vlag.