Eregalerij grandprixwinnaars

seizoen AB C D EH
1995-1996 Henk Mannen Anton vd Heijden Frederik Spanhoff Richard Tan
1996-1997 Tom vd Meer Frederik Spanhoff Dennis Ruygrok (BF) Joost Michielsen (HT)
1997-1998 Stefan Buchly (Botw) Dennis Ruygrok (BF) Joost Michielsen (HT) Margriet Thissen (VW)
1998-1999 Frederik Spanhoff Dennis Ruygrok (BF) Joost Michielsen (HT) Fedor Los
1999-2000 Dennis Ruygrok (BF) Joost Michielsen (HT) Chiel van Oosterom (Rwijk) Alexander de Vidal
2000-2001 Dennis Leenman Chiel van Oosterom (Rwijk) Maurice Solleveld Hugo van Diepen (Botw)
2001-2002 Dennis Leenman Timo Bottema (BF) Christov Kleijn Insik Byun
2002-2003 Ivo Schoonman (HT) Marianne Zelitchenko (DSC) Jan-Pieter de Vries Arthur Pijpers
2003-2004 Joren Mulder Rinze Mulders Ruben s-Jacob Arthur Pijpers
2004-2005 Jaco Knoester Hugo van Diepen (Botw) Arthur Pijpers Roger Meng
2005-2006 Sharief Mahomedradja Maurice Manoch Marco Kirana Roger Meng
2006-2007 Maarten Crefcoeur Thom Beeren (Botw) Roger Meng Stijn Gieben (SHTV)
2007-2008 Wesley van der Burg Freek de Kok Stijn Gieben (SHTV) Olivia Meng
2008-2009 Wesley van der Burg Erik Frima Ritesh Moelchand Robby Kevlishvili (Prom)
2009-2010 Reinout van Rijkom (Prom) Erik Frima Jason van Oudheusden Vincent Martens
2010-2011 Reinout van Rijkom (Prom) Wouter van Rijkom (Prom) Vincent van Rijkom (Prom) Robby Kevlishvili (Prom)
2011-2012 Wouter van Rijkom (Prom) Jildert Denneman (Klim-Op) Cor Kanters (SHTV) Liam Vrolijk (CSV)
2012-2013 Thomas de Ruiter (Rswk) Max Kanbier (Prom) Ivan Kapitonenko (Pion) Cedric Kerkmeester (Klim-Op)
2013-2014 Max Kanbier (Prom) Alexander Rietveldt (SHTV) Bram Albertus (Prom) Rock Nehizena (Pionnetjes)
2014-2015 Torsten van Ham (Prom) Matijn Ouwerkerk (Klim-Op) Cedric Kerkmeester (Klim-Op) Ciro Catalan (Botw)
2015-2016 Ebba Heskes (Prom) Stach Redeker Kathleen Wiegmann Joaquin Aarts (Klim-Op)
2016-2017 Dani Retel Helmrich Yuhao Chen Daniel Franke (Klim-Op) Robin van Leeuwen (SHTV)
2017-2018 Yuhao Chen Jannes Westerhof Joaquin Aarts (Klim-Op) David Madularea
2018-2019 Tobias Li-Behn (SHTV) Joaquin Aarts (Klim-Op) Hayun Shin (DD) David Madularea
2019-2020 Afgebroken wegens de maatregelen rond Covid-19
2020-2021 Niet georganiseerd
2021-2022
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann

    Laat zien dat je geen robot bent door de volgende afbeelding te kiezen Ster.